Nostradamus: przepowiednie na 2015 rok

Przepowiednie i proroctwa Nostradamusa do dzisiaj wzbudzają wielkie zainteresowanie. Najsłynniejszy jasnowidz, który szyfrował proroctwa w tak zwanych centuriach opisał to co będzie się działo w 2015 roku.

Co przepowiedział Nostradamus na 2015 rok ?

Według przepowiedni Nostradamusa rok 2015 będzie bardzo ciężki pod względem wydarzeń, które radykalnie zmienią nasz świat. Francuski prorok przewidział, że w 2015 roku nastąpi wiele zmian, a świat wejdzie na nową drogę. Z jego przepowiedni wynika, że w nadchodzącym roku zostanie bardzo dotknięte atakami terrorystycznymi kilka państw. Ataki będą tragiczniejsze w skutkach niż kiedykolwiek.

Przepowiednie Nostradamusa wieszczą nam  w 2015 roku wybuch poważnych konfliktów militarnych i że dojdzie do dużych zmian, które spowodują koniec bariery językowej między narodami.

Według jego proroctwa  2015 rok  to ogromna erupcja Wezuwiusza, która poważnie wstrząśnie Włochami i dociśnie piętno na Europie. W tym samym czasie Francja i Niemcy znajdą się w poważnym kryzysie.

wulkan Wezuwiusz Włochy

2015 rok przyniesie przełom w badaniach medycznych  ludzie będą mogą żyć nawet 200 lat. Mimo tak dużego i ważnego odkrycia ludzkość nie będzie w stanie jednak używać tego eliksiru młodości ze względu na  wzrost promieniowania słonecznego docierającego do Ziemi, które przyczyni się do śmierci ludzi w młodym wieku.

Proroctwa Nostradamusa na rok 2015 mówią nam o wystąpieniu silnego trzęsienie ziemi w Ameryce – być może będzie to trzęsienie ziemi, o którym mówią naukowcy, że uderzy w Kalifornię i będzie katastrofalne w skutkach. W wyniku czego kontynent doświadczy poważnego kryzysu humanitarnego. W społeczeństwie zachodnim dojdzie do likwidacji podatków, a na płaszczyźnie naukowej czekają nas wielkie odkrycia.

Kalifornia ogromne trzęsienie Ziemi

W przepowiedniach Nostradamusa można przeczytać, że właśnie w 2015 roku pęknie bariera komunikacyjna ze zwierzętami a w niektórych krajach nowe urodzenia będą pod ścisłą kontrolą. W krajach tych będą potrzebne specjalnego zezwolenia, aby mieć dzieci.

Sceptycy często podkreślają wieloznaczność przepowiedni Nostradamusa, które ze względu na poetycki i często bardzo enigmatyczny język, są trudne do zrozumienia i często bywają nadinterpretowane.

Nostradamus – francuski lekarz, astrolog, matematyk i autor proroctw, okultysta, doradca królowej Francji Katarzyny Medycejskiej. Miał m.in. przepowiedzieć okoliczności śmierci jej męża Henryka II Walezjusza.
Data i miejsce urodzenia: 14 grudnia 1503, Saint-Rémy-de-Provence, Francja
Data i miejsce śmierci: 2 lipca 1566, Salon-de-Provence, Francja  //Wikipedia

Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

54 thoughts on “Nostradamus: przepowiednie na 2015 rok”

