NIBIRU: wybuchają wulkany na Ziemi i w całym Układzie Słonecznym. Naukowiec deklaruje: jest to wpływ gwiazdy Nemezis!

NASA właśnie odkrył nowy aktywny wulkan na Księżycu Jowisza Io . Jednak nie jest to obecnie jedyny księżyc, który jest aktywny wulkanicznie w Układzie słonecznym. Wygląda na to, że Układ Słoneczny jest w rzeczywistości bombardowany erupcjami dziwnych wulkanów.

Księżyc Io ma setki wulkanów

Niektóre z wulkanów Io wyrzucają lawę na wiele dziesiątek kilometrów nad powierzchnię. NASA ujawniła, że ​​księżyc Jowisza może podziękować swoim wulkanom, które nadal kształtują jego powierzchnię. Wulkany Io pochodzą od sił grawitacyjnych Jowisza, który mocno oddziałuje wraz z dwoma ogromnymi księżycami w pobliżu, Ganimedesem i Europą.

Wulkan na Io wyrzuca lawę na wiele kilometrów w górę przez oddziaływanie Jowisza
Wulkan na Io wyrzuca lawę na wiele kilometrów w górę przez oddziaływanie Jowisza

Naukowiec z NASA Jet Propulsion Laboratory w Kalifornii, Rosaly Lopes, jest odkrywcą tych wulkanów.

Io wulkany

Lopes powiedział: „Jest tam wiele strumieni lawy i wiele lawowych jezior. Jeziora lawy są rzadkie na Ziemi. Mamy ich pół tuzina. Wierzymy, że istniały też w przeszłości na Wenus i Marsie. Ale na Io naprawdę widzimy jeziora lawy w czasie rzeczywistym. ”

Planeta Wenus ma również aktywne przepływy lawy na powierzchni w obecnym czasie. Wenus jest inną planetą, która wydaje się wykazywać aktywność wulkaniczną na powierzchni, a misja Venus Express dostarczyła wskazówek, że niedawno wybuchł wulkan „Idunn Mons” na Wenus.

Niedawno wybuchł wulkan Idunn Mons na Wenus
Niedawno wybuchł wulkan Idunn Mons na Wenus

Podczas gdy wulkany na Marsie pozostają nieaktywne w tym czasie. istnieją dowody na aktywne pióropusze na księżycu Jowisza, Europie i na księżycu Saturna, Enceladusie. Zatem, nie tylko na Ziemi, natura, a zwłaszcza wulkany zwariowały, wybuchają w całym  układzie słonecznym. Niektórzy teoretycy spiskowych zaczęli twierdzić, że wszystkie te działania mogą być spowodowane pojawieniem się Planety X-Nibiru.

24 wulkany na Ziemi kontynuują swoją erupcję

Ogółem istnieją 43 wulkany z trwającymi erupcjami od 24 lipca 2018 r. (Posortowano według rozpoczętej erupcji)

wulkany

Anomalie na planetach Układu Słonecznego wynikają z obecności Nemezis

Zdaniem naukowca Cristian Negureanu, który nawiązał do tego co dzieje się w naszym układzie słonecznym, istnieje ogromna siła grawitacyjna ze względu na obecność innego układu planetarnego, rządzonego przez gwiazdę Nemesis otoczoną innymi planetami, w tym Nibiru (Planeta X ). Oddziaływania widać na planetach takich jak Uran, Saturn, Jowisz, Wenus i Ziemia.

Nemesis i jej układ planetarny
Nemesis i jej układ planetarny

Nieprzypadkowo prawdziwe zmiany klimatu, aktywność wulkaniczna, intensyfikacja aktywności sejsmicznej i bombardowania meteorytami, nie wspominając o intensywnych obserwacjach Komet pochodzących z Chmury Oorta, wynikają z grawitacyjnego oddziaływania zewnętrznych planet należących do gwiazdy Nemesis (Dark Star), która zbliża się do naszego Układu Słonecznego.

UWAGA! Zaleca się włączenie tłumaczenia napisów:

źródło: segnidalcielo.it

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Pytającyqvwvp Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Pytający
Gość
Pytający

lubie słuchać naukowców bo ich wypowiedziach mam dobry humor

qvwvp
Gość
qvwvp

A więc jednak……..