Obszerny wywiad z jasnowidzem Krzysztofem Jackowskim

Krzysztof Jackowsk i (ur. 1 czerwca 1963 r.) zajmuje się jasnowidzeniem od ponad 20 lat.
Pomagając policji z całej Polski rozwikłał wiele spraw kryminalnych. Potwierdzają to liczne dokumenty.

Do tej pory Krzysztof Jackowski pomógł w odnalezieniu ponad 700 osób i w rozwiązaniu ponad 1000 innych przypadków, takich jak odnalezienie dzieł sztuki, zwierząt, czy też zagubionych dokumentów.

Krzysztof Jackowski zasłużył się głównie ze spraw kryminalnych, gdyż one są najbardziej spektakularne. Profesja Krzysztofa Jackowskiego obejmuje także doradztwo życiowe i biznesowe, doradztwo partnerskie (uczuciowe), zdrowotne, odnajdywanie skradzionego mienia (rzeczy wartościowe, pojazdy, itp.), a także opisywanie przyszłych losów człowieka. Skuteczność Jackowskiego jest potwierdzona niejednokrotnie przez policję. Żaden inny jasnowidz czy wróżka w Polsce nie legitymuje się na swojej oficjalnej stronie chociażby jednym takim dokumentem wiarygodności.

O życiu, o pracy jasnowidza, o rozterkach, o radościach, o setkach wątpliwości, o porażkach i rzadkich radościach – o tym wszystkim w ponad 2 h wykładzie opowiada Krzysztof Jackowski. Dla miłośników tego niezwykłego człowieka to prawdziwa gratka – wykład w jakości HD z dobrym obrazem i przyzwoitym dźwiękiem.

Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

2 thoughts on “Obszerny wywiad z jasnowidzem Krzysztofem Jackowskim”

  1. Szacunek Panie Krzysztofie!

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...
  2. Cenie tego gościa bardzo!!!! Jest niesamowity. . .

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.