Nowy Porządek Świata nie jest już teorią spiskową

Od kilku lat obserwujemy coś, co dotąd wielu niedowiarkom wydawało się rzeczą niebywałą i nierealną. Nowy Porządek Świata przestaje być teorią spiskową głoszoną przez nawiedzonych oszołomów, ale staje się oficjalną strategią realizowaną przez rządy największych światowych mocarstw, także niestety NWO staje się faktem.

Jeszcze pięć lat temu doniesienia o zakulisowych posiedzeniach najwyższych głów światowych mocarstw w ramach Klubu Bilderberg, wielu ogłupionym dziennikarzom i przeciętnym obywatelom wydawały się niedorzeczne. Łatwiej, wygodniej i bezpieczniej było przylepić temu tematowi łatkę oszołomstwa i po prostu go ignorować, traktując jak kolejny wymysł chorych umysłów powielanych pocztą pantoflową przez żądnych sensacji nierobów, nie potrafiących przystosować się do jakże pięknego, wykreowanego przez media obrazu świata.

Kiedy w roku 2008 nastąpiło załamanie światowego systemu bankowego, wielu beztrosko korzystających z uciech życia ignorantów zderzyło się ze ścianą. Dotarło do nich, że ich sielanka i beztroska mogą nie trwać tak jak zakładali wiecznie, a czarna wizja przyszłości o której dotąd mówili wyśmiewani przez większość alternatywni publicyści staje się faktem. Dopiero teraz do wielu zadłużonych po uszy nieszczęśników dotarło, że niedopuszczanie do siebie niewygodnych informacji wcale nie powoduje że problem przestaje istnieć, ale konsekwencje ignorancji są znacznie bardziej dotkliwe, niż dyskomfort jakiego doznajemy kiedy burzymy piękną iluzję na temat świata w którym żyjemy.

Nowy Porządek Świata

Już od kilku tygodni wiadomo jest gdzie i kiedy odbędzie się tegoroczne spotkanie Grupy Bilderberg i w zasadzie nikogo już to nie dziwi, nawet tych którzy jeszcze kilka lat temu zawzięcie twierdziliby że takie spotkania są zwyczajnie niemożliwe. Przecież prezydent kraju nie spiskowałby na jakichś tajnych spotkaniach za zamkniętymi drzwiami. Przecież jest prezydentem, składał przysięgę, jemu takich rzeczy nie wolno robić. Cóż… Widocznie czasy się zmieniają.

W ubiegłym tygodniu na konferencji Asia Society, miało miejsce wystąpienie Henry’ego Kissinger’a – byłego dyrektora Rady Bezpieczeństwa Narodowego USA oraz wieloletniego sekretarza stanu w administracji Nixona i Forda – podczas którego Kissinger wezwał do współpracy Stanów Zjednoczonych i Chin przy tworzeniu światowego totalitarnego rządu.

Między innymi stwierdził: „Wyzwaniem jest zbudowanie nowego ładu, po raz pierwszy w historii na gruncie światowym. Mówimy wiele o światowej społeczności, ale w rzeczywistości jeszcze nigdy w historii nie było jednej światowej wspólnoty”.

Asia Society jest organizacją założoną przez jednego z głównych orędowników Nowego Porządku Świata – John’a D. Rockefeler’a – który wielokrotnie chwalił dokonania oraz system stworzony przez jednego z największych zbrodniarzy XX wieku – Mao Tse-tunga. W 1973 roku Rockefeler napisał w artykule dla New York Times: „Pomimo ceny zapłaconej za chińską rewolucję (ta cena to kilkadziesiąt milionów zamordowanych Chińczyków), okazała się ona sukcesem… Chiński eksperyment pod przewodnictwem Mao jest jednym z najważniejszych w historii ludzkości”.

Przerażeniem napawa wniosek, że Henry Kissinger – zaufany pupil Rockefeler’a – sugeruje, że teraz nadszedł czas, żeby cenne doświadczenia pod rządami Mao wykorzystać i zacząć stosować na całym świecie.

