Następny przypadek powstawania dużych zapadlisk ziemi – w domu na Florydzie ofiarą stał się mężczyzna

 

zapadlisko powstałe w domu usa floryda

W nocy pod sypialnią jednego z domów na Florydzie powstało zapadlisko ziemi, które wchłonęło razem z łóżkiem śpiącego w nim mężczyznę. Wszystko trwało bardzo krótko. W pewnym momencie ziemia zaczęła się zapadać, śpiący mężczyzna mimo dużego huku i natychmiastowej reakcji nie zdołał opuścić pomieszczenia sypialni. Pierwsze zostało wciągnięte łóżko a potem mężczyzna.

Bardzo szybko z pomocą przybiegł brat poszkodowanego i próbował wyciągnąć.

– Usłyszałem potworny huk, jakby przez dom przejechał samochód. A potem rozległ się krzyk mojego brata – opowiada przerażony Jeremy Bush. – Wpadłem do jego pokoju. Ujrzałem tylko olbrzymią dziurę w ziemi i jego materac.

Próbował skoczyć za bratem, ale nie był w stanie mu pomóc. Podobno przez chwilę słyszał jeszcze brata wołającego o pomoc, ale potem sytuacja zaczęła się pogarszać. Do obecnej chwili nie odnaleziono ciała Jeffa.

Pod domem utworzył się krater, który cały czas się powiększa.  Dopiero w środku widać w nim głęboką na 15 metrów dziurę w podłodze i ziemi. Strażacy twierdzą, że krater powstał za sprawą sił natury, a nie z powodu ludzkiej działalności.

[nggallery id=3]

Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

One thought on “Następny przypadek powstawania dużych zapadlisk ziemi – w domu na Florydzie ofiarą stał się mężczyzna”

  1. Wszystko na ten temat :
    http://chomikuj.pl/Kod.piktogramow/KOD+PIKTOGRAM*c3*93W

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.