Monitoring Bezpieczeństwa Ziemi

Codzienna porcja informacji ze świata: Niewiarygodne, Kataklizmy,UFO, Zagrożenia dla Ziem, Trzęsienia Ziemi, Wojna…Ciekawostki Iluminaci Niewiarygodne Warto Przeczytać

Obce artefakty ze starożytnego Egiptu znalezione w Jerozolimie i utrzymywane w tajemnicy przez Muzeum Rockefellera

Entuzjastów obcych fascynowały doniesienia o starożytnych egipskich artefaktach odkrytych w domu słynnego egiptologa Sir Williama Petrie. Artefakty są uważane za ostateczny dowód obcego kontaktu i mówi się, że dowodzą nie tylko historii starożytnego Egiptu, ale historii całej planety. Podobnie jak wiele innych „kontrowersyjnych przedmiotów” te tajemnicze artefakty również były trzymane w tajemnicy.

To smutne, że słynny egiptolog znalazł ostateczny dowód obcego życia przed śmiercią w 1942 roku, ale zamiast dzielić się odkryciem, z jakichś powodów postanowił ukryć artefakty w swoim domu.

Teraz, zgodnie z raportami, przedmioty te zostały przejęte przez Muzeum Rockefellera i podobnie jak wiele innych odkryć, które są sprzeczne z historią głównego nurtu, również one mogą zostać ukryte przed społeczeństwem.

Co ciekawe, Inquisitr zdecydował się na dalsze kopanie i był w stanie potwierdzić, że prestiżowe Muzeum Archeologii Egipskiej Petri ma w swoim posiadaniu imponującą kolekcję przedmiotów starożytnego Egiptu i Sudanu.

Muzeum Petri przedstawia również niektóre z najwcześniejszych przykładów metalurgii w starożytnym Egipcie.

Jednak, jak twierdzi Inquisitr , nie byli oni w stanie potwierdzić, że muzeum pokazało „Obce artefakty” odkryte w Egipcie, ani też odzyskane z tajnego pokoju w rezydencji Petrie w Jerozolimie.

Ale może tak być dlatego, że przedmioty te są sprzeczne z historią i głównymi wierzeniami mówią badacze, którzy wierzą w tę historię. Podobnie jak wiele innych rzeczy, które są sprzeczne z wierzeniami głównego nurtu nauki, te artefakty również zostały zamknięte z dala od społeczeństwa.

Jak zawsze sensacyjne historie wymagają sensacyjnych dowodów.

Według redaktora ” Intellihub News ” starożytne egipskie artefakty znalezione w rezydencji Petrie w Jeruzalem bezpośrednio łączą starożytną egipską cywilizację z zaawansowaną cywilizacją, z poza Ziemi.

 Wśród artefaktów – będących w posiadaniu muzeum Rockefellera – są dwa rzekome zmumifikowane ciała o wysokości około 1.2 metra. Niektórzy nawet spekulowali, że te zmumifikowane ciała mogą być pozostałościami „obcych” gości.

Według doniesień z Intellihub News, fizyczne cechy rzekomych zmumifikowanych ciał wskazują na ich możliwe obce pochodzenie. Według redaktora strony, anomalne szkielety mają „stereotypowe obce” wydłużone głowy, duże oczodoły i długie spiralne ramiona. ”

obce artefakty

Ale jakby zmumifikowane ciała nie były wystarczające, mówi się, że wśród artefaktów były „wysoce zaawansowane” urządzenia mechaniczne i złoty kulisty przedmiot z dziwnymi napisami.

Według badaczy wśród artefaktów znalazły się "nieziemskie" symbole
Według badaczy wśród artefaktów znalazły się „nieziemskie” symbole

 

Redaktor „Intellihub News” wskazuje, że zaawansowane technologicznie urządzenia mają „skomplikowany mechanizm otoczony złotymi spiralnymi rurkami, do których przymocowanych jest kilka małych złotych kul i krzyżyków.”

Czy możliwe jest, że rzekome artefakty są częścią międzygwiezdnych urządzeń nawigacyjnych? „?

Intellihub News wskazuje na Abydos i świątynię zbudowaną przez Setiego I i jego syna Ramzesa II, gdzie możemy obserwować tak zwane Latające maszyny z Abydos.

Tam jesteśmy w stanie „dostrzec” to, co wydaje się reprezentować współczesne pojazdy takie jak śmigłowce, okręty podwodne i samoloty.

Jedynym problemem jest to, że te napisy mają tysiące lat.

Naukowcy uważają, że nie są to samoloty, ale wynik psychologicznego zjawiska zwanego pareidolią.

Jednak istnieje więcej tajemnic, jeśli chodzi o Starożytny Egipt i kosmitów.

Ale czy to tylko dlatego, że chcielibyśmy znaleźć związek między jedną z największych cywilizacji, która zamieszkała Ziemię a obcymi gośćmi?

Cóż, jest to możliwe, ale jest więcej ciekawych szczegółów, którym warto jest się przyjrzeć.

Staroegipski tekst o nazwie Papirus Tulli wspomina fascynującą historię za panowania Totmesa III, kiedy rzekoma masowa obserwacja UFO miała miejsce w starożytnym Egipcie.

Starożytny tekst (przetłumaczony):

„W roku 22, trzeciego miesiąca zimy, szóstej godziny dnia […] wśród skrybów Domu Życia odkryto, że na niebie pojawia się  dziwny Fiery Dysk . Nie miał głowy. Oddech jego ust wydzielał nieprzyjemny zapach.

 Jego ciało miało jeden pręt długości i jeden pręt na całej szerokości. Nie miał głosu. Przyszło do domu Jego Królewskiej Mości. Ich serce stało się przez to zakłopotane i upadły na brzuchy. Poszli do króla, aby to zgłosić. Jego Królewska Mość [nakazał] zwoływać [zwoje] w Domu Życia. Jego Wysokość rozważał wszystkie te wydarzenia, które teraz trwają.

Po kilku dniach stały się liczniejsze na niebie niż kiedykolwiek. Świeciły na niebie bardziej niż jasność słońca i rozszerzały się do granic czterech wsporników nieba […] Potężna była pozycja  ognistych dysków .

Wojsko króla patrzyło z Jego Wysokością pośród nich. Było to po wieczornym posiłku, kiedy Dyski weszły jeszcze wyżej na niebie na południe. Ryby i inne lotne spadały z nieba: cud, jaki nigdy przedtem nie był znany od założenia kraju. A Jego Wysokość spowodował, że kadzidło zostało złożone, aby ułagodzić serce Amona-Re, boga Dwóch Krainy. I było [nakazane], że wydarzenie [zostanie zapisane] Jego Królewskiej Mości w Kronikach Domu Życia [na zawsze zapamiętane]. „

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
tom Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
tom
Gość
tom

Robcie korekty tekstu i sptawdzajcie błędy ortograficzne!!!