 1. Badacze z Narodowego Uniwersytetu Australijskiego nie posiadają na swoją hipotezę żadnych dowodów, a sugerowanie, że żadni Obcy nie żyją, jest po prostu nadużyciem.
  To, co opiszę teraz, jest dalszym ciągiem moich niezwykłych snów, w których dochodzi do kontaktu z przedstawicielami Cywilizacji pozaziemskiej. Jeszcze niedawno opisałem mój drugi sen z 26.03.2014 r. Przez wiele miesięcy przypominałem o tym na różnych forach i portalach internetowych. Zaznaczałem też wyraźnie, że przeczuwam, iż nastąpi dalszy bieg spraw za pomocą komunikacji przez świadomość. Jakaś niezwykła moc podpowiada mi, że w jakimś, bliżej nie określonym czasie, będę miał następne sny, w których będę się dowiadywał coraz więcej o wydarzeniu jakie ma spotkać Nas, Ziemian. Po blisko dwóch latach, 22.01.2016 r., podczas nocnego spoczynku, w kolejnym, już trzecim, podobnym śnie, miałem znowu spotkanie z Kosmitami. Wszystko odbywa się jakby etapami, niczym serial i zawsze w snach jest pewna prawidłowość, bo przekazywane są dalsze obrazy i informacje związane z planowanym przybyciem na naszą planetę, pozaziemskich Istot. Ponieważ od ostatniego snu minęło zaledwie kilkanaście godzin i jestem jeszcze pod silnym wrażeniem tego przeżycia, pozwolę sobie na jego szczegółowe opisanie w możliwie szybkim czasie. Sprawy przybierają naprawdę niewiarygodnego wręcz ” stanu rzeczy”, związanego z najbliższą wizytą na naszym Globie, naszych Kosmicznych Braci. Jak już wcześniej pisałem, prawdopodobnie nastąpi to najpóźniej w 2023-2024 roku. Przez wiele tygodni i miesięcy od wspomnianego już i opisanego, drugiego snu, przeczuwałem, że będą kolejne i obiecałem, że podzielę się tym z Internautami, zainteresowanymi tym niezwykłym zjawiskiem. Powtarzam ponownie, że nie konfabuluję i niczego nie ubarwiam. To są również dla mnie bardzo tajemnicze sprawy i podchodzę do tego bardzo poważnie i z wielką pokorą. Odnoszę wrażenie, że dalszy „ciąg zdarzeń” będzie następował wraz ze zbliżającym się, niespotykanym od tysięcy lat na Ziemi, wydarzeniem, które zmieni przyszłość ludzkości. Podkreślałem wielokrotnie, że Cywilizacja ta doskonale orientuje się w szeroko pojętej kwestii życia i egzystencji mieszkańców naszego Globu. Od początku tych niesamowitych, sennych obrazów i przekazów zrozumiałem, że początek naszej, ziemskiej cywilizacji, związany jest w jakimś sensie z Istotami z innej planety, którzy nawiązują ze mną ten niespotykany i wręcz niewiarygodny kontakt. Zaczęło się to ponad 3 lata temu. Z dotychczasowych przeżyć i moich relacji wyłania się coś, w co trudno uwierzyć. Jednak wszystko to układa się naprawdę w racjonalną i logiczną całość. Przypominam, coś, co powiedziano mi w drugim śnie. Tego nie zapomnę do końca życia. Cytuję : „ NAD NAMI I POZOSTAŁYMI CYWILIZACJAMI, JEST JESZCZE KTOŚ NAJPOTĘŻNIEJSZY WE WSZECHŚWIECIE „ Ten, jak to nazwałem, „SERIAL”, ma swój początek, jest kontynuowany i będzie miał niewyobrażalny, ekscytujący i zadziwiający, Nas wszystkich, żyjących na Ziemi, FINAŁ. To naprawdę się zbliża i spotka ludzkość za niedługo.
