Nie   jest   tajemnicą, że są na świecie siły dążące do monopolizacji wszystkiego według zupełnie nowych zasad,   — dlatego nazywamy je NWO czyli New World Order   — a po polsku to Nowy Porządek Świata.

Ma   być   tylko   jedna   religia,   jeden   rząd,   jedna   waluta   i   jedna   armia. —   Obecnie   brak   jest  w tym temacie zgodności trwają przepychanki o to, kto będzie miał ten monopol w swoich rękach.

Obecnie   prawie   wszyscy   politycy   są   zgodni co do celu, ale nikt nie chce być   tym,   który odda swoje wpływy innej grupie.   — Stąd trwa rywalizacja nie tylko między państwami i kontynentami, ale także między religiami i bankierami.

Ambicje polityczne i zachłanność bankierów utrudniają zjednoczenie, ale są też   ludzie,  którzy z tych ambicji rezygnują.

— Znamy ich pod wspólną nazwą masoneria lub iluminaci.

To są tylko nazwy, za którymi kryją się ludzie o bardzo podejrzanych i starannie skrywanych celach. — To oni pracują nad tym by pogodzić polityków i odpowiednio przygotować społeczeństwo na przyjęcie NWO.

Iluminaci nie są mózgiem całej operacji a jedynie posłusznymi oddziałami wykonującymi swoje zadania.

Faktycznie cała działalnością zjednoczeniową kieruje grupa nazwana w księdze Objawienia Wielkim Babilonem lub Wielką Nierządnicą.

Apokalipsa wyjaśnia, że to Ona stoi za wielkim handlem, rozrywką, za wszystkimi wojnami i prześladowaniami na ziemi a także za czarami.

Iluminaci są tylko oddziałem specjalnym, grupą uderzeniowa z tym, że przeważnie toczą walkę informacyjną a nie fizyczną.

Do wojny energetycznej Babilon Wielki wykorzystuje władców politycznych i jak się zaraz przekonasz islamistów.

— „A Niewiasta, którą widziałeś, jest to Wielkie Miasto, mające władzę królewską nad królami ziemi.” / Objawienie 17:18

Nazwa Wielki Babilon nawiązuje do początków tej organizacji, która powstała w Babilonie podczas tak zwanej niewoli babilońskiej, w VI wieku przed Chrystusem.

Do niewoli poszli Izraelici zajmujący się głównie rolnictwem a wrócili w następnym pokoleniu kombinatorzy, dla których spekulacje stały się sposobem na życie w luksusach.

Było to w pewnym sensie uzasadnione gdyż, jako niewolnicy nie posiadali własnej ziemi mogli, więc pozostać niewolnikami lub przez kombinacje wypracować sobie wygodniejszy styl życia.

Część Izraelitów bardzo szybko opanowała handel babiloński, pismo i magię, którą nazwali kabałą.

— „Twymi czarami omamione zostały wszystkie narody” /Objawienie 18:23

— „A na jej czole wypisane imię – tajemnica: „Wielki Babilon. Macierz nierządnic i obrzydliwości ziemi”. / Objawienie 17:5

Nazwa Wielka Nierządnica wskazuje na sposób spekulowania, — polegał on na współpracy z władcami politycznymi.

W ten sposób grupa Izraelitów odeszła od Boga i zaczęła układać się z władcami, czyli zaczęła prostytuować się. — Żadnemu władcy nie była wierna i każdego prędzej czy później zdradziła dogadując się, z kimś innym.

Ta cześć historii Izraela jest bardzo dobrze udokumentowana przez żydowskich historyków. — Oni są dumni z tego, że cała historia świata działa się wokół nich.

Spadkobiercy tych ludzi, połączeni z Edomitami, których Izrael wchłonął w 125 roku przed narodzinami Chrystusa i połączeni z Chazarami, którzy stali się żydami przez prozelityzm w VIII wieku po Chrystusie, — stanowią siłę dążącą do zjednoczenia rządów i religii.

Na początku XX wieku udało im się przejąć monopol na drukowanie pieniędzy w USA.

