Nostradamus przewidział początek końca świata w 2013 roku?

Według Nostradamusa, jasnowidza i okultysty żyjącego w XVI wieku, koniec świata może nadejść w 2013 roku. Zwiastować go mają m.in. „ogień na niebie ciągnący za sobą iskrzący się ogon”  -pasuje idealnie do grudniowej komety (ISON)”ostatni papież o oliwnej skórze”, po którym zasiądzie na tronie Piotr Rzymianin oraz „seria kataklizmów, definitywnie zamykająca rozwój życia na Ziemi” – bardzo dobrze pasuje do ostatnich znanych nam wydarzeń.

Według współczesnych interpretacji „ogień na niebie ciągnący za sobą iskrzący się ogon” oznacza kometę lub inną planetę.

„Przedostatni papież o oliwnej skórze” może natomiast oznaczać – nie tylko najprostszą opcję czarnoskórego następcy, wszak głową Kościoła Katolickiego jest teraz biały człowiek. Dociekliwi odkryli natomiast, że imię obecnego papieża nawiązuje do zakonu św. Benedykta, którego symbolem jest m.in. gałązka oliwna. A gdyby tego było mało, w herbie Josepha Ratzingera znajduje się koronowana głowa czarnego człowieka.

Michael de Nostredame, znany nam jako Nostradamus, urodził się 14 grudnia 1503 r., zmarł 2 lipca 1566 r. Żył we Francji, zajmował się medycyną, astrologią i matematyką. Nostradamus zyskał rozgłos publikując centurie, czyli rymowane czterowiersze zawierające jego proroctwa. Uderzające jest, ile z najważniejszych wydarzeń historycznych zostało przepowiedziane przez Nostradamusa.

27
Dodaj komentarz

avatar
21 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
21 Comment authors
anikifadiaAnasahimGoguś KwabotynBUMOlkaa Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Anasahim
Gość
Anasahim

Mamy 2015 i Końca nie było ale teraz moze nadejść. Patrzcie w niebo 28.09.2015

Goguś Kwabotyn
Gość
Goguś Kwabotyn

symboliczny Henryk Szczęśliwy jest najprawdopodobniej legendarnym Antychrystem i posiada swoje wojsko antychrystów pomniejszych,których zadaniem jest go zabić za to że jest Sługą Bożym.

Antychryst posiada podobno „znamię imienia”,czyli 666, a to znaczy że jego imię pierwsze ma sześć liter,imię drugie i/lub imię z bierzmowania lub z konfirmacji ma sześć liter ,nazwisko rodowe ma sześć liter,a to jest w całości liczba sześćset sześćdziesiąt sześć.
Antychryst ma ksywkę Bestia.

Natomiast antychryści pomniejsi niestety mają dwie lub zaledwie jedną szóstkę w swoich imionach i/lub nazwisku.
„antychryst” jest tylko obrazem Bestii,czyli Antychrysta.

hercules
Gość
hercules

yhym to ze bd sie dzialy rozne rzeczy nie znaczy ze bd koniec swiata napewno bd ciekawa walka z tymi cwelami:D

Jerry
Gość
Jerry

Jako, że historia lubi się powtarzać, a dinozaury wyginęły od komety/asteroidy, tak samo wyginą ludzie, bo powielamy schematy. Ale po nas powstanie nowa rasa, inteligentniejszych istot, także nie ma nad czym rozpaczać. A jeśli i ta nowa rasa będzie powielać schematy, też nadejdzie dzień, że wyginą. Dlatego też Nostradamus zna przyszłość, bo odkrył, że historia zatacza koło. Ale zawsze wraca ze zdwojoną siłą, dlatego każda kolejna jest potężniejsza.

ja
Gość
ja

każdy doszukuje się końca świata w wojnie,katakizmie itp a prawda jest jedna – Niebo i ziemia przeminą , ale słowa moje nie przeminą ,
A o tym dniu i godzinie nikt nie wie ani aniołowie w niebie , ani Syn , tylko sam Ojciec BÓG (Mt 24,36) a już absolutnie ludzie na ziemi tego nie wiedzą i nikt nie powinien wymyślać dat wyssanych z palca

staszak kasia
Gość
staszak kasia

lol

Gaster
Gość
Gaster

Gdyby ludzie nie grzeszyli to by nawet chórób śmiertelnych by nie było moim zdaniem

>
Gość
>

Kto czyta te forum!rozszyfrowalem nastepny szyfr,ale nie moge tego w calosci opisac,mianowicie:druga polowa lipca-od 18 dokladnie,2013,wszyscy bedziemy mogli zaobserwowac cos na niebie ale co nie moge o tym pisac.pragne tylko powiedziec aby wszyscy zyli w bogu nadziej,i modlili sie nie za siebie ale za tych ktorzy zepsuli ten wspanialy swiat,w ktory bog pokladl swa milosc,nie po to bog dal nam zycie,zeby wzajemnie sie mordowac,siac nienawisci,i pokladac swa wiare w zeczy materialne,powstal na ziemi Jeruzalem czczacy zloto i prawo babilonu.

