Norwegia: Islamiści domagają się powstania ich państwa w przeciwnym razie dojdzie do zamachów terrorystycznych

Islamiści domagają się, by dzielnica Grønland w stołecznym Oslo została uznana przez centralne władze za suwerenny kraj. Grożą oni zamachami na wzór tego z 11 września 2001 roku.

norwewgia.

W razie sprzeciwu islamiści grożą, że może powtórzyć się masakra na wzór tej z 22 lipca na wyspie Utøya w 2011 roku czy też z 11 września 2001 roku w Stanach Zjednoczonych. Jak zaznaczają, nie należy brać ich cierpliwości za oznakę słabości, gdyż ta może się w gwałtowny sposób skończyć. W celu rozpowszechnienia swojego postulaty wysłali oni do norweskich polityków list, w którym napisali między innymi:

„Nie chcemy być częścią norweskiego społeczeństwa. Również nie uważamy za konieczne aby się wyprowadzić ponieważ jesteśmy urodzeni w Norwegii i tutaj się wychowaliśmy. A ziemia Allaha jest własnością wszystkich. Ale niech Grønland stanie się nasz. Ogródźcie dzielnicę i dajcie nam rządzić nią jak chcemy. To jest najlepsze dla obu stron. NIe chcemy żyć razem z takimi brudnymi zwierzętami jak wy”.

norwewgia

Norwescy politycy nie komentują sprawy, zwracając uwagę, że kwestia bezpieczeństwa państwa to zadanie dla policji.

źródło: junta.pl / Kresy.pl

CZYTAJ TAKŻE

Dodaj komentarz

3 komentarzy do "Norwegia: Islamiści domagają się powstania ich państwa w przeciwnym razie dojdzie do zamachów terrorystycznych"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Anonimowo
Gość

to pewnie jeszcze zbudują żeby mieli co wysadzać

Anonimowo
Gość

ha,ha…to dopiero poczatek, co bedzie dalej zalezy od wyobrazni kazdego z nas , bo politycy bezmyslni sa, dalej otwieraja wrota naszej europejskiej ziemi i pozwalaja niszczyc cywilizacje chrzescijanska w imie szatana, bo napewno nie w imie milosierdzia

Anonimowo
Gość

Ale Norwegowie nie mają wysokich budynków.