Kolejnym ich celem było uczynić ten pieniądz główną walutą w transakcjach światowego handlu. — Kiedy to osiągnęli postanowili oderwać pieniądz od złota, w którym powinien mieć on pokrycie. — Gdy to osiągnęli mogli zawłaszczyć całe złoto Stanów Zjednoczonych.

Teraz przy pomocy nieograniczonej ilości pieniądza mogą korumpować świat. — Od tej pory dbają, by żadna inna waluta nie zajęła miejsca ich dolara.

Zobaczmy, z jakim trudem to osiągnęli a jeszcze długą mają drogę do dnia, gdy będzie tylko jedna waluta na ziemi i to w dodatku ta, która oni będą produkować lub na która będą mieli monopol, bo dziś już nie ma potrzeby drukować pieniądze.

Ludzie ci mając tak wielką władzę ciągle nie potrafią dopiąć swojego celu, jakim jest monopol na wszystko, czyli sytuacja, w której oni są elitą a reszta ludzkości musi im służyć.

— „Winem zapalczywości swojego nierządu napoiła wszystkie narody, i królowie ziemi dopuścili się z nią nierządu, a kupcy ziemi doszli do bogactwa przez ogrom jej przepychu.” / Objawienie 18:3

Jednym z celów by osiągnąć władzę absolutną jest posiadanie religii, która ich będzie czyniła bogami lub przynajmniej zniszczenie chrześcijaństwa.

Religia, bowiem jest tym, co zagraża im najbardziej — zwłaszcza słudzy Pomazańca Jeszu są tymi, którzy mogą obalić ich władzę.

— Kto ma wątpliwości niech przyjrzy się potędze Rzymu, który nie był w stanie pokonać chrześcijaństwa.

Potęgi upadają a wiara trwa.

Inkwizycja upadła a wiara trwa. — Rewolucja francuska upadła a wiara trwa. — Komunizm upadł a wiara trwa. — Faszyzm upadł a wiara trwa.

Nic, więc dziwnego, że głównym celem Babilonu Wielkiego było i jest prześladowanie naśladowców Syna Bożego.

Babilon Wielki boi się chrześcijan.

A ponieważ ma władzę nad mediami, — więc świat milczy, gdy mordowani są chrześcijanie w krajach okupowanych przez islamistów.

Islam jest produktem Wielkiej Nierządnicy i zawsze był przez nich sterowny.

— „I ujrzałem Niewiastę pijaną krwią świętych i krwią świadków Jeszu, a widząc ją zdumiałem się wielce.” / Objawienie 17:6

Pocieszające jest to, że władcy nie zawsze są chętni do spełniania zachcianek Wielkiej Nierządnicy co utrudnia wprowadzenie w życie NWO.

Niebawem zniszczą ją, ale na razie współpracują lub udają.

Widać coraz wyraźniej, że nie do końca chcą władcy współpracować.

Na przykład prezydent Obama nie zaatakował Iranu, więc Wielka Nierządnica musiała uruchomić trzymanych w rezerwie islamistów, co nie do końca podoba się jej politycznym kochankom.

— Taki Izrael (bestia z księgi Objawienia) — nie za bardzo wie, co z tym fantem zrobić. — Z jednej strony islamiści pomogą pokonać Syrię i prezydenta Asada, ale z drugiej strony działają zbyt blisko ich państwa, co nie do końca jest bezpieczne.

— „A dziesięć rogów, które widziałeś, i Bestia – ci nienawidzić będą Nierządnicy i sprawią, że będzie spustoszona.” / Objawienie 17:16

Islamiści teraz sieją strach na bliskim wschodzie, ale i tych fanatyków nie ma aż tak dużo, bo muszą do różnych miejsc na świecie przerzucać tych samych ludzi. — Ciągle też robią nabór nowych wojowników.

Co łączy kobietę organizującą zamachy w Afryce w imię Allacha z kobietą zabitą na ukraińskim Majdanie?

— Cały świat ją szukał — a ona spokojnie jedzie na Ukrainę — walczyć w imię demokracji.

W tłumie podobnych do siebie Ukraińców walczyła dla dobra wolnej Ukrainy.

Myślicie, że ktoś w to uwierzy?