  Dopisuję przebieg trzeciego snu, który jest kontynuacją dwóch poprzednich, opisanych wcześniej. Było późne popołudnie, na dworze zapadała ciemność. Wyczuwałem jakieś poruszenie, niezwykłe zachowanie ludzi, wpatrujących się w niebo. Po jakiś czasie dochodziły, jakby z przestworzy, dziwne i niespotykane dźwięki. Nagle zauważyłem pojazd pozaziemski, który przemieszczał się po nocnym niebie. Co jakąś chwilę zatrzymywał się jakby, po czym, nagle przyspieszał i ruchem obrotowym, w jednej niemalże chwili potrafił przemieścić się daleko, w innym kierunku. Patrząc od dołu na ten pojazd, widać było, że jego podstawa jest okrągła i mocno rozświetlona, jakby dużych rozmiarów spiralą, która żarzyła się na czerwono, cały czas obracając się wokół własnej osi. Ludzie przerażeni, zaczęli uciekać do swoich domów. Po krótkiej obserwacji, schowałem się również w pomieszczeniu, w którym pracowałem. Przeczuwałem, że pojazd wyląduje i z dużym napięciem czekałem, co będzie dalej. Po krótkim czasie, otworzyły się drzwi pomieszczenia, w którym przebywałem i zobaczyłem przybysza, ubranego w srebrny, lśniący kombinezon, jakby platynowy, który pojawił się w wejściu. Byłem bardzo podekscytowany i wystraszony, nie wiedziałem, jak się mam zachować. W jednej niemalże chwili stanąłem naprzeciw przybysza, składając ręce, podobnie, jak robią to Japończycy, wykonałem ukłon i w sposób pokorny przywitałem go. Ten niezwykły gość skinął w moim kierunku głową i wszedł do pomieszczenia. Zaczął interesować się, co robimy, jakie mamy urządzenia i sprzęt, na jakim poziomie żyjemy. W niedługim czasie pojawiło się więcej Obcych, wśród nich były również kobiety. Jedna z nich zbliżyła się do mnie i mnie objęła, dotykając swoją twarzą mojego policzka. Powiedziała wyraźnie, że czuje, jak emanuje między nami jakaś miłość, co jest dobrą oznaką. Osobiście poczułem również przypływ niezwykłego uczucia, jakie ogarnęło mnie w tym momencie. Ze swojej strony zaproponowałem przybyłym gościom zorganizowanie wspólnego, miłego wieczoru. Oni odpowiedzieli słowami, cyt. „ zapraszamy na godzinę 18 do nas. Przyjdźcie do naszego koła KWADRYGI ” Zapamiętałem te słowa , chociaż od razu nie mogłem zrozumieć, o co im chodzi. W pewnej chwili sen mój zakończył się. Jak już wspomniałem wcześniej, spodziewam się dalszych, podobnych snów. Wiem też, że wiele osób traktuje to z przymrużeniem oka, a nawet kpi sobie z takich przekazów. Dla mnie nie ma to jednak znaczenia, czy ktoś w to wierzy, czy nie. Każdy ma prawo do swoich przemyśleń i przekonań. Najmilsze pozdrowienia dla wszystkich. Pedro.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 2. Witam, można wierzyć lub nie w przepowiednie Nostradamusa. Kiedyś kiedy filmy wymieniało się na giełdach dorwałem film „Przepowiednie Nostradamusa” , to było w latach 80-90, opisana jedna z jego przepowiedni końca świata utkwiła mi w pamięci, ponieważ potwierdziła się w 100 procentach. Brzmiała tak ” pan terroru przyleci na ptaku ze wschodu i runą dwie wieże” ten fragment tekstu najbardziej zapamiętałem, bo się zastanawiałem, jakie mogą być to wieże ? Teraz już wiem, że chodziło o WTC z 11 września 2001r. Upłynęło prawie dwadzieścia lat kiedy po raz pierwszy widziałem ten film. Przypadek, czy Nostradamus naprawdę to przewidział ? Co do dat końca świata według Nostradamusa, można się spierać, bo jak ktoś napisał jest wiele przekładów i te przekłady mogą zawierać przekłamania, wiele istotnych słów może być źle interpretowanych. To tyle.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. tak jest z tymi przepowiedniami, trudno okreslic czas konca,zalezy od interpretacji .. zupelnie jak w Biblii , Apokalipsie, czy proroctwach Daniela.Tak wiec nie znamy dnia ani godziny, choc widzimy jawne znaki dziejace sie na Ziemii,czas ostateczny przyjscia Pana jest tylko Jemu znany.Ale ja mysle, ze to juz bedzie wkrotce, bo ile mozna patrzec na te Sodome i Gomore.Cierpliwosc Boza sie w koncu skonczy…

