Niemcy: Imigranci obcięli głowę łabędziowi!

0
8
zabicie labedzia

Czy w muzułmańskiej “kulturze” naprawdę nie można się obejść bez obcinania głowy żywym stworzeniom?

Kiedy niedawno informowaliśmy o zgwałceniu w Berlinie kucyka przez syryjskiego imigranta nie sądziliśmy, że tak prędko nadejdzie z Niemiec informacja o kolejnym akcie bestialstwa muzułmańskich “uchodźców” wobec zwierząt w tym kraju.

Tym razem ich ofiarą padł piękny łabędź na jeziorze w Eutingen w Badenii-Wirtembergii. W czwartek świadkowie zaalarmowali tamtejszą policję, że “dwóch mężczyzn o arabskim wyglądzie” obcięło głowę łabędziowi – podaje niemiecki portal SWR i “Voice of Europe”.

Według policyjnego komunikatu, tego bestialstwa dopuściło się “dwóch wysokich osobników w wieku 20-25 lat, o wyglądzie arabskim”. Jeden z nich “był ubrany na czarno i miał charakterystyczną dużą brodę”. Według świadków, mordercy łabędzia już wcześniej chwalili się, że go zabiją.

Zwłoki łabędzia z odciętą głową znaleziono na brzegu. Samej głowy nie znaleziono. Śledztwo prowadzi lokalny wydział niemieckiej policji zajmujący się ochroną zwierząt.

Zamordowanie łabędzia w Niemczech można porównać do zamordowania orła w Polsce – dla naszych zachodnich sąsiadów jest to najbardziej szlachetny “ptak narodowy”, często obecny w germańskiej mitologii. Występuje m.in. operze Richarda Wagnera “Lohengrin”. Pojawia się też w tzw. “Eddzie Młodszej”, zbiorze starych pieśni.

źródło: Reporters.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.