Niezwykłe zjawisko w Meksyku: z nieba wraz z deszczem spadały ryby! Świadkowie nagrali zdarzenie [WIDEO]

meksyk ryby z nieba

Mieszkańcy meksykańskiego miasta Tampico opublikowali nagranie niezwykłego zjawiska. Podczas opadów deszczu, z nieba zaczęły spadać małe ryby. Świadkowie uwiecznili niesamowitą sytuację na nagraniach i zdjęciach.

Zdarzenie miało miejsce w północno-wschodnim Meksyku w tym tygodniu. Podczas opadów deszczu, mieszkańcy zauważyli, że z nieba spadają drobne, żywe ryby. Materiały z tego zdarzenia opublikowano nawet na profilu Obrony Cywilnej stanu Tamaulipas.

Pod wpisem widzimy fotografię z rybkami zebranymi w torebkę foliową. Z kolei na nagraniu można zauważyć drobne ryby, które spadają z nieba.

Co ciekawe, zjawisko to miało już miejsce w historii wielokrotnie. Jest określane jako fenomen meteorologiczny, podczas którego z nieba oprócz deszczu spadają liczne zwierzęta, najczęściej są to żaby lub ryby.

Jeden z przypadków miał miejsce w 2009 roku w Japonii, gdzie zaobserwowano ponad 100 kijanek spadających z nieba. Wytłumaczenie zjawiska było o tyle trudne, ze w okolicy nie panowały ekstremalne warunki pogodowe, nie odnotowano żadnych trąb wodnych lub powietrznych, które stanowią prawdopodobną przyczynę specyficznego deszczu.

Z kolei w czerwcu 2010 roku na Węgrzech, w okolicach miejscowości Rákóczifalva spadł deszcz… żab. 2 lata później takie samo zjawisko zaobserwowano w Chorwacji…
Dodaj komentarz

3 komentarzy do "Niezwykłe zjawisko w Meksyku: z nieba wraz z deszczem spadały ryby! Świadkowie nagrali zdarzenie [WIDEO]"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Skl
Gość

Co za bzdura widac ze sie z auta wysypaly czemu chodniki sa czyste?

tom
Gość

bo wypadły z ciężarówki a ktoś dorobił historyjkę

Elka
Gość

Dlaczego te ryby w Meksyku spadały tylko na jezdnię ,a na pobocza i chodniki nie spadały ???????????? Dziwne !!!