Niezwykłe zjawisko w Meksyku: z nieba wraz z deszczem spadały ryby! Świadkowie nagrali zdarzenie [WIDEO]

meksyk ryby z nieba

Mieszkańcy meksykańskiego miasta Tampico opublikowali nagranie niezwykłego zjawiska. Podczas opadów deszczu, z nieba zaczęły spadać małe ryby. Świadkowie uwiecznili niesamowitą sytuację na nagraniach i zdjęciach.

Zdarzenie miało miejsce w północno-wschodnim Meksyku w tym tygodniu. Podczas opadów deszczu, mieszkańcy zauważyli, że z nieba spadają drobne, żywe ryby. Materiały z tego zdarzenia opublikowano nawet na profilu Obrony Cywilnej stanu Tamaulipas.

Pod wpisem widzimy fotografię z rybkami zebranymi w torebkę foliową. Z kolei na nagraniu można zauważyć drobne ryby, które spadają z nieba.

Co ciekawe, zjawisko to miało już miejsce w historii wielokrotnie. Jest określane jako fenomen meteorologiczny, podczas którego z nieba oprócz deszczu spadają liczne zwierzęta, najczęściej są to żaby lub ryby.

Jeden z przypadków miał miejsce w 2009 roku w Japonii, gdzie zaobserwowano ponad 100 kijanek spadających z nieba. Wytłumaczenie zjawiska było o tyle trudne, ze w okolicy nie panowały ekstremalne warunki pogodowe, nie odnotowano żadnych trąb wodnych lub powietrznych, które stanowią prawdopodobną przyczynę specyficznego deszczu.

Z kolei w czerwcu 2010 roku na Węgrzech, w okolicach miejscowości Rákóczifalva spadł deszcz… żab. 2 lata później takie samo zjawisko zaobserwowano w Chorwacji…

Podziel się
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 2.4K
 •  
 •  
  2.4K
  Udostępnienia

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
SkltomElka Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Skl
Gość
Skl

Co za bzdura widac ze sie z auta wysypaly czemu chodniki sa czyste?

tom
Gość
tom

bo wypadły z ciężarówki a ktoś dorobił historyjkę

Elka
Gość
Elka

Dlaczego te ryby w Meksyku spadały tylko na jezdnię ,a na pobocza i chodniki nie spadały ???????????? Dziwne !!!