Niewidomy prorok Baba Vanga przewiduje że Rosja zdominuje świat

Przepowiednie 2018 Baba Vanga

Wszyscy znają niewiarygodne przepowiednie napisane setki lat temu przez francuskiego proroka Nostradamusa Jednak niewiele osób wie o niewidomej „psychicznej” Babaie Vandze, która według Cambridge News przewidywał, że Władimir Putin i Rosja ostatecznie zdominują Ziemię.

Baba Vanga była ślepą bułgarską jasnowidzącą i zielarzem, która większość życia spędziła w rejonie Rupitów w górach Kozhuh w Bułgarii.

Baba Vanga przepowiedziała rozpad Związku Radzieckiego, katastrofę w Czarnobylu, datę śmierci Stalina, zatopienie rosyjskiego okrętu podwodnego Kursk, ataki z 11 września, zwycięstwo Topałowa na światowym turnieju szachowym, napięcia z Koreą Północną oraz próby i udręki jednego autystycznego studenta na Universiti Putra Malaysia podczas jego programu Masters w formie praktyk lotów dronowych.

Vanga, pośród wielu jej proroctw, twierdziła, że ​​Rosja pewnego dnia podbije i zdominuje Ziemię.

Jak zauważył The Mirror :

W 1979 r. Baba Vanga podczas spotkania z pisarzem Valentinem Sidorowem powiedziała:

„Wszyscy będą odtajać, jak lód, tylko jeden pozostanie nietknięty – chwale Władimira, chwała Rosji. Zbyt wiele przynosi ofiara. Nikt nie może powstrzymać Rosji. Wszystko zostanie przez nią usunięte z drogi i nie tylko zostanie zachowane, ale stanie się także panem świata „.

Uważa się, że Wanga przygotował szereg przepowiedni, które rozciągają się aż do 51  wieku, po którym świat się skończy.

CN donosi, że bułgarscy mistycy przepowiedzieli wspaniałą przyszłość Rosji, Rosja pozostanie jedyną światową potęgą.

Uważa się, że na rok 2018 dokonała dwóch mrożących przewidywań, które pozostawią ślad w historii.

Bułgarska mistyczka przepowiedział odkrycie nowej formy energii i, że Chiny, pokonają Stany Zjednoczone i staną się kolejnym supermocarstwem na świecie.

Jak wyjaśnił Daily Mirror , Vanga jest bardzo szanowana w Rosji ze względu na 85-procentowy wskaźnik sukcesu, jeśli chodzi o opowiadanie przyszłości .

Niektóre z najbardziej znanych przewidywań Baby Vangi to:

9/11

W 1989 Baba Vanga powiedziała: „Horror, horror! Amerykańscy bracia padną po tym, jak zostaną zaatakowani przez stalowe ptaki. Wilki będą wyć w krzaku, a niewinna krew będzie tryskać. ”

Muzułmanie zaatakują Europę

Mistyczka również wydał mrożące proroctwo ostrzegające przed inwazją na Europę przez muzułmańskich ekstremistów w 2016 roku.

Tsunami z 2004 roku

„Zimne regiony ogrzeją się … a wulkany obudzą się.

„Ogromna fala pokryje wielkie wybrzeże pokryte ludźmi i miastami, a wszystko zniknie pod wodą. Wszystko się stopi, tak jak lód. ”

Złoty wiek

Nowe źródło energii zostanie stworzone i globalny głód zacznie być eliminowany w latach 2025-2028. Uruchomiony zostanie kosmiczny statek i poleci na Wenus.

Od 2033 r. Do 2045 r. Polarne pokrywy lodowe stopnieją, powodując wzrost poziomu oceanów.

Koniec świata

Do 3797 r. Wszystko na Ziemi przestanie istnieć. Jednak ludzie będą na tyle zaawansowani, aby przejść do nowego systemu gwiezdnego.

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
JAROSLAWA Albinia KolankowasojuzKimBury Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
JAROSLAWA Albinia Kolankowa
Gość
JAROSLAWA Albinia Kolankowa

Przepowiadam ja wam.Polska splonie.Polska w plomieniach wielkich dogorywac bedzie.Tlusty wieprzowaty zydowski karakan palac nienawiscia bedzie,pokaze swoje prawdziwe oblicze.Rzad Iluminacko-Masonsko-Zydowski darzyc bedzie do powstania Nowych Zjednoczonych Stanow Europy pod panowaniem Iluminacko-Masonsko-Zydowskiego Rzadu.Ziemie owe bowiem do nich nalezy a rod Slowian zniknie zmap Swiatowych

sojuz
Gość
sojuz

Przeczytałem tytuł i wszystko się stało jasne psychicznej jak bym teraz zaczął opowiadać o wydarzeniach że będzie potop czy też wysadzą jakiś budynek czy jakiś samolot spadnie to za np 50 lat mogli by powiedzieć że to przewidziałem bo stałą się jakaś katastrofa nie trzeba być jasnowidzem że wiedzieć jakieś katastrofy mogą się wydarzyć dajcie mi chodź jednego jasnowidza co przewidzi dokładnie co się wydarzy w jakim roku w jakim miesiącu w jakim tygodniu

KimBury
Gość
KimBury

Ech, Autorze, przeczytaj przed opublikowaniem swój artykuł by nie było takich głupot jak „mistyczka… przewidywał”.
Swoją drogą to trudno uwierzyć w wielkość Rosji, której ubywa obywateli a przybywa trosk o wielkie imperium nie do obrony.