Nostradamus widział Trumpa jako antychrysta, który doprowadzi do III Wojny Światowej

Nostradamus widział Trumpa jako antychrysta, który doprowadzi do III Wojny Światowej

Nostradamus napisał: „Fałszywa trąbka kryjąca szaleństwo spowoduje, że Bizancjum zmieni swoje prawa. Z Egiptu wyjdzie człowiek, który chce wycofać edykt, zmieniając pieniądze i standardy. Trąbka trzęsie się z wielką niezgodą. Zerwane porozumienie: podniesienie twarzy do nieba: krwawiące usta będą spływać krwią; twarz namaszczona mlekiem i miodem leży na ziemi. „

Niewiele osób wie, że Michel de Nostradame – powszechnie znany jako NOSTRADAMUS – był chemikiem i aptekarzem, zanim napisał cztero-wierszowe wersety poetyckie zwane „czterowierszami”, które zdają się przewidywać liczne wydarzenia w przyszłości. 

Oprócz pisania wielu proroczych tekstów, Nostradamus znany jest z tego, że napisał co najmniej dwie książki z zakresu nauk medycznych.

Jednym z jego najbardziej znanych dzieł jest bez wątpienia „Les Proroctwa” . Pierwsza edycja dzieła Nostradamusa ukazała się w 1555 r., A od czasu wydania „Proroctw” Michel de Nostredame, znany także jako Nostradamus, został uznany za twórcę wielkich wydarzeń na świecie.

Jego drugi artykuł został opublikowany w 1557 roku i zawierał 289 proroczych wersetów na przyszłość. Trzecie wydanie Nostradamusa wydrukowano w 1558 r., Zawierając 300 czterowierszów, jednak według doniesień, które przetrwały tylko w ramach omnibusowej edycji, która ukazała się po jego śmierci w 1568 r.

Nostradamus przepowiedział najbardziej krwawe wydarzenia, które już się sprawdziły

Wśród najbardziej notarialnych przepowiedni – według wielu  dokładnie przewidzianych przez wielkiego Nostradamusa – są rewolucja francuska, dojście Adolfa Hitlera do władzy i 11 września. Uważa się, że prorok z XVI wieku zdołał nawet  przewidzieć zwycięstwo prezydenta Trumpa :  „Wielki bezwstydny, zuchwałe wilkołak. Zostanie wybrany gubernatorem armii: odwaga jego sporu. Most złamany, miasto słabe od strachu. „

Obecnie uważa się, że gdy Nostradamus mówił o Antychryście to odnosił się do nowo mianowanego, 45 -go prezydenta Stanów Zjednoczonych: Donalda Trumpa.

Ci, którzy zastosowali się do przewidywań Nostradamusa, stanowczo twierdzą, że Trump to Antychryst, który spowoduje III wojnę światową, by poprzeć swoje twierdzenia wskazują na następujące wersety napisane przez Michela de Nostradame setki lat temu:


Fałszywa trąbka ukrywająca szaleństwo spowoduje, że Bizancjum zmieni swoje prawa. Z Egiptu wyjdzie człowiek, który chce wycofać edykt, zmieniając pieniądze i standardy.

Trąbka trzęsie się z wielką niezgodą. Zerwane porozumienie: podniesienie twarzy do nieba: krwawe usta będą spływać krwią; twarz namaszczona mlekiem i miodem leży na ziemi.


Według Arthura Evansa który napisał, że «fałszywy trąbka» wspomniana przez francuskiego aptekarza reprezentuje 45  Prezydenta Stanów Zjednoczonych , Donalda Trumpa, który ” ukrywa swoje własne szaleństwo „.

W artykule na temat Nostradamusa Evans podsumował: „Czy Donald Trump naprawdę jest Antychrystem, który spowoduje III wojnę światową, wojnę nuklearną lub biologiczną, utrzymującą się przez 27 lat? Nikt nie może być tego pewien; jednak jestem prawie pewien, że teraz jest początek prognozy Nostradamusa odnośnie apokalipsy. „


źródło: www.ancient-code.com
Wspomóż nasz rozwój i Udostępnij:

8
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Tłumacz coś chyba pokręcił.CvendilKimBuryphantom Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tłumacz coś chyba pokręcił.
Gość
Tłumacz coś chyba pokręcił.

„Wielki bezwstydny, zuchwałe wilkołak. Zostanie wybrany gubernatorem armii: odwaga jego sporu. Most złamany, miasto słabe od strachu. „
Która to centuria bo nie mogę znaleźć?

Cvendil
Gość
Cvendil

To jest dramat, i jeszcze ogłupione naiwne owieczki mogą w takie manipulacje i fałsz wierzą. Zgadzam się z użytkownikiem TauCeti. Pamiętajcie, prawdziwym zagrożeniem dla człowieka jest prymitywna i absurdalna religia, która nie pozwala nam się rozwijać umysłowo, tylko stać w miejscu. Oby to się skończyło jak najszybciej…

KimBury
Gość
KimBury

Polszczyzna zniszczona przez Admina!
Niezły tytuł, co? Adminie, po przetłumaczeniu tekstu za pomocą translatora, przeczytaj artykuł i zastanów się, co napisałeś, proszę. I jeszcze parę razy przeczytaj uwagi TauCeti.

phantom
Gość
phantom

Antychrystem jest Islam. I od niego Europa spłynie krwią. Tylko Polska pozostanie w całości.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Pachnie lewactwem

TauCeti
Gość
TauCeti

A ja mam pytanie, co to za dzieło, „Les Proroctwa” i w jakim to języku? Albo „Les prophéties” albo „Proroctwa”. Miło by było, gdyby autor, czy autorzy artykułów postarali się w ogóle zadbać o poprawność języka, bo wszechobecne błędy po prostu rażą, szczególnie w nagłówkach np: „… co nie mówią wam o Antarktydzie”. Litości, dzieciak z podstawówki wie, że poprawna forma brzmi ” czego nie mówią”. Na duży plus jednak zaliczam fakt, że w końcu zniknęły mnogie wykrzykniki w tytułach. Brzmiały histerycznie, a poza tym, w języku polskim zwyczajnie nie ma znaku „!!!”. Przez takie i inne eksperymenty językowe strona… Czytaj więcej »

Anonimowo
Gość
Anonimowo

o czym????

JM
Gość
JM

Co za – kurwa – bzdety