Nowa data końca świata wyznaczona. Apokaliptyczne domino ruszy już w 2020 roku

koniec swiata nowa data progrm komputerowy

Koniec świata – data apokalipsy znowu wyznaczona. Tym razem podał ją program komputerowy „World One”.

Model komputerowy został opracowany przez specjalistów z MIT jeszcze w latach siedemdziesiątych. Wykonał obliczenia i wywnioskował, że zagłada życia na Ziemi i upadek cywilizacji nastąpią najpóźniej w 2040 roku. O sprawie pisał już w 2015 roku m.in „The Independent”.

Uderzenie asteroidy Bennu? Wybuch wulkanu Yellowstone? Asteroida Apophis? Nic z tych rzeczy. Koniec świata będzie spowodowany przez rosnący poziom zanieczyszczeń i przeludnienie. Potwierdza to teoria Stephena Hawkinga, który również dał ludziom jedynie kilkadziesiąt lat. Groził, że Ziemia zamieni się w płonącą kulę ognia.

Jak podaje express.co.uk, model komputerowy jak na razie działa bez zarzutu. Skutecznie prognozuje dostępność zasobów naturalnych, jakość poziomu życia. To jednak zła wiadomość. Przewidział, że już w 2020 roku ruszy apokaliptyczne domino, a jakość życia na planecie znacznie się pogorszy. Ludzie zaczną umierać z powodu zanieczyszczeń.

 

źródło: planeta.fm

23
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
17 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
21 Comment authors
cascxaJimmi JoeJimmi JoeBRAUN_STROWMAN_TMPoszukiwacz Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
cascxa
Gość
cascxa

Zacznijcie po sobie sprzątać, to takie trudne? :0

BRAUN_STROWMAN_TM
Gość
BRAUN_STROWMAN_TM

Radze wam zaprzestac szerzenia takich bredni,jak te na tej stronie.Chyba,ze chcecie wychowac pokolenie glowonogich imbecyli,zaleznych od pierdniecia karakana…….
A ludzie i tak sami sobie armagedon robia a komputer tu do niczego niepotrzebny.Cokolwiek nabazgrzecie,nigdy nie bedzie mialo miejsca,chyba,ze na ziemi zostana imbecyle i glowonogi

BRAUN_STROWMAN_TM
Gość
BRAUN_STROWMAN_TM

Jimmy Joe
Ludzie twojego pokroju sa chorzy i nalezy was izolowac.Jestescie niebezpieczni tak jak muzelmanie i zydzi

Jimmi Joe
Gość
Jimmi Joe

Pozdrawiam (śmiech).

Ptaah
Gość
Ptaah

Mógłby już być ten koniec, bo ten wszechogarniający syf zaczyna mnie wkurzać. Nasi właściciele przestaną żyć z niewolników wreszcie, a Bogu ma nas w dupie i skończy się „babcyne sranie” na tym łezpadole daremnym.

Keven
Gość
Keven

Sama natura by Ziemi wystarczyła. Człowiek tylko bałagani.

Poszukiwacz
Gość
Poszukiwacz

Ziemia i świat materialny to z dużą dozą prawdopodobieństwa sztuczne twory, zagroda zaś żywe istoty to tylko pokarm w takiej czy innej formie. Wiem że Castaneda, Monroe czy teoria o zbieraniu luszu dla wielu brzmi niewiarygodnie, ale po głębszym zastanowieniu większość religii tego świata to pierdoły na kółkach a mimo to wielu uznaje to za pewnik 😉 Zbliża się dzień kiedy wszyscy poznamy prawdę i banialuki klechów i tym podobne bzdety popękają jak mydlane bańki a ludzie ockną się wreszcie z letargu.

Jimmi Joe
Gość
Jimmi Joe

Wszystkie wielkie cywilizacje były oparte o religię, a tutaj, pionek, marzy o końcu Kościoła Rzymskokatolickiego (śmiech). Mogę Cię zapewnić, że się nie doczekasz.

Poszukiwacz
Gość
Poszukiwacz

Czyżby pod tym nickiem krył się kolejny sukienkowy czarny pedofilek ? Do tego ta dziura w dupie… lubicie to prawda ? Zmartwię cię, wasz biznes się powoli kończy 😉

Jimmi Joe
Gość
Jimmi Joe

Mateusz 16.18: „Ty jesteś Piotr [czyli Skała], i na tej Skale zbuduję Kościół mój, a bramy piekielne go nie przemogą”

Nie jestem ani czarnym ani pedofilem, natomiast dziura w d.pie faktycznie tyczyła się Twojej pogubionej osoby. To taka wizualizacja stanu Twego umysłu.

Poszukiwacz
Gość
Poszukiwacz

Szybka edycja posta już ci mości proboszczÓ nie pomoże ;D

Jimmi Joe
Gość
Jimmi Joe

Cieszy mnie, że mój post (choć edytowany) do Ciebie należycie dotarł (i chyba zabolał) ? (śmiech). Może skłoni Cię do refleksji nad sobą.