Czy to wszystko nie brzmi czasem jak zamiar oficjalnego wprowadzenia zbrodniczego systemu politycznego, opartego na totalitaryzmie i zbrodni, ale tym razem na skalę globalną?

I co? Znowu wygodniej nazywać to teorią spiskową?

Credo Mutwa w wywiadzie dla David’a Icke’a powiedział: „Nie nazywajcie spisków teoriami, bo teorie nie zabijają ludzi – spiski tak”.

Nie prześpijmy tego tym razem, bo o trafności tych słów możemy przekonać się osobiście.

źródło: alexjones.pl

7
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
ZorrroJanekOkoKopećMadrunia Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zorrro
Gość
Zorrro

NWO to ludzie z poruczenia szatańskiego, wymyka się im Putin oficer KGB ale jego i sekretarza KPCHin BRICS , to rodzaj drugiego frontu tego samego zepsucia. Nieopodal Rosji w Astanie jest siedziba NWO. Ciągle odnoszę wrażenie ,że ich bóg Lucyfer dąży do krwawej łaźni dla ludzkości i siły tak zarysowane mają się wziąć za lby ,by zabić jak najwięcej ludzi. Planuje się atomową wojnę i zatrucie środowiska, już działają wielkiej plany masowego zabijania przez szczepionki i chemitralsy. Dużo o tym mówi Księga Prawdy. Wg niej jednak największą koncentracja lucyferystow z NWO dotyczy utworzenia jednej światowej religii stąd wg Wikileaks i… Czytaj więcej »

Janek
Gość
Janek

Merkel ledwo skonstruowała rząd
Soros zwykły finansista filantrop
Christine Lagarde pocziwa kobiecina ubolewająca nad stanem umysłowym elit
John Kerry – gołąbek pokoju
Henry Kissinger – dyplomata świata którego już dawno nie ma
Klub Bilderberg – miejsce bez większego znaczenia
A gdzie dyktator Putin, totalitarysta Xie Jinping, dyktatorek Orban i Łukaszenko obrońcy ludu ? Przecież to oni podobno wiedzą najlepiej jak się powinno zarządzać w obecnym świecie. Dlaczego o nich nie tworzy się złowrogich teorii neototalitarnych ?

Oko
Gość
Oko

Ludzie zbulwersowani monitoringiem a samo sie pchaja w totalna inwigilacje jak glupki.
Facebook instagram itp …juz was maja barany.
Nie mialem nie mam i miec nie bede tego gowna.
Prywatnosc to luksus.

nnnnnn
Gość
nnnnnn

tak w skrucie ludzie to oszołomy i jak by nikt nie rządził byłaby dzicz etc rządy są przejściowe takie mniejsze zło bądź co bądź jeden system sie nie sprawdził będa robic inny a wy nie spinajcie teoriami spiskowymi

Madrunia
Gość
Madrunia

Skrot sie pisze prze o z kreska….to po pierwsze,a po drugie,NWO to zwiazanie dusz ludzkich,szatañski zamysl zniewolenia i zniszczenia.Czlowieku nie wiesz co piszesz,naprawde myslisz,ze to nieszkodliwie dla cywilizacji????

Kopeć
Gość

Nie wprowadzą tego wszystkiego z dnia na dzień, bo to by wywołało odwrotny skutek od zamierzonego. To jest robione etapami… i jesteśmy gdzieś w połowie(?) drogi. Tylko, że oni teraz czują sie tak pewnie, że już sie z tym nawet nie kryją jak szczury w piwnicach, otwarcie o tym mówiąc. Wystarczy sie rozejrzeć, co sie dzieje na świecie. W sporej ilości miejsc już są dostępne kamery z monitoringiem „dla naszego dobra”… Natomiast zamachy terrorystyczne są kolejnym narzędziem do tego, aby ludzie zaakceptowali nadzór służb nad nimi. Naprawde chciałbym, aby kiedyś Ci (pod)”ludzie” odpowiedzieli za to co mają zamiar zrobić ludzkości… Czytaj więcej »

Oko
Gość
Oko

Ale facebooka masz??? Heeeeee