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 3. ludzie BĘDĄ MOGĄ żyć nawet 200 lat…

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 4. A jednak przepowiednie na temat Europy się spełniają..

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 5. ja boję się końca swiata

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. NIE BOJ SIE, BEDZIE WRESZCIE SUPER, TROSZKE SIE ZIEMIA POTRZESIE W POSADACH, A TEN KTO SIE BEDZIE BAL ZGINIE,HA,HA

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
  2. wg Nostradamusa będzie dopiero w 3797r.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
   1. Nieprawda. Nostradamus nigdy nie podawał daty końca świata. 3797 to rok, do którego Bóg pozwolił mu zajrzeć i opisać. A co po tym roku będzie – sam nie wie.

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...
 6. Zajmuje.się Nostradamusem od 40 lat.
  Nigdy nie wypowiedział tych stwierdzeń jaki.tu przeczytałem.
  Jego poezje są enigmatyczne i wieloznaczne. Jest też niestety dużo falszerstw i złych interpretacji. W całych 942 czterowierszach tylko dwa razy przytoczyl konkretne daty.
  Reszta to co najwyżej rekonstrukcje zdarzeń, które jasne.staną.się dopiero po wydarzeniach.
  Nie mniej nowi o III antychryscie Mahdim podobnie jak w oredziaxh MBM.
  Mówi o inwazji arabskiej na Europę i wojnie światowej, atomowej.
  Mowino 17 latqch pontyfikatu BXVI równolegle.do kadencyjnosci 5 lat innegonpapieza. Franciszek odgraza się że na tronie będzie około pięciu lat.
  Mowino meteorycie, siódmej skalę w Atlantyku co zalej.pół Europy i wywoła wielki światowy głód.
  Kiedy? Nigdy tego jie mówi wprost. Ale czas dojrzał. Mówią.o tymnorerzia MBM.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 7. czy ktos wie moze o tym ze rumuny sie rozejda na calej europie? i beda puszczac bomby

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Idz spac idioto

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 8. W przepowiedniach Nostradamusa można przeczytać, że właśnie w 2015 roku pęknie bariera komunikacyjna ze zwierzętami a w niektórych krajach nowe urodzenia będą pod ścisłą kontrolą…..hahahaha urodzenia…zwierzętoludzi czy czlowiekozwierząt?

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Pęknie bariera arabusy będą posuwać kozy pod wieżą eiffela.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
  2. Chciałbym zauważyć, że kontrola populacji istnieje już m. in. w Chinach 🙂

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
  3. chodzi np. o chiny gdzie obecnie mozna mieć tylko 1 dziecko nieuku

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
  4. specjalne zgody na urodzenia,proste chodzi o in vitro!!

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 9. Hahahha przepowiedział koniec świata na 2012 no ale niee jeszcze jeden koniec świata na 2015 weźcie se ludzie siana. Od tych głupot głowa puchnie.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Racja

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
  2. końca świata na 2012 nie przepowiedział nostradamus tylko wywnioskowali to na podstawie kalendarza Majów. Doczytaj zanim się wypowiesz. Pozatym konie świata według nostradamusa nie oznacza wymarcia ludzkości tylko upadek religijny, moralny i społeczny. W średniowieczu inaczej rozumiano niektóre rzeczy także proponuje powrót do historii.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 10. Katastroficzne przepowiednie Michela de Nostredame dotyczące Europy a konkretnie tzw 3-ciej wojny światowej mogą się spełnić. Agresja Rosji się nasila, a państwo islamskie wydaje się potwierdzać możliwy atak muzułmanów na Europę. Rozsądnym i poszukującym polecam ebook „To duch daje życie…” Isaias Justo. To arcy ciekawa pozycja wyjaśniająca wiele spraw dla nas najważniejszych. Ogromna większość ludzi daje się prowadzić na pustynie przez fałszywych pasterzy, którzy wywodzą się min z mas media, polityki i kościołów.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. A ja polecam Ewangelie.Tam wszystko jest napisane.Potrzeba tylko pokory zeby metafizyke Ewangelii zrozumiec i przelozyc na nasze czasy,bez pomocy ducha sw.jest to dosc trudne

