NATO okupuje największe złoża tytanu w Polsce? Na to wygląda

„Natowskie wojska witane w radosnych podskokach przez nasze rządy uplasowały się przypadkiem??? w miejscu gdzie Polska posiada największe na świecie złoża tytanu i rud ziem rzadkich (bardzo cennych i unikalnych bogactw naturalnych)

tj. na Suwalszczyźnie. Wartość tych złóż to 2 biliony dolarów. W tej chwili te zasoby skończyły się na Uralu i Polska gdyby zaczęła je wydobywać już teraz, to w bardzo szybkim czasie moglibyśmy wskoczyć na bardzo wysoki poziom życia, dzięki ich eksploatacji i sprzedaży!!! Nie będę tutaj wyjaśniać jak potężne znaczenie dla dzisiejszych technologii mają te złoża i jakie kolosalne niewyobrażalne pieniądze moglibyśmy zarobić na eksploatacji tych właśnie złóż!!! Podam tylko że tytan używany jest między innymi w przemyśle lotniczym i elektronicznym.

Czy rząd polski o tym nie wie??! Dlaczego oddają jurysdykcję nad tymi terenami i umieszczają tam wojska Natowskie, uniemożliwiając tym samym, nam Polakom, eksploatację tych cennych złóż???!!! A może rząd zrobił to celowo, abyśmy to nie my Polacy mogli eksploatować te dobrodziejstwa i na tym zarabiać?? Kto ma być beneficjentem tych złóż???!! Czy mają być to Amerykanie???!!

Skoro wysyłają tam swoje wojska??!! Oto są pytania które należy zadawać naszemu rządowi! I róbmy to!!!! Nie pozwólmy wydrzeć sobie tego co nasze! Nie pozwólmy wydrzeć sobie ziem polskich za które umierali nasi ojcowie i dziadowie!!!!

Polecam 8 minutę wystąpienia Prof. Ryszarda H. Kozłowskiego gdzie mówi o bogactwach naturalnych na Suwalszczyźnie:

źródło: akademiapolityczna
Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

7 thoughts on “NATO okupuje największe złoża tytanu w Polsce? Na to wygląda”

 1. Ten radar u nas jest od wielu lat. Wojska nie są u nas tylko na Litwie . Złoża Udryn i Krzemianka są rzeczywiście bogate, ale objęte programem natura 2000 , żeby nikt nie miał zakusów. Już w latach 70 chcieli tu kopalnie zrobić, ale ktoś wziął ogromną kasę i kasa wyparowała. Jakoś od kilkudziesięciu lat nikt tu się nie pcha , nawet ZSRR , ponieważ są bardzo głęboko, ponieważ teren jest bardzo pofałdowany, ponieważ brak jest infrastruktury. No i jeszcze jedno , jest tu wieczna zmarzlina, która niestety bardzo utrudnia eksploatację złóż. Plany kopalni są już od dawna, ale nikomu na razie się nie opłaca. PIG bada to miejsce od lat. PS mam tak blisko, że mogę rowerem dojechać więc wiem co piszę

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 2. Ziemia w środku jest pusta

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Wewnątrz Ziemi jest życie istot inteligentnych.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
  2. Izaak Newton już wieki temu obliczył, że Ziemia musi być w środku pusta (nie skalista, wypełniona), ponieważ nie mogłaby się obrać wokół Słońca tak jak to się jej przypisuje.
   Newton to obliczył i nauka te pomiary skrzętnie ukrywa.
   Nałukofce mają swój kit bezdowodowy i go lansują tak namolnie, że już ludzie przestali się nad tym zastanawiać a tych, którzy się zastanawiają uważają za głupców.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 3. Ciekawy artykuł ale więcej znaków zapytanie i wykrzykników nie dało się włożyć? Podobna ilość występuje na portalu z pudlem…

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 4. To że my mamy na nie apetyt to zrozumiałe!. Ale to żydostwo, liczy na przejęcie tych bogactw i tych terenów!…

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Polecam więcej: https://akademiapolityczna.wordpress.com/info/

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.