Naukowcy NASA giną: 74 naukowców z NASA zabitych w ciągu dwóch lat!

Tajemnicza śmierć naukowców NASA

Przypadek? W ciągu dwóch lat  74 naukowców z NASA straciło życie w dziwnych okolicznościach.

Behar był wybitnym naukowcem, który znalazł dowód na obecność wody na Czerwonej Planecie . Poza tym miał sporo doświadczenia w lataniu, co czyni ten wypadek jeszcze bardziej intrygującym. W rzeczywistości było 74 naukowców z NASA, którzy niedawno zmarli przez przypadek lub samobójstwo. Ta liczba wywołała wiele pytań wśród społeczeństwa na temat prawdziwej przyczyny ich śmierci.

Ich cechą wspólną było to, że wszyscy byli wybitnymi inżynierami lub ekspertami medycznymi i wszyscy stracili życie w wątpliwych sytuacjach.

Aby wspomnieć o niektórych z 74 naukowców z NASA, którzy stracili życie – lekarz Melissa Ketunuti,  specjalizująca się w chorobach nowotworowych, która została znaleziona spalona żywcem w jej domu, tak jak Glenn Thomas i Joep Lange, którzy byli na pokładzie MH17, kiedy maszyna została zestrzelona . Thomas i Lange byli już w drodze, aby wygłosić mowę na temat Eboli i AIDS, ale zostali zabici, zanim zdążyli przybyć na miejsce.

MH17

Czarne skrzynki pokazują, że katastrofa została spowodowana przez rakietę
Czarne skrzynki pokazują, że katastrofa została spowodowana przez rakietę.

Spośród wszystkich naukowców uznanych za zmarłych, najbardziej kontrowersyjną i tragiczną utratą życia była śmierć inżyniera elektryka Shane Truman Todda w 2012 roku. Jego ciało zostało pozostawione w kostnicy w Singapurze.

W tym czasie Truman opracowywał wyjątkową maszynę dla Chin, o której mówiono, że jest bronią do obrony. Jego rodzina doniosła, że ​​Shane martwił się o swoje życie, ponieważ to, co robił, narażało na szwank bezpieczeństwo USA.

Chciał rzucić pracę i chciał wrócić do domu, ale ostatniego dnia w pracy zmarł. Jego rodzina żądała odpowiedzi, a nawet stworzyła kampanię, aby dowiedzieć się prawdy. Mimo że chińscy urzędnicy obiecali rozwiązać kwestię morderstwa lub samobójstwa, nigdy świat nie usłyszał właściwej odpowiedzi.

To tylko niewielka część całej zagadki 74 naukowców z NASA, którzy niestety nie żyją.

Biorąc pod uwagę, że ci ludzie są czołowymi ekspertami w wielu dominujących dziedzinach na świecie, pozostaje tylko zadać sobie pytanie: czy ich strata była tylko tragicznym losem? Czy to ma związek z czymś, o czym wiedzieli, więc ich usta musiały zostać zamknięte?

Podejrzewa się, że nie jest to kolejne zwykłe pechowe zjawisko. Ci ludzie wiedzieli o czymś, czego rząd nie chciał ujawnić.

Co myślisz? Czy ta duża liczba może być kolejnym zbiegiem okoliczności, czy ktoś chce, żebyśmy nie dowiedzieli się , tego co oni wiedzieli? Obejrzyj wideo, aby uzyskać dalsze dowody.

W filmie można włączyć napisy PL

śmierć naukowców z NASA

śmierć naukowców z NASA

śmierć naukowców z NASA

śmierć naukowców z NASA

śmierć naukowców z NASA

Podziel się
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 1.4K
 •  
 •  
  1.4K
  Udostępnienia

