Ojciec Klimuszko przepowiedział wybuch super wulkanu i potop

Klimuszko

Żyjemy w specyficznych czasach, jest to okres, w którym dzieje się tak wiele, że można odnieść wrażenie, iż spełniają się liczne proroctwa z przeszłości, ponieważ, cytując fragment Biblii można napisać, że czas jest bliski. Jest to niewątpliwie chwytliwe zdanie, ale dla wielu stanowi jedynie pusty zbiór słów i nic więcej, są jednak osoby, które starają się dostrzegać znaki czasu oraz je interpretować. Dziś chcemy zająć się jedną z takich przepowiedni, i w jakimś stopniu odnieść ją do czasów współczesnych, bo przecież przeszłość nieustannie oddziałuje na teraźniejszość.

Autorem przepowiedni jest Ojciec Andrzej Czesław Klimuszko. Był to człowiek skromny, urodził się w roku 1905 na terenie wsi Nierośno. Praktycznie przez całe życie poświęcił się służbie Bogu wstępując do klasztoru Franciszkanów. Dodatkowo posiadał dar jasnowidzenia. Badacze zajmujący się interpretowaniem wizji Ojca Andrzeja wielokrotnie stwierdzali, że część z nich już się spełniła, co może tylko zapowiadać, iż pozostałe również się zrealizują w swoim czasie.

Ojciec Czesław Klimuszko przepowiednie

Współcześnie oraz w przeszłości wiele osób wierzyło przepowiedniom Ojca Klimuszki ze względu na to, że był on osobą bardzo religijną, znajomi stwierdzają, wprost, że posiadał on bardzo bliską więź z Bogiem. Do przepowiedni, które najbardziej zapisały się w historii były te zapowiadające wybuch II wojny światowej oraz wszelkie wydarzenia poprzedzające czas ognistej pożogi. Wydarzenia te mają miejsce i dziś. Do tych bardziej pozytywnych i współczesnych możemy zaliczyć chociażby przepowiednie związane z wyborem Karola Wojtyły na Papieża.

przepowiednia klimuszko

Ojciec Klimuszko w swoich wizjach przepowiedział także inwazję przedstawicieli islamskiego świata na Europę, pisząc, że dotrą oni na nasz kontynent na małych okrągłych łódkach. Jest to zapewne nawiązanie do pontonów, na których obecnie islamscy tak zwani uchodźcy przedostają się na Stary Kontynent. Drodzy Czytelnicy w ostatnim czasie wiele kataklizmów nawiedza Włochy. Tak Ojciec Klimuszko opisuje wydarzenia, jakie mają nadejść na ten Europejski kraj.

,,Widziałem domy walące się i dzieci włoskie, które płakały. To wyglądało jak atak niewiernych na Europę. Wydaje mi się, że jakaś wielka tragedia spotka Włochy. Część buta włoskiego znajdzie się pod wodą. Wulkan albo trzęsienie ziemi? Widziałem sceny jak po wielkim kataklizmie. To było straszne.’’

przepowiednia klimuszko

Maj roku 2016 to czas, w którym wybuchł na Sycylii wulkan Etna. Od sierpnia 2016 roku cały Półwysep Apeniński nawiedzają kolejne wstrząsy związane z aktywnością wulkaniczną. Ten z sierpnia zabił blisko 320 osób z kolei w październiku odnotowano najsilniejsze wstrząsy od ponad 36 lat, naukowcy sądzą, że to zapowiedź czegoś wielkiego. Dodatkowo wstrząsy te zniszczyły całkowicie miasteczko leżące w Apeninach. Nie trzeba wspominać o możliwości wybuchu wulkanu Marsili, który jest jednym z kilku super wulkanów na naszej planecie i nieustannie grozi erupcją.

,,Wojna wybuchnie na Południu wtedy, kiedy zawarte będą wszystkie traktaty i będzie otrąbiony trwał pokój. Potem rakiety pomkną nad oceanem, skrzyżują się z innymi, spadną w wody morza, obudzą bestie. Ona się dźwignie z dna. Piersią napędzi ogromne fale. Widziałem transatlantyki wznoszone jak łupinki. Ta góra wodna stanie ku Europie. Nowy potop! Zadławi się w Gibraltarze! Wychlupnie do środka Hiszpanii! Wleje się na Saharę, zatopi włoski but, aż po rzekę Pad. Zniknie pod wodą Rzym ze wszystkimi muzeami, z całą cudowną architekturą.’’

Współczesne interpretacje tej przepowiedni, podkreślają kilka najważniejszych faktów. Po pierwsze ma być to zapowiedź III wojny światowej i po drugie ciekawa kwestia, otóż jest mowa o rakietach, które wpadną do morza by następnie obudzić bestię i zapoczątkować nowy potop. Jednak czy istnieją rakiety mogące wywołać aż taki kataklizm? To też, badacze zauważają, iż musi tu być mowa o zapoczątkowaniu erupcji super wulkanu, który po przez detonację głowicy atomowej wybuchnie powodując fale tsunami o niespotykanej wysokości. W tym przypadku raz jeszcze kłania się nam wulkan Marsili wielka bestia, która w dużej części znajduje się właśnie pod wodą.

,,Nasz naród powinien z tego wyjść nie najgorzej. Może pięć, może dziesięć procent jest skazane. Wiem, że to dużo, że to już miliony, ale Francja i Niemcy utracą więcej. Italia najwięcej ucierpi. To Europę naprawdę zjednoczy. Ubóstwo zbliża.’’

Tak prezentuje się zakończenie owej wizji, które to zakończenie wyraźnie wskazuje na przetrwanie narodu Polskiego i późniejsze prawdopodobne zjednoczenie Starego Kontynentu.

 źródło: globalne-archiwum.pl
Podziel się
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 19
 •  
 •  
  19
  Udostępnienia

3
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
MccsekatorUważaj bo ci uwierzę ? Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Uważaj bo ci uwierzę ?
Gość
Uważaj bo ci uwierzę ?

Ja pierdole ten „redaktor” to jakiś nawiedzony kurwa Bo wygodnie jest wybierać aktualne zdarzenie adekwatne do „wizji” Tego chuja pojeba np coś tam o małych okrągłych ludeczkach a Oni mówią o pontonie kurwa jakie to jest wygodne albo o zolnierzach islamskich i pokazuja tych żołnierzy a tak naprawdę nie chodzą tak ubrani Jak nam sugeroja ci durnie tutaj tylko są ubrani w jakieś szmaty A i jeszcze jedno ten wasz pierdolony Jan Paweł 2 to nie jest sławny na cały Świat tylko wsrod katoli bo jak by był sławny na cały świat i by pojechał Do jakiegoś kraju islamskiego to… Czytaj więcej »

sekator
Gość
sekator

Jesteś tylko tym czym wyskoczyłeś, sroce spod ogona. Analfabetą i zerem!. Plujesz rynsztokiem. Ku…a, to dla ciebie słowo klucz?. Jako przerywnik, spójnik i sylaba?… Weź w koparę łopatę i wykop sobie norę!. Klawiatura jest dla ludzi, nie dla bydła!. Omijaj to forum szerokim łukiem. Tu spotykają się normalni ludzie!.

Mcc
Gość
Mcc

Chłopie… Ciesz się że jesteś tutaj anonimowy…Na ulicy za zdanie dot. ś.p J.P 2… Nie przeszedł byś 10 metrów…