Naukowcy odkryli ogromny obiekt pod lodem

Antarktyda skrywa niewyjaśnioną tajemnicę. Ogromy krater może być pozostałością po meteorycie. Inni uważają jednak, że są to szczątki UFO.

Naukowcy odkryli dziwną anomalię znajdującą się pod grubą warstwą antarktycznego lodu. Wierzą, że gigantyczny obiekt może zmienić wiele faktów historycznych.

Tajemniczy obiekt został wykryty przez satelitę i według dostępnych danych, znajduje się w mroźnym rejonie nazywanym Ziemią Wilkesa. Teren ten słynie z różnych niewyjaśnionych historii – już w 2006 roku obszar został dokładnie sprawdzony pod kątem występujących tam anomalii grawitacyjnych.

Amerykańskie sondy kosmiczne znalazły pod lodem krater o średnicy 500 kilometrów, który prawdopodobnie powstał 250 milionów lat temu, czyli w tym samym okresie, kiedy w Ziemię uderzyła śmiercionośna asteroida.

Siła uderzenia w Ziemię Wilkesa była znacznie większa niż kolizja, której skutkiem było wyginięcie dinozaurów. Takie zderzenie z pewnością wywołało ogromną katastrofę – powiedział profesor Ralph von Reese, który odkrył krater.

Część uczonych uważa, że odkryty obiekt jest pozostałością po meteorycie, który przyczynił się do tak zwanego wymierania permskiego i rozpoczął wędrówkę kontynentów. W skutek uderzenia, z powierzchni Ziemi zniknęło 70% stworzeń, a ziemskie oceany straciły 96% gatunków zwierząt. Zgliszcza mogą być dowodem na to, że wyżej wspomina asteroida była dwa razy większa od meteorytu, przez który wyginęły dinozaury.

Jeżeli teorie się potwierdzą, odkrycie to będzie przełomowe w badaniu historii ludzkości i naszej planety.

Statek kosmiczny zakopany w lodzie

To nie koniec rewelacji dotyczących obiektu znajdującego się pod lodem.

Według teorii dostępnych w internecie, pod lądolodem może znajdować się statek kosmiczny, który rozbił się na Ziemi. Mroźne warunki atmosferyczne mogłyby zachować szczątki rozbitków w idealnym stanie.

Fani teorii spiskowych spekulują, że publikacje na temat meteorytu są nieprawdziwe i jest to wyłącznie zasłona dymna. Dodają, że istnieje wiele dowodów na obecność tajemniczych świateł na niebie, które widziano niedaleko domniemanego wraku. Zwracają także uwagę na aktywność wojskową w tamtym rejonie.

Która teoria jest prawdą? Możliwe, że naukowcy ukrywają przed nami jakąś informację. Z pewnością robią to dla dobra ludzkości.

Ocena: 2.0. Przez 1 osobę.
Proszę Czekać...

6 thoughts on “Naukowcy odkryli ogromny obiekt pod lodem”

 1. Rząd Naszego Mocarstwa powinien wysłać tam naukowców z łapanki by raz na zawsze potwierdzili co tam jest.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. A coś dolega naszym naukowcom? Mamy bardzo dobra kadrę, jedynie co im brakuje to możliwości i rozgłosu.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 2. Grafika przedstawia piękną Antarktykę. Ciekawe, że żaden sprzęt latający w kosmosie, nie zrobił nigdy zdjęcia Antarktydy! W pewnym polskim planetarium na globusie Ziemi brakuje tego kontynentu. Aż taką jest tajemnicą!
  Próbki z odwiertów pobrane z Antarktydy wskazują, że kilkanaście tysięcy lat temu rosły tam palmy. Próbki są znakomicie zachowane, więc pomyłka nie wchodzi w grę.
  Nie jest żadną teorią spiskową, że Antarktyda jest strefą wojskową i turyści nie mają tam wstępu. Żołnierze z pewnością nie strzegą LODU!

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Porównaj starożytne mapy Atlantydy – do znalezienia w necie – z mapą lądu Antarktydy, który jest pod lodem. Mapę lądu Antarktydy zrobili całkiem niedawno.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
   1. Wiem, że mapa Antarktydy (kształt bez lodu) została znaleziona zanim geolodzy zdołali poznać jej kształt.
    Podobnie przed odkryciem Ameryki przez K. Kolumba była ona rozrysowana na starych mapach.

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...
 3. – To nie meteoryt bo ten który zabił gady spadł gdzie indziej
  – Pierwsze wzmianki były w serialu z Archiwum X o dużym obiekcie pod lodem
  – Duża aktywność wojsk amerykańskich na biegunie począwszy od II wojny światowej
  – Operacja Highjump zorganizowana przez kontradmirała Richarda E. Byrda na Antarktyce
  – Projekt Chronos

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.