Polska przynajmniej teoretycznie dokonała zmiany ustroju pod koniec ubiegłego wieku. Piszemy teoretycznie, ponieważ coraz częściej można odnieść wrażenie, że owe zmiany były jedynie fasadowe, a tak naprawdę trzon władzy pozostał ten sam. Dziś nasz kraj przechodzi można napisać dziejowe konwulsje. Jest to efekt zaniechań z przeszłości, kiedy to nie doprowadzono do pełnej dekomunizacji oraz lustracji, czego efektem było nadal aktywne działanie tych sił w kształtowaniu krajowej polityki. Ale co ważne a może nawet fundamentalne, dziś już nie tyle osady komunizmu zagrażają Polsce, a z takimi opiniami możemy się spotkać, ale coś nowszego coś, co rozwija się teraz w XXI wieku i chce sięgnąć po nasz kraj i po nas, czyli wolnych Polaków.

Co mamy na myśli? Otóż mamy na myśli Nowy Porządek Świata, NWO, New World Order, o którym mówili już George Bush, Zbigniew Brzeziński, George Soros, przedstawiciele takich rodzin jak Rothshild, Rockefeller, oraz wielu prominentnych polityków UE. Nie bez przyczyny piszemy polityków UE a nie polityków reprezentujących poszczególne państwa wchodzące w skład tej Unii, ponieważ nie oszukujmy się, wielu z nich zaprzedało swoje kraje, zdradziło swoje narody dla mamony i władzy. Dziś ci politycy wykonują polecenia światowych elit i działają na ich korzyść. Ale powróćmy do tematu.

Otóż idea nowego porządku światowego to plan polityczny na przyszłość. Jest to plan lansowany przez świat globalnej finansjery, która chce przejąć jeszcze większą władzę nad światem. Sposobem na osiągnięcie tego celu jest stworzenie globalnego rządu, czego namiastką jest dziś UE. Jeszcze kilkanaście lat temu UE była ideą czysto gospodarczą i ekonomiczną, dziś jest to projekt polityczny nacechowany na stworzenie super państwa, gdzie odrębność kulturowa, narodowa zostanie zatarta i usunięta. UE to obecnie projekt mający na celu likwidację kultury dziejowej poszczególnych narodów, zakłamanie historii i jednoznaczne skasowanie narodowych społeczeństw.

Natomiast teraz trzeba sobie zadać podstawowe pytanie. Otóż, kiedy ów projekt będzie mógł być zrealizowany i jakie warunki będą najbardziej sprzyjać wdrażaniu tego projektu, tej globalnej idei, będącej dla wielu czystą religią? Otóż najlepsze i najbardziej dogodne warunki dla wprowadzenia NWO to przede wszystkim słabe państwa, rozbite narody, brak tożsamości i poczucia patriotyzmu, całkowite wypaczenie moralności, prawa, poglądów, zatarcie wszelkich granic. Gdy to zostanie osiągnięte a widzimy, że obecnie w Europie praktycznie tylko Polska, Węgry i niektóre kraje słowiańskie jeszcze opierają się tej destrukcyjnej fali XXI wieku, to wówczas nastąpi kolejny kontrolowany wielki kryzys ekonomiczny, ale nie taki jak do tej pory, będzie to kryzys na niespotykaną skalę i będzie to przysłowiowy gwóźdź to trumny.

rodzy czytelnicy na dziś mieliśmy zaplanowany artykuł o innej tematyce, ale ze względu na ostatnie wydarzenia w naszym kraju, postanowiliśmy podjąć temat czysto polityczny. Jutro będziemy go kontynuować z przełożeniem już na naszą Polską politykę. Dziś raz jeszcze chcemy podkreślić, że obecne konwulsje, jakich doznaje nasz kraj, są konwulsjami sterowanymi, wywoływanymi sztucznie po to by destabilizować Polskę, po to by do władzy powróciły dawne układy, które już nie tyle są powiązane czy skażone przez osady komunizmu, lecz są ściśle powiązane z przedstawicielami konkretnych elit dążących do wprowadzenia NWO. By to się stało Polska nadal musi być słaba, naród Polski musi wymierać.

