Naukowcy sugeruje, że ludzie z grupą krwi Rh ujemną są częścią przodków pozaziemskich

rh- annunaki

Ludzie mają cztery ogólne grupy krwi: A, B, AB i 0. Ta kategoryzacja jest wyprowadzana przez naukowców z białek, które można znaleźć na powierzchni komórek, które są stworzone do zwalczania bakterii i wirusów w ludzkim ciele. Większość ludzi rodzi się z tymi białkami, co oznacza, że ​​są Rh dodatnie. Jednak niewielka część ludzi ma Rh-ujemna, co oznacza, że ​​mają brak tych białek. Przez cały rok naukowcy nieustannie poszukiwali odpowiedzi, która wyjaśnia istnienie tego zjawiska.

Niedawno naukowcy ogłosili, że znaleźli urzekające odkrycie związane z Rh dodatnim i ujemnym. Ta fascynująca teoria mówi, że w przeszłości pozaziemskie formy życia przybywały na Ziemię, a dzięki genetycznej modyfikacji uczyniły dzisiejszego człowieka Rh-ujemnego z zamiarem zrobienia rasy nadludzkiej.

Typ Rh ujemny występuje najczęściej u baskijskich mieszkańców Hiszpanii i Francji. Około 30% ma Rh ujemny, a około 60% ma jeden negatywny gen.

Zdaniem naukowców jest to powód, dla którego matki Rh-ujemne nie są w stanie utrzymać płodów z Rh-dodatnią krwią. W ten sposób to ekstremalne odkrycie jest trudne do wytłumaczenia, ale z pewnością może być wynikiem starożytnej manipulacji genetycznej.

Ta teoria sięga czasów starożytnych summerów, gdy Annunaki, niezwykle inteligentna obca rasa, przybyła na Ziemię i zaczęła tworzyć pierwsze ludzkie społeczności.Tak więc Rh ujemne może być dziedzictwem, które Annunaki zostawili na Ziemi wiele lat temu wraz z innymi materiałami. Aby być jeszcze bardziej przekonującym, ujemna krew Rh jest typowa, na przykład: brytyjska rodzina królewska ją posiada. Fakt ten rozwinął teorie spiskowe, że mogą mieć pochodzenie pozaziemskie.

Chociaż nie jest to naukowo potwierdzone, wysoce prawdopodobne jest, że ludzie Rh ujemne może być połączone ze stworzeniami pozaziemskimi. A to może zmienić całą historię ludzkiego życia na Ziemi!

STARY TESTAMENT
Księga Rodzaju 6: 2
Synowie Boga, widząc, że córki człowiecze są piękne, brali je sobie za żony, wszystkie, jakie im się tylko podobały.
Księga Rodzaju 6: 4 
A w owych czasach byli na ziemi giganci; a także później, gdy synowie Boga zbliżali się do córek człowieczych, te im rodziły. Byli to więc owi mocarze, mający sławę w owych dawnych czasach.

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Sikorkarat Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Sikorka
Gość
Sikorka

Chciałbym poznać nazwiska tych naukowców

rat
Gość
rat

https://ciekawe.org/2016/05/09/jesli-twoja-grupa-krwi-ma-wskaznik-rh-nalezysz-do-wyjatkowej-czesci-naszej-populacji/

I bez byka „naukowcy sugeruje”, no ale to złośliwość delikatna, każdy może się pomylić.