Dodaj komentarz

15 komentarzy do "Naukowcy NASA giną: 74 naukowców z NASA zabitych w ciągu dwóch lat!"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
swojmil
Gość
W USA trwa wojna wewnętrzna. Głównym zajęciem Waszyngtonu jest bombardowanie “katastrofami naturalnymi” pozostałych stanów USA, aby zająć ludzi. Zaczęło się na zewnątrz tj. od wysadzania elektrowni atomowych Ruskom i Japończykom, poszły trzęsienia ziemi na Jugosławię, ale teraz amerykanie walą już głównie po sobie. Najpierw Haiti i Jamajka, bo chciały niepodległości od WASP-ów, potem Nowy Orelean czyli huragan Katarina i wysadzenie wałów przeciwpowodziowych przez US Army, aby zatopić opozycję konfederacką konkurencyjną do Waszyngtonu. Później na celownik poszły stany USA przy zatoce kubańskiej (mega-wyciek ropy, wysyp sztucznych tornad, , zmienna pogoda, Irma, itd.). Ostatnio spalili z nieba Kalifornię plazmą. Te amerykańskie geria-tryki… Czytaj więcej »
citizen
Gość

Toz to jakiś bełkot

morose
Gość

KSiĘŻYC

Adaśko
Gość

Promień śmierci 1mm szaleństwa energia magnetyczna dąży do środka jądra oddziałuje przy tym na materie ludziom pali organy organoleptyczna sprawa a ufo sie nie kradnie jak nie umie sie nim latać mistrzowie plazma nie kopie ona zabija od środka

BASIA
Gość

CZŁOWIEK NIE ZBADA DO KOŃCA, JAKIE PROCESY ZACHODZĄ W KOSMOSIE. MOŻEMY TWORZYĆ PRZYPUSZCZENIA, ALE NIC NIE JEST PEWNE NA 100 % . NATOMIAST FAKTYCZNIE CIEKAWE JEST TO, ŻE W TAK NIEWYJAŚNIONY SPOSÓB, GINIE W KRÓTKIM CZASIE 74 NAUKOWCÓW ? NAPRAWDĘ ZGINĘLI ? A MOŻE ICH LOS NIE JEST TAKI, JAKI PODAJĄ MEDIA ? WIĘKSZA CZĘŚĆ LUDZKOŚCI NIE MA POJĘCIA, CO SIĘ FAKTYCZNIE DZIEJE…

keri
Użytkownik

Nie ma żadnego dowodu na obecność wody na Marsie. Ta wykryta woda to była tylko reklama do wchodzącego do kin filmu z Mattem Damonem “Marsjanin”.
Ten rzekomo wybitny naukowiec był więc oszustem i łgarzem, i wcisnął gawiedzi jakiś kit jako dowód na istnienie wody.

Sikorka
Gość

Jak ci naukowcy mogą wyjaśnić podróże w kosmos jeśli tam jest próżnia a statki kosmiczne to ledwie wydmuszki. Taka próżnia powoduje ściskanie, Żaden kombinezon tego nie wytrzyma. Dodatkowo nie odpali żaden silnik w próżni, nie wyzwoli też żadnego ciągu !. Czy mówimy o tych samych naukowcach z tej firmy którzy ponoć wysyłają statki kosmiczne w próżnie ?

kicia
Gość

ROZRYWANIE jak już…. mniejsze ciśnienie zasysa, większe gniecie.

Materiały generalnie są MNIEJ ODPORNE na ROZRYWANIE niż ZGNIATANIE więc…

kicia
Gość

Każda nieszczelność w obiekcie znajdującym się w próżni jest jak przeciek w tamie, z tym iż nie każdy przeciek w tamie doprowadzi do jej zniszczenia ale nieszczelność w próżni już tak….

Innym efektem jest WYRYWANIE CZĄSTEK MATERIAŁU stykającego się z próżnią czyli tzw SUBLIMACJA PRÓŻNIOWA… dlatego też w technice nie ma nigdy idealnej próżni bo zawsze przynajmniej trochę się “ze ścianek” naczynia atomów poodrywa…. a każdy taki wżer można traktować jako karb osłabiający w znaczącym stopniu wytrzymałość konstrukcji….

Jurij
Gość

Tak, ziemia jest płaska i ma 4 tys lat. Nikt nie poleciał w kosmos bo go nie ma. Cała reszta światełek na niebie to hologram. A próżnia ściska…
To udowadnia tylko jedno, szkolnictwo zawiodło na całej linii.

Megh
Gość

DOWODY!!

Statler
Gość

Sikorka wróć do szkoły i powkuwaj, szczególnie fizykę, a dopiero potem się wypowiadaj 🙂