Silna Polska to silna Europa. Nasz kraj jest sumieniem Starego Kontynentu, nasz kraj jest światłem w mroku dziejów XXI wieku, mroku ogarniającym Europę. Europejskie elity mają tego świadomość, znają historię Polski, wiedzą i rozumieją jak duży potencjał tkwi w naszym narodzie, to też za wszelką cenę próbują nas ośmieszyć, upodlić, zdeklasować, odsunąć na margines. To jednak płowe i czcze działanie, ponieważ Polska była, jest i będzie, mało tego, obecnie przed naszym krajem rysuje się świetlana przyszłość. Polska ponownie może stać się Europejską potęgą, nie dajmy się zastraszyć, nie dajmy się podzielić, nie dajmy się zmanipulować. Chwała i Cześć Polskim Bohaterom.

źródło: globalne-archiwum.pl

9
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
ratXDtomtteis77Kimbur Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
XD
Gość
XD

Ta strona to jeden wielki szit

tteis77
Gość
tteis77

„a niech i rzym się cały trzęsie”

rat
Gość
rat

NWO, New World Order, o którym mówili już George Bush, Zbigniew Brzeziński, George Soros, Rysiek z klanu, Wodecki pd maji i jeszcze paru debili, noż urwqa największe światowe mocarstwo Polska jest tak potężna że aż się zesrać, a może raczej autor jest debilem, trzeba mieć jaja żeby pod artem sie podpisać, kpmentujących admin widzi a w drugą stronę??

Kimbur
Gość
Kimbur

Ty jesteś chamem. Polska to bardzo ważny kraj świata – powinieneś wiedzieć z lekcji historii: tu choćby zaczęła się II wojna światowa, napadali na nas z każdej strony świata, tu jest środek Europy. Ale takim jak Ty już polskojęzyczne a obce media namąciły w głowach.

tom
Gość
tom

Tak ważny,jako korytarz Rosja Niemcy.

rat
Gość
rat

Ech nawet ręce opadają, gdzie ta wojna dokłądnie się zaczeła to kwestia sporna. Może od hiszpańskiej wojny domowej, może od anschlussu, a może od zajęcia częsci Czech, wiadomo kiedy się skończyła 2 września 1945 (taka niespodzianka) skoro europa jest światem to reszta już nie? zadufanie w sobie a tak na mrginesie hist(o,e)ryku podaj jeszcze trochę dat tak dla pośmiania

Zrozpaczony
Gość
Zrozpaczony

Oby tak sie stalo,ale przeciw nam,Polakom,staje oglupiala swolocz,konsumisci mediow,potomkowie starego systemu,nieswiadoma rzeczywistej prawdy mlodziez,czyli bezmozgowe spoleczeñstwo,ktore dalo sie prowadzic od czasow Okraglego Stolu w imie wolnosci,demokracji….ktora nigdy nie zaistniala.Za 30 srebrnikow Narod dal sie sprostytuowac i nie zauwazyl,ze klamstwo stalo sie prawda.Dlatego trudno dzis spekulowac,czy Polska sie obroni i bedzie suwerennym panstwem,czy upadnie razem z reszta Europy

HITMAN
Gość
HITMAN

Zrozpaczony
Zadam ci pytanie.
Dlaczego nasza ojczyzna nazywa sie Rzeczpospolita Polska,a nie jak powinno byc Polska?
Bo zyjemy w ciaglej niewoli,niepodlegli jestesmy tylko na papierze i przez umowy zawierane miedzy grupami sprawujacymi wladze.Cala historia nam serwowana to jest jedno wielkie gowno,a ludzie za grosz o tym pojecia nie maja!Ta stronka tez jest tworem tego gownianego belkotu elit i naukowcow,znawcow,ktorzy pierdola to co wygodne i nieprzydatne,a prawde ukrywaja,bo by pokazala swiat w zupelnie innym swietle.Prawda,panowie wrozowie,jasnowidzowie i cala reszta psychiatrow,psychologow i innych manipulatorow,zmanipulowanych przez propagande,podobnych wam?

Kimbur
Gość
Kimbur

Nieszczęściem jest to, że coraz więcej Polaków głupieje i posługuje się tak wulgarnym językiem jak Ty.