Olkaa
Gość
Olkaa

ale maj już minoł 😀

>
Gość
>

Abdykacja Benedykta XVI-Papież o oliwnej skórze-interpretacja:Jorge Bergogli-Argentyna-Buenos Aires:Hodowla Oliwek,-Położenie Ameryka —>Południowa<—wszystkie analizy wymienione na forum sa bledne.powyzej prawidłowa interpretacja zagadki zawartej z przeslania i liczb,kazda liczba przypada na zbior gwiazd:Wielka Niedzwiedzica=7-Lipiec,Gwiazda Północna=1-Styczeń i tak pokolei,po ułożeniu klucza zdanie ulega przekształceniu "po bardzo zmęczonym papieżu czarny dym przysłoni niebo,lecz długo trwał nie bedzie,po nim nastąpi nowy papież z południa,krainy oliwnej". Nie zapominajcie Nostradamus byl matematykiem i astrologiem co w polaczeniu daje wspaniele osiagniecia.

Zakręcona
Gość
Zakręcona

Ja jednak mam nadzieje że to jednak nie nastapi tak szybko jak tutaj przewidują… To jest dopatrywanie się szczegółów i szukanie powiązań tylko po to by wzbudzać panikę… Szukajmy jasnych znaków a nie jakiś połączeń itp.

NIMA
Gość
NIMA

Hah!Nie wieże z tym oliwką przecież Rzym miał herb z oliwką a on dążył żeby zawładnąć kulą ziemską.PS:Koniec ŚWIATA! czyli że coś wybuchło i dąży do kuli ziemskiej a za nim przyjdzie ta fala znieszczenia to minie ileś miliardów lat!!! Nie ma czego sie obawiać!

marti
Gość
marti

Juz koniec świata przezywalam kilka razy 🙂 i wciąż żyje. Zapisane jest,ze koniec świata nadejdzie w najmniej oczekiwanym momencie więc jak tak wszyscy o tym mówią podając nawet czas to watpie by nastąpił…

no ja
Gość
no ja

ale czego się bać? jeśli nadejdzie koniec świata i wszyscy zostaniemy zgładzeni to właściwie co nas to będzie bolało skoro nas nie będzie?

chyb
Gość
chyb

aleśta głupki żal

ZeLeeeK
Gość
ZeLeeeK

a ja sie boje jak cholera -.-

klaudia
Gość
klaudia

tak to prawda a może nie ale ostatnie wydarzenia to potwierdzają a szczególnie ten piorón w bazylikę św.piotra może bóg się rozgniewał ze papież ten jest najkrócej może być źe będzie koniec świata powiedzicie mi czy to jest możliwe…

ala
Gość
ala

koniec świata miał bydż w 2012 i nic niewieże że to nastąpi

BUM
Gość
BUM

może byś tak się do lekarza psychiatry udał?

negr
Gość

To nie nostradamus przewidywał Murzyna i piotra rzymianina, tylko (rzekomo) Malachiasz: http://przepowiednie.arystoteles.pl/przepowiednia-malachiasza.php

basehuk09
Gość
basehuk09

zobaczycie tak bedzie pewnie za kilkadziesiat albo set lat nostradamus ha a to mozg

rafał
Gość
rafał

ja jestem a wie ja wieże że to wszystko nieprawda straszą ludzi

kunegunda
Gość
kunegunda

kto teraz jest na tej stronie to niech napisze coś o tym

kunegunda
Gość
kunegunda

ciekawe czy to wszystko prawda bo ja wieże że tak bo dużo już się dzieje ostatnio na świecie

ares
Gość
ares

mial byc w grudniu 2012 to oszusci sa w hu** se leca

Zoey
Gość
Zoey

Ahh ciekawe czy będzie koniec swiata jak na Marsie xD