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
   1. O 😀 jedna rozsądna osoba. Dawno tak mądrego komentarza nie przeczytałem

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...
 11. I po co ta hipokryzja? Każdy przeciez wie, ze koniec świata juz przyszedł, tzn. jedna z jego wersji. Swiat nie jest taki sam, jak byl jeszcze nie tak dawno. Z dopustu Bożego szatan za pomocą swoich slug antychrystow, tj. ex-ludzi, którzy w grzechach śmiertelnych doczekali tego konca w wykonaniu majstetsztyk samego Stworcy a w efekcie poumierali i ad hok odzyli mocą szatanska, aczkolwiek z woli Boga, ustawili sie po stronie dla, czyli osobowego szatana, do czego nie moga sie oczywiście przyznać, wiec juz do drugiego zdechniecia, jak mówi Biblia, będą opowiadać zaprzeczające tej Prawdzie farmazony. Czy wierzący lub nie, każdy miał niepowtarzalna szanse przed śmiercią, w której sie wszystko zatrzymalo na zawsze i nie ma juz powrotu. Śmierć, Sad i w tym przypadku w lewo. Za późno na najmniejsze zmiany na Bogobojne życie, gdyż jest juz pozamiatane.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 12. strona spada na psy, ale ja najbardziej lubie czytac komentarze naszych internautow….jest sie z czego posmiac…macie niektorzy i wyobraznie i poczucie humoru…

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 13. Wyczytałam w internecie ze według przepowiedni nostradamusa w 2015 roku ma być koniec świata

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. To poczytaj na zatwierdzonej stronie. Nostradamus powiedział że świat będzie istniał co najmniej do XXX wieku

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 14. Nostradmus lekarz psycholog pijok i narkoman

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. i pewnie też złodziej, co? Bo każdy pijak to złodziej (?) żenada…

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 15. nostradmus zjedz że snikersa bo zaczynasz strasznie gwiazdorzyć

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Hahah

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 16. TYLKO BÓG WIE KIEDY I CO SIE STANIE…

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 17. A to ciekawe założenie, bo sięgnąć całkiem nie dawno pamięcią, jak zbliżała się data 21.12.2012, to wielkie media głosiły że po tej dacie nie ma według Nostradamusa i innych wizjonerów – istnienie świata i ludzkości,. A tu proszę mamy prawie połowę 2015 roku , czyli prawie 3 lata po unicestwiającej dacie z grudnia 2012, że jednak Nostradamus przewidział że będziemy żyli w 2015 roku i że w 2012 roku. nie będzię końca świata. Mam tylko jedno pytanie?
  W kiedy tak naprawdę zostaną odgadnione zapiski Nostradamusa tak naprawdę do końca prawdziwie? Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy że każdego roku media ogłaszają koniec świATA i inni fanatycy tym żeby nabić własne kieszenie cudzą naiwnością, czytam to z przymrużeniem oka, ponieważ nie wierzę w pierdoły!

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 18. Faktycznie jeśli chodzi o te pozwolenia na posiadanie dzieci to odnosi się to raczej do in-vitro

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. potwierdzam,tylko Bóg wie ,kiedy będzie koniec świata….

   14 listopada 2015 o 21.00

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 19. cO MA BYĆ TO EDZIE TYLKO BÓG WIE JAK BĘDZIĘ

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 20. czas,aby stworzyc zamknieta klinike psychiatryczna,bo wkrotce-jak nasz czas zacznie sie szybko; kurczyc;-bedzie szybko przybywac; poslancow boskich;…..

