Niemiecka organizacja wzięła za cel Polskę i chce za wszelką cenę zalać nasz kraj imigrantami

A gdyby tak uchodźcy mogli dzielić mieszkania i domy z Polakami, zamiast przebywać w ośrodkach? Pomyśleliśmy o tym samym i znaleźliśmy na to sposób. Przy odrobinie szczęścia szybko znajdziemy kogoś, kto do Ciebie pasuje, i skontaktujemy Was ze sobą tak, żebyście mogli się bliżej poznać – czytamy na stronie Fundacji Ocalenie, która przygotowała specjalny formularz zachęcający do przyjmowania imigrantów do naszych prywatnych domów.

Projekt nosi nazwę „Refugees Welcome Polska” i umożliwia „zaadaptowanie” do swojego domu imigranta, który spełnia kryteria obywatela. Na stronie internetowej organizacji można zgłosić swoje mieszkanie oraz znaleźć wszystkie niezbędne informacje, dotyczące przebiegu adaptacji w swoich domu imigranta.

„Udostępnienie uchodźcom prywatnego zakwaterowania ma wiele zalet dla obu stron umowy: uchodźcy mają szansę mieszkać w odpowiednich warunkach, lepiej nauczyć się języka i łatwiej dostosować do nowego otoczenia. Z kolei Ty poznasz bliżej inną kulturę i tak po ludzku pomożesz komuś w bardzo trudnej sytuacji. (…) Skontaktujemy Cię z uchodźcą, którego profil najbardziej pasuje do Twoich preferencji i Twojego mieszkania” – czytamy na stronie programu.

Jak wynika z informacji Fundacji, jeśli znajdziesz współlokatora z jej pomocą, uchodźca będzie musiał mieszkać u Ciebie minimum trzy miesiące.

Organizacja nie tylko pomaga sfinansować podróż imigranta do Polski, a jeśli jest taka potrzeba, to nawet jego pobyt w naszym kraju. Na dodatek inicjatorzy całej akcji przekonują, że „uchodźca zawsze pokrywa przynajmniej koszty swojego pobytu w mieszkaniu tj. opłaty licznikowe (woda, prąd itp.)”.

Projekt ma charakter kompleksowy i stoi za nim niemiecka organizacja Mensch Mensch Mensch E.V. Jak czytamy w mediach społecznościowych stowarzyszenie Refugees Welcome Polska współpracuje też z fundacją Georga Sorosa. Jednak trudno znaleźć więcej szczegółów na ten temat, oraz oficjalną informację, kto konkretnie stoi za całą akcją wciągnięcia Polski w migracyjny kryzys.

Zaskoczeniem z pewnością nie jest, ani fakt, że trudno dotrzeć do mocodawców organizacji, ani fakt, że stoi za tym niemiecka organizacja o której też niewiele wiadomo.

Przypomnijmy dwa tygodnie temu informowaliśmy o tym, że rządząca na Węgrzech partia Fidesz zarzuciła Unii Europejskiej i „organizacjom (George’a) Sorosa” atak na Węgry oraz chęć ukarania kraju za to, że nie chciał przepuszczać imigrantów.

Rzecznik frakcji parlamentarnej Fideszu Janos Halasz oświadczył na konferencji prasowej w Budapeszcie, że strzegący granicy węgierscy policjanci i żołnierze są atakowani kłamstwami, a „kłamstwa te są pisane przez ludzi Sorosa”.

Halasz oświadczył, że kilka „organizacji Sorosa” we wspólnym oświadczeniu potępiło wzmocnienie prawnej ochrony granicy węgierskiej i wezwało UE do wystąpienia przeciwko Węgrom. Według niego te „proimigracyjne organizacje” w ten sposób „znów tylko leją wodę na młyn migrantów” i zachęcają ich do nielegalnej imigracji, konfrontacji z władzami oraz łamania prawa.

Autorstwo: Marek Nowicki
Na podstawie: Refugees-Welcome.pl
Źródło: Niezależna.pl
Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

9 thoughts on “Niemiecka organizacja wzięła za cel Polskę i chce za wszelką cenę zalać nasz kraj imigrantami”

 1. Ja bym z checia przyjal uchodzcow do siebie.jak to mozna zorganizowac?

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Zabierz któremuś kozę, to zaraz Cię tabunem obsiądą 🙂

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 2. Jestem gotów przyjąć uchodźczynię, wzrost do 165 cm blond włosy, niebieskie oczy, ładna buzia, szczupłą (waka do 50 kg), zgrabną filigranową, niezamężna, bezdzietna najlepiej dziewica wyznania katoliczka, wykształcenie wyższe, niekarna, bez rodziny (co by nie chciała jej łączyć ze swoimi 15 braćmi i ich rodzinami) biegle znająca język polski w mowie i piśmie. Posiadająca poczucie humoru potrafiąca gotować specjalność przyrządzanie wieprzowiny. Ostrzegam fundacja ma płacić za jej utrzymanie.

  Resztę warunków omówię z osobiście uchodźczynią – ostrzegam mam tylko jedno łóżko wiec wieczorami będzie się musiała do mnie mocno przytulać.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Szerokość łóżka to 90 czy 80 cm? 😀
   90 to spoko, lecz przy 80 to jedno wisi zaczepione na sprężynach 😀

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 3. Jebać to ścierwo zarówno kebabowe jak i szwabskie. Zapierdolimy was skurwysyny jebane !!!

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. 100/100!

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 4. Niech Niemcy sobie ich biorą do domów i mieszkań to Niemców sprawa

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 5. Nigdy w życiu nie ma takiej opcji by jakieś islamskie śmieci brudasy z chorobami wenerycznymi z bakteriami wypinające dupy co 2 godzin miały zamieszkać z Polską rodziną z żydowską TAK ale z Polską nie powaliło kogoś dokładnie ta dzicz ten syf ma swój kraj a jeśli żydzi chcą ich bogactw to z braćmi arabami budować im osiedla na pustyni wynocha z tym syfem z Polski precz z obcymi śmierdzącymi nierobami to obrzydliwe obrzezane kundle śmieci nie brzydzą się KATOLICKIEJ POLSKI i chrześcijańskiej Europy będziemy w nich świńskim mięsem rzucać a klamki krwią smarować ich miejsce jest w chlewie a nie w domu czy mieszkaniu

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 6. spierdalaj z ISIS ALLAH AKBAR

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.