Naukowcy przeanalizowali 12. rozdział Apokalipsy Św. Jana – 2017 będzie rokiem wielkiego przebudzenia i wielkiego wstrząsu

Naukowcy przeanalizowali 12. rozdział Apokalipsy Św. Jana, czyli prawdopodobnie najbardziej znane proroctwo obwieszczające koniec świata. Poprzez karkołomne obliczenia i analizę gwiazd, uczeni przewidzieli kiedy ma nastąpić ułożenie gwiazd, które według Biblii zapowiada koniec świata. Okazuje się, że początek końca ma nastąpić we wrześniu 2017 roku.

Koniec świata był już wielokrotnie obwieszczany i zapowiadany przez różnego rodzaju mędrców i proroków. Tym razem jednak mamy do czynienia z dokładną, naukową analizą Biblii. W 12. rozdziale Apokalipsy Św. Jana pada opis zjawiska, które ma być widoczne przed zagładą świata.

„Potem wielki znak się ukazał na niebie: Niewiasta obleczona w słońce i księżyc pod jej stopami, a na jej głowie wieniec z gwiazd dwunastu.”- możemy przeczytać w Biblii. Naukowcy przeanalizowali te słowa i według nich chodzi o niezwykle rzadkie ułożenie gwiazd. Niezwykle rzadkie, ponieważ takie zjawisko ukazuje się raz na 6000 lat.

Można zatem powiedzieć, że bieżący rok jest naprawdę wyjątkowy, ponieważ opisane wyżej ułożenie na nieboskłonie ma ukazać w nocy z 23 na 24 września 2017 roku. Czy nastąpi wtedy koniec świata? Czy naukowcy poprawnie zinterpretowali słowa Biblii?

Jak twierdzą naukowcy badający Biblię, „2017 będzie rokiem wielkiego przebudzenia i wielkiego wstrząsu. Pismo mówi nam, że kiedy naród i jego liderzy będą zaangażowani próbę podzielenia ziemi Izraela, Bóg przyjdzie do tego narodu i za karę podzieli ziemię. Przepowiednia spełni się w dniu 23 września 2017 roku, kiedy nastąpi wyrównanie planet i gwiazd, jak w Księdze Objawienia, rozdział 12”

źródło: se.pl
Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

5 thoughts on “Naukowcy przeanalizowali 12. rozdział Apokalipsy Św. Jana – 2017 będzie rokiem wielkiego przebudzenia i wielkiego wstrząsu”

 1. Kwiiiiiiiiiiii
  Kwaaaaaaa
  Chrummmmmmmmmm
  Juz za chwile…..
  METEOR RICHARD
  ZIEMIA BUM BUM

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 2. Szanowni Ziemianie. Proszę spać spokojnie i nie bać się zapowiadanej Apokalipsy. Podana data końca świata, który ma nastąpić z 23 na 24. 09. 2017 roku jest nierealna. Najprawdopodobniej niewłaściwie interpretowane są zapisy zawarte w Biblii? Z niedawno opisanych przeze mnie przekazów sennych wynika, że w najbliższych latach nie będzie takiej „KATASTROFY” na naszym świecie. Z interpretacji dotychczasowych czterech snów proroczych jakie miałem od 2012 roku ( ostatni w lipcu 2017 r. ), wynika, że ma dojść do fizycznego ujawnienia się przed Ziemianami, przez Obcą Cywilizację. W tych „przekazach” pojawiają się, o dziwo, podobne cyfry w datach, jak w interpretacji zapisów w Biblii. Od dawna podaję czas kontaktu Obcych z ludzkością, tj. 20(23)- 20(24) rok. Występuje też powtarzana cyfra 9 ( wrzesień ). Czyż nie jest to pewnego rodzaju zbieżność wystepujących liczb? Jestem przekonany, że gdyby miał nastąpić zapowiadany koniec świata 23/24.9.2017 r., nie mogłoby dojść do spotkania Obcej Cywilizacji z ludzkością, co jest zapowiadane przez naszych Kosmicznych Braci? Najmilsze pozdrowienia. Pedro

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 3. Apokalipsa nie ogłasza końca świata lecz początek wielkich zmian, które wiążą się z wielkimi katastrofami (i oczywiście ze śmiercią znacznej części ludzkości).

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 4. Znowu koniec świata ale nuda

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 5. Gwiazd dwunastu – nawet w koniec świata, Unia Europejska chce się mieszać?

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.