Niszczycielski kataklizm się zbliża! Panika w całym kraju

super tajfun

Rok 2017 obfituje niestety w wiele gigantycznych kataklizmów, które pociągnęły już za sobą liczne ofiary. Jak ostrzegają meteorolodzy, to wciąż nie jest jednak koniec tego typu anomalii na świecie. Tym razem na Pacyfiku pojawił się kolejny ogromny super tajfun, którego wiatry już teraz wieją z prędkością 250 km/h.

super tajfun Lan

Mieszkańcy Japonii są naprawdę przerażeni informacjami, które docierają do nich z Japońskiej Agencji Meteorologicznej (JMA). Do wybrzeży archipelagu zbliża się gigantyczny rozmiarów super tajfun Lan, który uderzy w kraj prawdopodobnie w niedzielę z niszczycielską siłą.

super tajfun Lan

Co ciekawe, właśnie na ten dzień zaplanowano w Japonii przedterminowe wybory parlamentarne. Głównie z tego powodu mieszkańcy niektórych regionów kraju wypełniają swoje karty wcześniej, aby zdążyły one w bezpieczny sposób zostać przetransportowane do ośrodków przeliczania głosów.

Największe zagrożenie, które niesie tajfun, to wiatry wiejące z gigantyczną prędkością. Zjawiska pogodowe spowodować mogą osunięcia ziemi oraz powodzie, dlatego też w Japonii zapanowała właśnie ogromna panika, połączona z próbami przygotowania się na nadejście żywiołu.

źródło: pikio.pl
Wspomóż nasz rozwój i Udostępnij:

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o