Nie pamiętam w tej chwili jak się nazywała, — ale prasa wołała na nią — „Biała Wdowa” ponieważ z pochodzenia była Angielką.

Oczywiście tak samo jak walczyła w imię Allacha tak samo w imię demokracji.

Po prostu była najemnikiem przerzucanym z miejsca na miejsce, opłacanym przez Wielką Nierządnicę.

Właściwie na Ukrainie miała tylko szkolić miejscowe kobiety, — ale widocznie Bóg zechciał nam wyjawić, kto stoi za tym Majdanem i kula snajpera trafiła akurat na islamską wojowniczkę.

Cały ten islamski terroryzm jest finansowany przez tych, co mają monopol na druk pieniądza — a Biblia nazywa ich Wielkim Babilonem winnym wszystkiej krwi przelanej na ziemi.

Nie jest też tajemnicą, — ponieważ pisała o tym prasa izraelska, że — na Majdanie szkoleniem wojskowym cywili zajmowali się żołnierze armii izraelskiej.

Cały ten przewrót był nie tylko finansowany, ale i dowodzony ludźmi opłacanymi przez Matkę Nierządnic.

— „W niej znalazła się krew proroków i świętych, i wszystkich zabitych na ziemi.” / Objawienie 18:24

Czy mamy się bać Wielkiej Nierządnicy?

Zanim zostanie zniszczona narobi jeszcze sporo bałaganu na ziemi, co w praktyce oznacza przelew krwi niewinnej.

Jej upadek będzie powodem do radości, ale nie dla wszystkich.

My będziemy się cieszyć, podczas gdy miliony tych, co ją popierają będą płakać.

Jej plany zjednoczenia świata pod jej władzą upadną, ale zupełnie podobne plany będzie miało państwo Izrael, czyli biblijna bestia.

Prawdopodobnie upadek Wielkiej Nierządnicy spowoduje także upadek USA, jako potęgi światowej, ponieważ Pismo zapowiada proroczo, że — bestia, — czyli Izrael — będzie na krótko ósmą i ostatnią potęgą.

Królowie, czyli biblijne potęgi zawsze występują jeden po drugim i nigdy równocześnie, — więc wygląda na to, że z USA stanie się coś złego być może w wyniku zniszczenia Wielkiej Nierządnicy.

Po tym wydarzeniu państwa na świecie poprą Izrael i razem z nim wypowiedzą wojnę Bogu.

— „A Bestia, która była i nie ma jej, i ona jest ósmym, a jest spośród siedmiu i zdąża na zagładę.” / Objawienie 17:11

To, czego Wielka Nierządnica nie zdołała doprowadzić do końca przez ponad 2000 lat zrealizuje świeckie państwo Izrael, — ale na bardzo krótko, — bo zaraz po tym upadnie już na zawsze.

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
tteis77RobinJ B 3r Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
tteis77
Gość
tteis77

nikt się nie uchroni. Wierni „Bogu”, spotkają jego. Wierni „Diabłu” spotkają jego. Po zniknięciu „ziemi”, nie będziemy niepokoić „boga”, ani „diabeł” nie będzie niepokoił. „”Zniszczę ziemię a ona dokona resztę. Wstań ziemio, pora wylać żar krwi którą nieustannie przelewają „bogiem mamoną, twoją własnością. wszystko co posiadają od ciebie, zawłaszczają, ni dają ni dzielą””. Trwoga, dla nich to śmiech i zabawa. „ŚMIEĆ”, tym „proszę wystaw los”. na początek ich ślepoty tak głośno i mocno, by zaczęli słyszeć i czuć. Ja ciebie o to proszę, i wiedz że ja odpowiem za to, tyś niewinna i za ciebie się wstawię choćby najgorszy los… Czytaj więcej »

tteis77
Gość
tteis77

„zobaczymy kto za prawdę z bogiem, a z diabłem”

Robin
Gość
Robin

Czy to artykul Pana Roberta Brzozy czy Krzysztofa Króla?

J B 3r
Gość
J B 3r

he he he = ten nowy początek świata wprowadzają już ponad sto lat. Jak będziemy tak długo czekali na zmiany to prędzej poumieramy ze starości