Ogromna tragedia ludzi wyrządzona przez Państwo Islamskie

Nikt w Polsce nie zdaje sobie sprawy ze skali ludobójstwa i okrucieństwa jakie tam się dokonuje. Materiały jakie otrzymaliśmy są tak drastyczne, że od ponad tygodnia zastanawialiśmy się nad ich publikacją. Z uwagi jednak na nasze polskie doświadczenia związane z hekatombą II wojny światowej, Katyniem i innymi miejscami kaźni naszego narodu, nie możemy milczeć w obliczu tak potwornej tragedii.

Tam chrześcijanie, jeńcy wojenni, chłopi, islamscy innowiercy oraz przeciwnicy Kalifatu Islamskiego mają swój własny Katyń. Fundamentaliści islamscy dokonują niewyobrażalnie okrutnych zbrodni. Jedyną realną pomoc potrzebującym niosą … Kurdowie, których zdecydowały się dozbrajać USA. Na temat samej rzezi jaka się tam dokonuje UE i USA w zasadzie milczą. Samo dozbrajanie Kurdów i dokonywanie pojedynczych nalotów na pozycje islamistów nic nie dają, gdyż są doskonale wyposażeni i uzbrojeni z magazynów armii irackiej, od której przejęli amerykański sprzęt między innymi czołgi M1 Abrams i samochody Hamvee. W tej chwili to doskonale wyposażona i licząca ok. 45 tys. armia, której nie ma kto powstrzymać.

Nasze dziedzictwo wywodzi się z tradycji chrześcijańskiej, i to jej zawdzięczamy to, że teraz na tzw. zachodzie niektórzy mogą pozwolić sobie na ateizm, a nawet na kontestowanie chrześcijaństwa, na coś co wielu nazywa „wolnością”. W imię tak pojętej „wolności” trwa odseparowywanie człowieka zachodu od religii. Jednak nasza tradycja, nasze korzenie są w chrześcijaństwie i tej tradycji jesteśmy coś winni. W imię tej tradycji i wartości, praw człowieka i w podzięce za „wolność” jaką obdarzyło nas chrześcijaństwo, naszym obowiązkiem jest ująć się za tymi ludźmi, oddać chrześcijanom to co im świat zachodu zawdzięcza.

Nie można chować głowy w piasek i udawać, że nic się nie dzieje. Gdzie UE, gdzie USA, gdzie nasze MSZ na czele z Radkiem Sikorskim? Po części to NASZA WINA. To UE razem z USA zburzyły pewną kruchą równowagę w tamtym regionie świata, którą zapewniali paskudni dyktatorzy, ale jak mawiają piekło jest wybrukowane dobrymi chęciami. Te nasze dobre chęci doprowadziły do tragedii tych ludzi. Ich krew przynajmniej w pewnym stopniu plami nasze ręce. Czas gra rolę, czas coś z tym zrobić, inaczej ten koszmar rozleje się na kolejne kraje islamskie. Stworzony został krwawy potwór, którego trzeba powstrzymać. Kalifat, który pławi się we krwi niewinnych ludzi. Nie można dłużej milczeć.

Poniżej publikujemy zdjęcia z pogranicza Iraku i Syrii. Ostrzegamy, że nie ocenzurowaliśmy ich, nie zacieniowaliśmy nie ingerowaliśmy w ich zawartość.

Jeśli jesteś pełnoletni możesz tu kliknąć w celu zobaczenia zdjęć

Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

6 thoughts on “Ogromna tragedia ludzi wyrządzona przez Państwo Islamskie”

 1. USA ich stworzyło.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 2. Rady nie ma, Pan Bog dal czlowiekowi wolna wole i jego jest wybor co chce robic w zyciu, wie jest przemoc, wojna, zlo etc, i dopoki sam czlowiek sie nie opamieta doputy bedzie istniec zlo , a poniewaz sie nie opamietuje od tysiacleci, wiec Pan Bog wezmie lejce w swoje rece i bedzie co ma byc , czyli koniec swiata, bo dzis jest tyle zla na swiecie, ze zadne serce tego wytrzymac juz nie jest w stanie

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 3. Jeden z lepszych artykułów, z jakimi się spotykam.
  I taka jest też prawda.
  Właściwie to nic dodać, nic ująć… 🙂

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Ale jeśli chodzi o temat artykułu…
   Niestety taka jest rzeczywistość.
   Trzeba zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby nastąpiła zmiana sytuacji.
   Chociaż tak nawiasem mówiąc, to właściwie w artykule jest chyba już zawarte wszystko, teraz trzeba jeszcze, aby ktoś się tym zainteresował, ktoś, kto może pomóc…

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 4. Rozwiazanie jest bardzo proste, przestać dozbrajać produkować jaką kolwiek broń , ale żeby to zrozumieć trzeba byc wysoce inteligentnym.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Masz rację, ale co z bronią, która już istnieje? Nawet jeśli cały świat przestanie produkować broń, to przecież wśród islamskich wojowników na pewno są tacy, którzy umieją udoskonalać swoją broń, a im już nie da się powiedzieć, aby przestali się dozbrajać, czy na to też znasz radę?

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.