19 Lis, 2017

Nostradamus: 2017 rok będzie rokiem przyjścia trzeciego antychrysta

Mamy dla was przepowiednię Nostradamusa na 2017 rok. Jak to bywa z przepowiedniami, można odczytywać je na różny sposób. Pokażemy wam jednak je tak, jak to pojawia się najczęściej.

Rok 2017 ma być rokiem przyjścia „Trzeciego Antychrysta”, a ma chodzić o III wojnę światową, użycie broni atomowej i biologicznej. Konflikt potrwa 27 lat i wezmą w nim udział USA.

Powodzie i susza

Nostradamus miał stwierdzić, że przez 40 lat tęcza nie będzie w ogóle widziana. Tak samo przez 40 lat ma być ona widziana codziennie. Sucha ziema ma być bardzo spieczona, a później ma dojść do potężnych powodzi.

Bitwa o zachodzie słońca

Krótko przed zachodem słońca bitwa ma być już ustalona. Wielka nacja ma być niepewna. Port morski ma nie dawać odpowiedzi,a most i grób mają być w różnych miejscach.

Mała przerwa

Zaraza ma zostać ugaszona, a świat ma stawać się coraz mniejszy, ale nadal mają trwać zamieszki, które lekko zmaleją. Ludzie mają podróżować bezpiecznie nad ziemią i morzem. Wtedy wojna ma wybuchnąć na nowo.

Królewski skandal

W skrzyni królowej mają zostać znalezione listy bez podpisu i bez autora. Wszystko ma być związane z miłością, romansem.

źródło: noizz
Ocena: 3.0. Przez 3 osoby.
Proszę Czekać...

16 thoughts on “Nostradamus: 2017 rok będzie rokiem przyjścia trzeciego antychrysta”

 1. dzis juz znamy sztuiczki jezusa jak dosypal prochy do wody cala galilea chodzila przez miesac do tylu

  Ocena: 1.0. Przez 2 osoby.
  Proszę Czekać...
 2. „… Mabus zginie jako pierwsza ofiara konfliktu, który zamieni się w III Wojnę Światową. Setki narodów ma się wtedy zjednoczyć by walczyć z trzema Wschodnimi królami, knującymi w tajemnicy przeciwko Zachodowi.”

  Temat prosty:
  Pierwsi dwaj Antychryści mieli imiona powiązane z miejscem.
  MABUS to anagram StAMBUł->patrz prezydent Erdogan (Turcja).
  Trzej królowie wschodu:
  Turcja
  Chiny
  Rosja
  Wszyscy wiemy, że lubią się bardziej niż Zachód i koalicja gotowa.
  Moim zdaniem Państwa ARABSKIE, nie wchodzą w grę. Bo nie są potęgami militarnymi w przeciwieństwie do wymienionych.
  A rozsądnie rzecz biorąc, podane powyżej sympatyzują i razem mieliby chyba najsilniejszą i najliczniejszą armie świata. Po za tym mają gospodarki, które byłby w stanie dźwignąć takie brzemie przy konflikcie globalnym. Każdy z władców ma zapędy autorytarne. To moja opinia.

  Ocena: 3.5. Przez 2 osoby.
  Proszę Czekać...
  1. W dodatku Ergan urodził się w Stambule…przypadek??

   Ocena: 5.0. Przez 1 osobę.
   Proszę Czekać...
 3. Ten nostradamus to ma przepowiednie końca świata na każdy rok, bo od 20 lat czytam te brednie.

  Ocena: 5.0. Przez 3 osoby.
  Proszę Czekać...
 4. stek bzdur zgadzam sie z krytykiem i już dawno wiadomo że przepowiednie nostradamusa można interpretować na każdy wygodny dla siebie sposób tak jak zwykły horoskop z gazety

  Ocena: 5.0. Przez 2 osoby.
  Proszę Czekać...
 5. Przepraszam za brak poprawnosci w pisaniu ale nie mam polskich liter. Ja mysle ze to co zostalo nam przedstawione to juz sie spelnilo:
  Od czasow Nostradamusa swiat niewadpliwie sie zmiejsza. Kiedys potrzebowano wiele czasu zeby przemiescic sie z jednego miejsca na drugie, dzis wsiadamy do samolotu i w 2 godziny mozemy doleciec do Rzymu czy Paryza. Co jakis czas kleski zywiolowe dotykaja kolejne kraje. Zachecam w tym miejscu do poczytania o problemie topnienia lodowcow. Kiedy chodzilem do szkoly mialem swietna nauczycielke od geografii. Juz wtedy mowila ona o zagrozeniach dla swiata zwiazanych z dryfujacymi gorami lodowymi. Dojdzie wtedy do niewyobrazalnych anomalji. Wyobrazmy sobie ze cieply prad zatokowy (Zatoka Meksykanska) zima nie dociera do Europy. Hmmm to co mielismy w ostatnich dniach w Polsce (-25 stopni) trwa cala zime. Suche zimne powietrze. Niewadpliwie swiat ma wiele zagrozen, spora czesc wywolywana jest przez niszczycielskie dzialanie czlowieka. Ale czy to doprowadzi do konca swiata? Dla wielu napewno. Ilu ludzi umiera zima z wychlodzenia, a latem z przegzania? Dla nich jest to koniec swiata.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 6. a gdzie można się spotkać z tymi dwoma antychrystami ? W jakim hotelu się zatrzymali ? Rozumiem że trzeci już leci …czy tak ?

