Niesamowity meteor widziany na niebie nad Francją Włochami i Szwajcarią

Setki ludzi w południowo-wschodniej Francji oraz zachodnich Włoszech donosi o „kuli ognia”, którą widziano w środę wieczorem. Wielu świadków zaczęło się zastanawiać, czy zjawisko było związane z pewnego rodzaju ćwiczeniami wojskowymi, a innych w panikę, że jakiś samolot stanął w ogniu, tajemnicza kula światła została to fragment spalającego się meteoru.

meteor

Na portale społecznościowe ludzie zaczęli masowo wrzucać zdjęcia po tym, jak dziwny tlący się obiekt przecinał niebo. „Nigdy mi nie uwierzycie, ale widziałem meteoryt, coś jakby ogień zaczął padać z nieba”. „Ku.wa, piekło. Jestem w szoku” – dodaje inny.

Gazeta regionalna Dauphiné Libere poinformowała, że setki świadków skontaktowało się z nimi po drugiej stronie południowej Francji. Czytelnicy opisali obiekt jako „zieloną piłkę z ogonem” oraz „białą bilę, która eksploduje, po czym następuje długi szlak ognia”

Jeden z mieszkańców w Alpach powiedział na łamach Le Parisien, że obiekt podążał dość nisko i poziomo, a była to wielka kula zielonego ognia”. Dziennik poinformował, że trzy meteoryty dokonały „wpływu” na ziemię w departamencie Isere, nie powodując żadnych szkód.

Dokładne miejsca ewentualnej kolizji meteorytu zostały zidentyfikowane, ale jeden wylądował w pobliżu Vercors Autrans, inny w rejonie Saint-Vincent-de-Mercuze a ostatni w pobliżu miasta Gières. Policja w regionie Savoie poinformowała, że otrzymał wiele zgaszeń od zaniepokojonych mieszkańców o obserwacji tajemniczego obiektu.

źródło: krolowa-superstar
Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

2 thoughts on “Niesamowity meteor widziany na niebie nad Francją Włochami i Szwajcarią”

  1. Most liberals have no idea who Brett Kimberlin or Aaron Walker are. They couldn’t care less if the two of them carry out a private feud. But most do care about the First Amendment. Those of you who say you support Aaron, stop making this about liberals vs. conservatives. It’s about a sociopath and the people he’s learned to manipulate vs. society. You’re only hurting him by limiting his possible base of support. It makes no more sense to blame all liberals for Brett Kimberlin than it would to blame all white people.

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...
  2. The exptreise shines through. Thanks for taking the time to answer.

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.