Norwegia: Islamiści domagają się powstania ich państwa w przeciwnym razie dojdzie do zamachów terrorystycznych

Islamiści domagają się, by dzielnica Grønland w stołecznym Oslo została uznana przez centralne władze za suwerenny kraj. Grożą oni zamachami na wzór tego z 11 września 2001 roku.

norwewgia.

W razie sprzeciwu islamiści grożą, że może powtórzyć się masakra na wzór tej z 22 lipca na wyspie Utøya w 2011 roku czy też z 11 września 2001 roku w Stanach Zjednoczonych. Jak zaznaczają, nie należy brać ich cierpliwości za oznakę słabości, gdyż ta może się w gwałtowny sposób skończyć. W celu rozpowszechnienia swojego postulaty wysłali oni do norweskich polityków list, w którym napisali między innymi:

„Nie chcemy być częścią norweskiego społeczeństwa. Również nie uważamy za konieczne aby się wyprowadzić ponieważ jesteśmy urodzeni w Norwegii i tutaj się wychowaliśmy. A ziemia Allaha jest własnością wszystkich. Ale niech Grønland stanie się nasz. Ogródźcie dzielnicę i dajcie nam rządzić nią jak chcemy. To jest najlepsze dla obu stron. NIe chcemy żyć razem z takimi brudnymi zwierzętami jak wy”.

norwewgia

Norwescy politycy nie komentują sprawy, zwracając uwagę, że kwestia bezpieczeństwa państwa to zadanie dla policji.

źródło: junta.pl / Kresy.pl

Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

3 thoughts on “Norwegia: Islamiści domagają się powstania ich państwa w przeciwnym razie dojdzie do zamachów terrorystycznych”

 1. to pewnie jeszcze zbudują żeby mieli co wysadzać

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 2. ha,ha…to dopiero poczatek, co bedzie dalej zalezy od wyobrazni kazdego z nas , bo politycy bezmyslni sa, dalej otwieraja wrota naszej europejskiej ziemi i pozwalaja niszczyc cywilizacje chrzescijanska w imie szatana, bo napewno nie w imie milosierdzia

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Ale Norwegowie nie mają wysokich budynków.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.