Odnaleziono Arkę Noego? Słowa Biblii potwierdzają się?

Arka Noego według przekazów Biblijnych jest mityczną konstrukcją która została stworzone przez Noego na polecenie Boga, który chciał uratować część istot, który niedługo potem zginęły w Potopie.Jak dotąd na temat Arki powstało już mnóstwo opowieści: Niektórzy twierdzą, że tak naprawdę nigdy ona nie istniała, a jest jedynie jakimś symbole zbawienia, inni natomiast uważają, że ludzie nie odnajdę nigdy Arki, ponieważ Bóg nie dopuścił by do przemiany wiary w pewną wiedzę.

Tym czasem doniesienia na temat odnalezienia rzekomej Arki kilka lat temu stały się naprawdę potężne. Mowa o naukowcach z Chin i Turcji którzy na górze Arrarat odnaleźli niezwykłą konstrukcję. Badacze wykonali wiele opisów artefaktu i zdjęć i sami przyznają, że są niemal pewni, że mają do czynienia z legendarną Arką Noego.

Drewniana konstrukcja posiada wiele przegródek, które według opinii naukowców służyły do bezpiecznego transportu zwierząt, które według Biblii miały znajdować się tam w ogromnej ilości. Dzięki badaniom próbek węgla ustalono, że konstrukcja ma około 4800 lat, co zdaniem mężczyzny zgadza się z biblijnymi wyliczeniami i potwierdza, że mamy do czynienia z biblijną Arką.

Co ciekawe informacje na temat odnalezienia tej Arki mają już kilka lat, a jak na razie zupełnie nie wiadomo dlaczego nie pojawiają się nowe wieści o jej badaniach. Badacze stwierdzili, że nie pokażą dokładnego miejsca spoczynku Arki, dopóki ten teren nie zostanie uznany za miejsce prac badawczych.

Sporą ciekawostką jest fakt, że o odnaleziono tej Arki napisały nie tylko alternatywne media, ale też komercyjne i to naprawdę popularne, co jest zupełną nowością, jeśli chodzi o takie sprawy.

Miejmy nadzieję, że kiedyś naukowcy zbadają dokładniej cały temat.

źródło: zjawiska niewyjasnione
Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

3 thoughts on “Odnaleziono Arkę Noego? Słowa Biblii potwierdzają się?”

 1. ROBIN
  Wierzysz w te bajeczki?Nie jestem cyniczny,tylko oceniam swiat Racjonalnie
  Chcesz to w to wierz
  „WIERZYL CZLOWIEK W ZABOBONY,GUSLA,AZ MU REKA NOGA USCHLA”
  „NADZIEJA JEST MATKA GLUPCA,UMIERA ZAWSZE PIERWSZA”

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 2. Jak zobaczylem nick to od razu pomyslalem ze bedzie gosciu cynizował.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 3. Bo to wierutna bzdura,tak jak wszysto co nam mas media probuja wcisnac,Wlaczajac w to was.Moze za dwie godziny ta Arka zabierze was wybranych do raju?

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.