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Posiadam ksiazke o przepowiedniach nostedamusa z przed 18 lat i juz tam jest mowa o wielkich zmanach na poczatku XXI wieku. Moze wiec ktos mi z tych niedowaiarkow wytlumaczy, jak moglo sie to znalezc w ksiazce wydanej prawie 20 lat temu, w czasie kiedy nikt nie slyszal o dzchadystach i eksremanych zachownia islamistow.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
  2. to trzeba szybko ogrodzic polske murem wysokim na 5m i psychiatryk gotowy

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 21. nustradamus satanistyczny prorok ktory dobprowadza slabych psychicznie ludzi dom samo zaglady i jego przepowiednie bredza nikt nie wie kiedy mkoniec swiata bedzie tylko P. Bóg ojciec wie .. a nie rzezimieszek co udaje jakiegos filozofa debilizmu i brudasizmu.. zal mi go .. wstyd a nieg wie ze diabel boi sie swieconej wody a wojna moze jest przewidziana lecz nie teraz bo zaduzo bylo by balaganu to nie czas jeszcze…

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Posłaniec???—- Chyba posraniec !

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 22. Czy autor ma źródła czyli oryginalne przepowiednie Nostradamusa na podstawie których napisał swój wywód? Jeśli tak to bardzo proszę o udostępnienie tego tekstu, jeśli autor wywodu nie ma tego tekstu to na jakiej podstawie to napisał? Bardzo proszę o wstawienie tekstu tych przepowiedni obojętnie w jakim języku lub stronę gdzie takie teksty można znaleźć i oznaczone miejsca w tekście gdzie Nostradamus pisze że w 2015 roku: pęknie bariera komunikacyjna ze zwierzętami, wystąpi silne trzęsienie ziemi w Ameryce, erupcja Wezuwiusza, zniesienie barier językowych itd…

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. CENTURY X-LXVII
   Le tremblement si fort au mois de may,
   Saturne, Caper, Iupiter, Mercure au boeuf:
   Venus aussi, Cancer,Mars, en Nonnay,
   Tombera gresle lors plus grosse qu’vn oeuf.

   The trembling so hard in the month of may,
   Saturn, Capricorn, Jupiter, Mercury in taurus:
   Venus also, Cancer, Mars, in Virgo,
   Hail will fall larger than an egg.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 23. Wesołych Świąt wam życzę i szczęśliwego nowego roku mam nadzieje ze ten nowy rok będzie lepszy zapraszam na kolędowanie https://www.youtube.com/watch?v=v698B_eeeKs

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 24. jeśli to prawda z tymi odkryciami to ciekawe co to bedą za odkrycia

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Ostatnio gdzieś czytałem że jakiś biznesmen przeznaczył pół swojej fortuny na szukanie długowieczności i że są już blisko…. Można w google poszukać

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 25. to same bzdury tak samo jak sie wczoraj mialo ciemno na 3 dni zrobic….dziadostwo jak malo

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Ciemno jest do dzisiaj…. i to nie od 3 dni

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 26. MOSTRADAMUS LEKARZ NARKOMAN

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 27. bajdy bajdy w 2012 roku podawana że nostradamus przewidział dzieje świata do 2012 poza ta data jest już pustka w co tu wieżyc

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Ja znalazłem przepowiednie Nostradamusa do 2050 roku

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
   1. Te przepowiednie dla europy czy świata?

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...
    1. Dla całegon0 świata

     Jeszcze nikt nie zagłosował.
     Proszę Czekać...
    2. Może i autora poniosła wyobraźnia, ale komentarze są jeszcze lepsze. Ludzie zanim zaczniecie pisac bzdury to sprawdźcie informacje ; )

     Jeszcze nikt nie zagłosował.
     Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.