Emerytowany naukowiec z NASA wypowiedział niezwykłe twierdzenia, że ​​gigantyczne obce statki kosmiczne istnieją w naszym układzie słonecznym, w szczególności w pierścieniach Saturna.

To stwierdzenie szybko rozprzestrzeniło się na całym świecie przez wiele amerykańskich i rosyjskich mediów dominujących. Według nich te obce rzemiosła istnieją nie tylko wokół Saturna, ale także na innych planetach.

Były inżynier NASA, dr Norman Bergrun, jest zarazem genialnym łowcą UFO. Uważa on, że te pozaziemskie statki kosmiczne w rzeczywistości „zasilane są energią planety ” poprzez pierścienie, aby „rozmnażać się”. Ponadto Bergrun mówi, że jest to wydarzenie, które jest warte tego, aby wywołać obawy.

(można włączyć napisy PL)

Ponadto Bergrun twierdzi, że te statki kosmiczne nie pochodzą z naszego Układu Słonecznego. Wręcz przeciwnie, według niego, są tu od 1986 roku, w tym samym roku opublikował swoją książkę „Ringmakers of Saturn”.

UFO pierścienie Saturna


Jak zauważył Inquisitr: „Bergrun jest wybitnym byłym inżynierem badań NASA, który wniósł znaczący innowacyjny wkład w wiele amerykańskich programów aeronautycznych i rakietowych. Zdobył także wiele czołowych nagród naukowych i inżynieryjnych, w tym California Society of Professional Engineers Archimedes Engineering Achievement Award. „

Jednak wielu ludzi negatywnie oceniało Bergrun, szczególnie po tym, jak pojawił się na podejrzanym kanale YouTube SecureTeam10.

Niedawno były inżynier NASA pojawił się w filmie na tym kanale. Mówił o tajemniczym otoczeniu pierścieni Saturna. Wraz z tą historią wspomniał, że istnieje tam wiele kosmicznych statków kosmicznych.

W ekscytującym filmie dr Bergrun mówi o „długich cylindrycznych przedmiotach” w pierścieniach, które wydają się posiadać „układy wydechowe” – informuje Sputnik News.

Z drugiej strony, w swojej książce „Ringmakers of Saturn”, lekarz mówi, że pierścienie Saturna są miejscem przebywania wielu statków kosmitów. Twierdzi nawet, że te stworzenia są samymi twórcami tych pierścieni.

Jest wielu łowców UFO, którzy podtrzymują teorię dr Bergruna. W końcu był znaczącą częścią NASA, która prawdopodobnie widziała wiele ściśle tajnych wydarzeń w swojej pracy.

(można włączyć napisy PL)

Czy wierzysz w UFO?

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o