Poszukiwacz
Gość
Poszukiwacz

Nie nie, to raczej Ciebie zabolało to, że uderzyłem w religię. Tego nie da się ukryć. Po tym co tutaj piszesz stwierdzam jedynie, że jesteś tylko kolejnym hipokrytą, który rzuca cytatem z „księgi przedwiecznych” i czuje się dzięki temu lepszy od innych. Jesteś taki jak wszyscy otumanieni wyznawcy tej czy innej sekty. Myślisz, że zabłysnąłeś w oczach „pana” ? Jesteś naprawdę biedny, ale produkuj się dalej 😉

Jimmi Joe
Gość
Jimmi Joe

Dopóki człowiek ma dobre zdrowie, to nie potrzebuje Boga. Ani religii, ani Jezusa Chrystusa czy Maryi. Dopóki ma zdrowie. Aż pewnego dnia dowiaduje się że ma raka. Wtedy myśli – kto może mnie naprawdę z tego wyciągnąć? Czy lekarz da radę? Wtedy cała rzeczywistość wokół Ciebie się zmienia. Zastanawiasz się nad Bogiem i nad Kosmosem, i nad swą duszą. Ja Ci choroby nie życzę, ale może w Twym życiu coś się zmieni na tyle, że zmięknie Ci serce i zaczniesz prawidłowo analizować Rzeczywistość.

Poszukiwacz
Gość
Poszukiwacz

Czyli według Ciebie jedyna prawidłowa analiza rzeczywistości to ta, która jako pryzmat wykorzystuje religię a dokładniej Katolicyzm ? Zastanawiałeś się kiedyś co by było gdybyś urodził się zanim powstała ta insty… religia ? Do kogo wtedy zwróciłbyś się gdyby ktoś z Twojej rodziny ciężko zachorował… do Jezusa, Maryi ? A no zapomniałem… patrząc przez Twój pryzmat to raczej niemożliwe. No ale i tak przecież znacie odpowiedzi na wszystkie pytania prawda.

Jimmi Joe
Gość
Jimmi Joe

Tak, jako Polak uważam, że jest to moja powinność być katolikiem. I nie tylko uważam, ale tak czuję – Bóg, honor, Ojczyzna. Nie zastanawiam się „co by było gdyby” – współczuję Ci spekulacji i rozmyślań prowadzących na manowce, zapewne są b.uciążliwe dla Ciebie, co też widać tutaj. Jeżeli chodzi o odpowiedzi na pytania, to wszystkie znajduję w Ewangelii i w nauczaniu Jana Pawła II.

Poszukiwacz
Gość
Poszukiwacz

Nie mam więcej pytań, poza tym nie zamierzam machać szabelką w nieskończoność. Różnimy się, ale każdy z nas ma prawo do życia i jednocześnie żaden z nas nie ma prawa siłą wpychać drugiemu własnej ideologii do gardła. Ja nie zmienię Ciebie ani Ty mnie. Ty potrzebujesz religii i dogmatów a ja zwyczajnego zrozumienia rzeczywistości w sposób troszkę inny sposób. Po prostu nie uznaję dogmatów stworzonych przez człowieka, niejednokrotnie zepsutego i żądnego władzy bo decyzje, które zapadały min. na soborach oparte były na zwyczajnym „widzimisię” megalomanów w habitach i temu zaprzeczyć nie można. Tyczy się to także innych wierzeń. Słowa Jezusa… Czytaj więcej »

Jimmi Joe
Gość
Jimmi Joe

Oczywiście, że nie wolno nic siłą narzucać – zgadzam się. Ale mogę dać Ci do rozważenia argumenty, które nie pochodzą od człowieka (w odróżnieniu od Twych spekulacji, które są czysto ludzkie). Piszesz „Ty potrzebujesz religii i dogmatów” – nie bardzo chyba rozumiesz religię? Dla mnie religia to prawdziwa wolność, a nie jakieś iście toksyczne uzależnienie, rujnujące mi swobodny proces myślowy czy mój plan dnia. Ja także mam pytania, ja także analizuję, ale robię to w oparciu o przemyślenia autorytetów. Takim autorytetem jest dla mnie np. Joseph Ratzinger. On właśnie bardzo dużo na temat II Soboru Watykańskiego napisał. Masz bardzo negatywne… Czytaj więcej »

Poszukiwacz
Gość
Poszukiwacz

Btw. u osób religijnych zauważyłem wspólną cechę, mianowicie gdy brakuje im już racjonalnych argumentów to łapią ofiarę na emocje.

I jeszcze jedno, od dawna nie mam dobrego zdrowia, dla mnie każdy dzień to wręcz katorga, ale nie skarżę się na lewo i prawo, wszyscy cierpimy na tej planecie na wiele sposobów. Trzeba przywyknąć.

Jimmi Joe
Gość
Jimmi Joe

Nie miałem zamiaru wzbudzać tutaj sztucznego współczucia ! Osobiście mam dobre zdrowie. Dałem po prostu życiowy przykład, że poza Chrystusem prawdziwego spokoju nie odnajdziesz. Podważanie relacji społeczności z Jezusem, jest formą nienawiści skierowaną wobec samego Człowieka („ludzie ockną się wreszcie z letargu.”)

cascxa
Gość
cascxa

Chcesz to popełnij samobójstwo, nie szkoda ci niewinnych ludzi? tak, jeszcze tacy są.

Komlird
Gość
Komlird

nie ruszyło przez ostatnie 10 tysiecy lat więc jakim cudem ruszy w 2020 roku ?
Te wszystkie geniusze są jakoś za mało genialni.

qvwvp
Gość
qvwvp

Nic nowego xd