NIEMOŻLIWE JEST MOŻLIWE? Dziś w Chinach przeszczepiono pacjentowi całą głowę!

Przeszczep głowy

Pierwszy na świecie przeszczep ludzkiej głowy został pomyślnie przeprowadzony po 18-godzinnej operacji w Chinach.

Włoski neurochirurg Sergio Canavero ogłosił, że eksperyment polegający na ponownym przyłączeniu głowy zwłok do ciała został osiągnięty zgodnie z planem.

Sergio Canavero powiedział, że test wykazał możliwość przeszczepienia z powodzeniem kręgosłupa, nerwów, naczyń krwionośnych i żyły.

Następnym krokiem będzie przeprowadzenie operacji na żywym pacjencie, ale martwym mózgu. Jeżeli zakończy się tak samo pozytywnie to kolejna już trzecia operacja przeprowadzona będzie na całkowicie zdrowych ludziach.

Dr Canavero, jest nazywany Dr Frankensteinem za swoją kandydaturę na pierwszego medyka, który przeprowadzi pełny przeszczep głowy na żywym człowieku.

Twierdzi on, że w końcu udany przeszczep głowy doprowadzi do „nieśmiertelności” tych, którzy mogą sobie na nią pozwolić, a mega bogaci biznesowi „potentaci”, których ciała zawodzą, będą ustawiać się w kolejce, aby kupić operację i złączyć starą głowę z ciałem młodego człowieka.

Profesor Canavero, ogłosił sukces na dzisiejszej konferencji prasowej w Wiedniu.

Operacja została przeprowadzona przez zespół kierowany przez dr Xiaopinga Ren, który w zeszłym roku zaszczepił głowę małpie.

Przeszczep głowy

Pan Canavero obiecał udostępnienie w ciągu kilku dni pełnego raportu z operacji zespołu Harbin Medical University i nagrany przeszczep głowy na żywo .

Powiedział: Zbyt długo natura dyktowała nam zasady.

Urodziliśmy się, rośniemy, starzejemy się i umieramy Od milionów lat ludzie ewoluowali, a 110 miliardów ludzi zmarło w tym procesie.

To ludobójstwo na masową skalę.

Wkroczyliśmy w epokę, w której przeniesiemy nasze przeznaczenie z powrotem w nasze ręce.

Dr Sergio Canavero
Dr Sergio Canavero

źródło: www.express.co.uk

11
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
KimBurykerikitobbbb Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
KimBury
Gość
KimBury

Nie głowę przeszczepiono, lecz ciało. Głowa to procesor, w którym ukrywa się świadomość. Autorze, powielasz bzdurę mainstreamową, która czemuś tam ma służyć. Jeśli do mojego ciała chirurg dopnie obcą głowę to mnie już nie będzie w tym ciele – będzie w nim ten obcy, którego głowę dopięto. Spytaj inwalidę bez rąk czy nóg, ale z protezą, czy dalej jest sobą.

bbbb
Gość
bbbb

Twierdzi on, że w końcu udany przeszczep głowy doprowadzi do „nieśmiertelności” hahaha człowiek jest nieśmiertelny przecie są na to dowody a sam za sprawa mdytacji jestem o tym przekonany

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Twierdzi on, że w końcu udany przeszczep głowy doprowadzi do „nieśmiertelności” hahaha przecież człowiek jest nieśmiertelny to że tu ginie nie znaczy że to koniec są dowody a sam za sprawa medytacji jestem o tym przekonany , ciekawe tylko jak takie przeszczepianie ciągłe głowy borżuja bojacego się śmierci w dalszej perspektywie czasu będzie miało wpływ na jego karma /chi / dusze /energie czy jak zwał

keri
Gość
keri

Po przeszczepie człowiek duszę traci. Jest ona rozerwana.

rtęć
Gość
rtęć

taka operacja jest mozliwa tyle ze w media puszcza ze sie nie udało ???hideo kojima zrobil wstawke w grze mgs 5 i z tym własnie dr co jest dziwne bo było to co najmniej kilka lat w tył a przeciez sama gra powstawał tez kilka lat do tego ostatnia wersja kinowa „arciwum x” chę wierzyć z 2008r tez tam robili takie operacje…naprawde myslicie ze to nie mozliwe??dzisiaj wszystko jest mozliwe tylko nie dla wszystkich….

Piotrek
Gość
Piotrek

Głowę można przeszczepic, ale połączeń nerwowych , ze względu na liczbę i rozmiar włókien nerwowych niepodobna. Techniczna skala trudności na obecnym poziomie technologii/medycyny jest niewykonalna , czego są świadomi lekarze i ich pacjenci z przerwanym/uszkodzonym rdzeniem.
Reasumując, ja tych ” rewelacji” nie kupuję.

kito
Gość
kito

Nie prawda, rdzeń kręgowy da się już operować, tylko jeszcze nie we wszytkich klinikach na świecie, jest to trudne ale jak najardziej możliwe, tylko wymaga dużych przygotowań.

Ehhhh
Gość
Ehhhh

Info z weekendu – stare ze sputnika!

Mag Chaosu
Gość
Mag Chaosu

DO CIAŁA JESZCZE TRZEBA SPROWADZIĆ ŚWIADOMOŚĆ, A TO NIE BEDZIE TAKIE ŁATWE. ŁADUNKI ELEKTRYCZNE TO NIE WSZYSTKO 😉

Piotrek
Gość
Piotrek

Transfer świadomości do mózgu biologicznego , lub elektronowego (mikroprocesory) na obecnym etapie technologii jest awykonalna.
I tak , jak napisałeś- jest to pieśń przyszłości-serdecznosci.

Mag Chaosu
Gość
Mag Chaosu

TEN TRICK JESZCZE DŁUGO NIE UDA SIĘ LUDZKOŚCI, JESZCZE BARDZO DŁUGO. ZNOWU LUDZIE ZACZYNAJĄ BAWIĆ SIĘ WE FRANKENSZTAJNA 😉
NIE CZKIEŁKO I NIE OCZKO NAUKĄ WŁADAJĄ…