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Drugi czy trzeci nie istotne. Jak dla mnie w dziejach ludzkosci juz ich kilku bylo.(tych antychrystow) I moze Nostradamus nie byl idealnym prorokiem. Ja wam teraz przedstawie historie z własnej autopsji. W2013 mialem probe samobojcza. Ukazal mi sie 3 razy Jezus, ktory powiedzial po angielsku ze wszystko dobrze sie skonczy. Mialem sen ,w ktorym bylem w
   niebie podszedł em do bramy przywitalem sie ze św Piotrem, ale nie chcial mnie wpuscic. A JAK TO NIE BYL SEN?

   Jeszcze jedno. Moje powiazanie z JPII

   2 Dziadkow Jankow
   Ojciec na 2 Paweł
   Ja 2 po ojcu
   JPII umiera w ur mojego 2 brata
   JPII jest na 91 miejscu najbardziej znanych osob- rok ur

   Pzdr niedowiarkow

   Ocena: 1.7. Przez 3 osoby.
   Proszę Czekać...
   1. Kolego, ale Jezus nie znał angielskiego!!!

    Ocena: 1.0. Przez 1 osobę.
    Proszę Czekać...
    1. 🙂 aleś teraz wymyslił! 🙂 Jezus-jako syn Boży
     zna wszystkie Języki świata! 🙂

     Ocena: 2.3. Przez 3 osoby.
     Proszę Czekać...
     1. Główki wam się z przemodlenia chyba przegrzały… Jednego nawiedza Jezus, druga była z nim na jednym roku filologii angielskiej…

      Ocena: 3.0. Przez 1 osobę.
      Proszę Czekać...
 7. Autorze, podaj choćby swój nicek, jeśli się nie wstydzisz tego, co napisałeś.
  W jakiej centurii (numery proszę) znajdują się przedstawione „przepowiednie” i skąd wiesz, że zostały podane na rok 2017?
  Straszenie ludzi przynosi zyski, bo klikamy by przeczytać artykuł na wszelki wypadek, ale czy jest etyczne jeśli nie podaje się wiarygodnych źródeł?

  Ocena: 3.0. Przez 2 osoby.
  Proszę Czekać...
  1. Pewnie w takiej „internetowej centurii”, przerobionej, żeby pasowało do różnych wydarzeń

   Ocena: 5.0. Przez 1 osobę.
   Proszę Czekać...
  2. Daj spokój bądź poważny Takiej żenady to chyba nikt jeszcze nie widział To jest streszczenie jednego z odcinków brazylijskiego tasiemca a nie Nostradamusa przepowiedni Jakiś dzieciak leminga chce zaistnieć bo pojęcia o tym co pisze nie ma nawet on sam 🙂

   Ocena: 5.0. Przez 1 osobę.
   Proszę Czekać...
 8. A ja myślałem że rok 2012 ! na wszej stronie to co roku to samo że w następnym roku będzie „wojna”, „nowy antychryst” musicie się leczyć
  albo zmienić lekarza. Nastawiacie ludzi bardzo źle do siebie i do życia
  sugerując że za chwilę będzie koniec świata lub jakieś globalne coś.

  Powinno się zakazać publikacji takich bzdur i nakładać kary pieniężne aby nie orać psychiki ludziom głupotami bo to jest mocno szkodliwe społecznie .

  Co innego wiarygodne informacje o zagrożeniach które naprawdę mogą wyrządzić krzywdę takie jak klęski żywiołowe czy zagrożenia z kosmosu np. asteroida lub atak szaraków .

  Ocena: 5.0. Przez 1 osobę.
  Proszę Czekać...
  1. Rzeczywiście, chyba największym zagrożeniem jest, jak pisze Krytyk, „atak szaraków”!

   Ocena: 5.0. Przez 1 osobę.
   Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.