Niezwykłe zjawisko w Meksyku: z nieba wraz z deszczem spadały ryby! Świadkowie nagrali zdarzenie [WIDEO]

meksyk ryby z nieba

Mieszkańcy meksykańskiego miasta Tampico opublikowali nagranie niezwykłego zjawiska. Podczas opadów deszczu, z nieba zaczęły spadać małe ryby. Świadkowie uwiecznili niesamowitą sytuację na nagraniach i zdjęciach.

Zdarzenie miało miejsce w północno-wschodnim Meksyku w tym tygodniu. Podczas opadów deszczu, mieszkańcy zauważyli, że z nieba spadają drobne, żywe ryby. Materiały z tego zdarzenia opublikowano nawet na profilu Obrony Cywilnej stanu Tamaulipas.

Pod wpisem widzimy fotografię z rybkami zebranymi w torebkę foliową. Z kolei na nagraniu można zauważyć drobne ryby, które spadają z nieba.

Co ciekawe, zjawisko to miało już miejsce w historii wielokrotnie. Jest określane jako fenomen meteorologiczny, podczas którego z nieba oprócz deszczu spadają liczne zwierzęta, najczęściej są to żaby lub ryby.

Jeden z przypadków miał miejsce w 2009 roku w Japonii, gdzie zaobserwowano ponad 100 kijanek spadających z nieba. Wytłumaczenie zjawiska było o tyle trudne, ze w okolicy nie panowały ekstremalne warunki pogodowe, nie odnotowano żadnych trąb wodnych lub powietrznych, które stanowią prawdopodobną przyczynę specyficznego deszczu.

Z kolei w czerwcu 2010 roku na Węgrzech, w okolicach miejscowości Rákóczifalva spadł deszcz… żab. 2 lata później takie samo zjawisko zaobserwowano w Chorwacji…

Ocena: 4.8. Przez 5 osób.
Proszę Czekać...

3 thoughts on “Niezwykłe zjawisko w Meksyku: z nieba wraz z deszczem spadały ryby! Świadkowie nagrali zdarzenie [WIDEO]”

 1. Co za bzdura widac ze sie z auta wysypaly czemu chodniki sa czyste?

  Ocena: 5.0. Przez 1 osobę.
  Proszę Czekać...
 2. bo wypadły z ciężarówki a ktoś dorobił historyjkę

  Ocena: 5.0. Przez 2 osoby.
  Proszę Czekać...
 3. Dlaczego te ryby w Meksyku spadały tylko na jezdnię ,a na pobocza i chodniki nie spadały ???????????? Dziwne !!!

  Ocena: 4.0. Przez 2 osoby.
  Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.