Wojny oraz odgłosy wojenne, walki między narodami tej ziemi, głód, zaraza, powodzie, trzęsienia ziemi. Czy to wszystko będzie początkiem końca?’’ Te pytania i próby odpowiedzi były reaktywowane w przeszłości i zapewne będą nadal. Praktycznie w każdym tygodniu możemy usłyszeć o nowym proroku, który wieści nadejście końca za miesiąc lub dwa. Jak się szybko okazuje, prorok ten był prorokiem fałszywym a jego przepowiednie nic nie warte.

Jeżeli zainteresujemy się bardziej wnikliwie tematyką owego końca świata to bardzo szybko spostrzeżemy dwie kwestie.

Pierwsza to trzy dni ciemności, które mają nastąpić jeszcze przed owym końcem, oraz to, że bardzo wiarygodnym źródłem, z którego można czerpać informacje eschatologiczne jest święty Ojciec Pio. To też dziś chcemy opublikować, jeszcze do nie dawna nieznany list, jaki Ojciec Pio zaadresował do Komisji Heroldsbach wyznaczonej przez Watykan w celu przebadania prawdziwości objawień o Trzech Dniach Ciemności, danych temu świętemu mnichowi i stygmatykowi. Watykan w sposób niezwykły interesował się tą tematyką i nadal się nią interesuje, jednak wszelkie nowe objawienia w tej materii pozostawia dla siebie, niestety.

List świętego Ojca Pio skierowany do Komisji Heroldsbach. Luty 1950 rok

,,Dobrze pozamykajcie i uszczelnijcie okna. Nie wyglądajcie na zewnątrz. Zapalcie święconą świece, która wystarczy na wiele dni. Módlcie się na różańcu. Czytajcie duchowe książki. Czyńcie akty przyjęcia Duchowej Komunii, a także uczynki miłości, które są nam tak potrzebne. Módlcie się z wyciągniętymi rękami lub padając na twarz, aby uratować wiele dusz. 

 

 

Nie wolno wam wychodzić na zewnątrz. Zaopatrzcie się w wystarczającą ilość pożywienia. Moce natury zostaną wstrząśnięte i deszcz ognia napełni ludzi przerażeniem. Miejcie odwagę! Jestem pośród was.

 

 

Otoczcie opieką swoje zwierzęta, podczas tych dni. Ja Jestem Stworzycielem i Opiekunem dla wszystkiego stworzenia, tak samo jak dla człowieka. Dam wam wcześniej znaki, kiedy powinniście pozostawić większą ilość jedzenia dla swoich zwierząt. Ochronię dobytek wybranych, w tym także zwierzęta, które będą później w potrzebie pożywienia.

 

 

Niech nikt nie próbuje wychodzić na zewnątrz, nawet, aby nakarmić swoje zwierzęta, – kto będzie nieposłuszny temu słowu, zginie! Dokładnie zakryjcie okna. Moi wybrani nie powinni widzieć Mojego gniewu. Miejcie Ufność we Mnie, a Ja będę waszą obroną. Wasza wiara, zobowiązuje Mnie, do przybycia wam z pomocą.

 

 

Godzina Mego powrotu jest bliska! Jednak okażę Miłosierdzie. Najstraszliwszą karę będzie cierpieć świadek czasów. Moi aniołowie, którzy będą egzekutorami tej pracy, stoją już w gotowości z ostrymi mieczami! Szczególnie zadbają o zniszczenie tych, którzy Mnie przedrzeźniali i nie wierzyli w Moje objawienia. 

 

 

Nawałnica ognia wyleje się z chmur i rozciągnie na całą ziemię! Sztormy, grzmoty, straszliwa pogoda i trzęsienia ziemi pokryją świat na kilka dni.

 

 

Nastanie nieprzerwany deszcz ognia! Wszystko rozpocznie się w bardzo zimną noc. 

 

 

Te wydarzenia mają udowodnić, że Bóg jest Panem wszelkiego Stworzenia. 

 

 

Ci, którzy pokładają we Mnie nadzieję i wierzą w Moje słowa, nie mają się, czego obawiać. Nie zaprę się tych, którzy rozpowszechniają Moje przesłanie. Żadna krzywda nie spotka dusz w łasce uświęcającej i tych, które szukają obrony u Mojej Matki. 

 

 

Dam wam następujące znaki i instrukcje, w ten sposób możecie być przygotowani na nadchodzące wydarzenia:

Noc będzie bardzo zimna, a wiatr zacznie przeraźliwie huczeć i wyć. Po krótkim czasie usłyszycie grzmoty. Zamknijcie wszystkie drzwi i okna i z nikim nie rozmawiajcie z zewnątrz. Padnijcie przed krzyżem, żałujcie za grzechy i błagajcie o opiekę Mojej Matki. 

 

 

Nie patrzcie przez okno podczas trzęsienia ziemi, ponieważ gniew Boży jest święty! (Jezus nie chce, abyśmy ujrzeli gniew Boga, gdyż musi być rozważany w strachu i trwodze. Ci, którzy nie potraktują poważnie tego polecenia, zginął na miejscu.) Wiatr, przyniesie ze sobą trujące gazy, które rozniosą się po całej ziemi. Każdy, kto będzie cierpiał i umrze niewinnie, stanie się męczennikiem i będzie przebywał ze Mną, w Moim Królestwie.

Szatan zatryumfuje! Jednak po trzech nocach, ogień i trzęsienie ziemi ustaną. Następnego dnia słońce znów wzejdzie i oświeci ziemie. Aniołowie przybędą z Nieba i przykryją ziemie duchem pokoju. Uczucie niezmierzonej wdzięczności ogarnie tych, którzy przeżyją okropne doświadczenia – bliską karę -, którymi Bóg nawiedza ziemię od jej stworzenia. 

 

 

Wybrałem dusze także w innych krajach jak: Belgia, Szwajcaria, czy Hiszpania i otrzymały to samo objawienie, aby te kraje również mogły się przygotować. Módlcie się na różańcu, ale tak, aby wasze modlitwy dosięgły Nieba. Wkrótce wielka katastrofa nadejdzie na cały świat, jakiej nikt nie widział, straszliwa kara!

 

 

Jakże obojętny jest człowiek na te sprawy, które już wkrótce staną się rzeczywistością, wbrew wszelkim oczekiwaniom! Jakże dalecy są od roztropnego przygotowania się na te przepowiedziane, a nie wysłuchane wydarzenia, przez które niebawem będą musieli przejść.

 

 

Wpływ Boskiej równowagi dosięgnie ziemi! Gniew Mego Ojca zostanie wylany na cały świat! Kolejny raz ostrzegam świat, po przez wasze środki, jak dotąd zawsze to czyniłem. 

 

 

Grzechy ludzkości przerosły miarę: Lekceważąca postawa w Kościele, grzeszna duma wywołana wstydem przed aktywnością religijną, brak prawdziwej, braterskiej miłości, nieprzyzwoitość w ubieraniu się, a zwłaszcza w okresach letnich. Świat jest pijany od grzechu.

Ta katastrofa przyjdzie na ludzkość jak przebłysk światła, w chwili, gdy wschód poranku zostanie zastąpiony ciemnościami! Od tego momentu, nikomu nie wolno opuścić domu lub wyjrzeć przez okno. Ja Sam, przybędę pośród grzmotów i piorunów. 

 

 

Słabsi powinni zawierzyć się Mojemu Najświętszemu Sercu. Nastanie wielki chaos z powodu całkowitych ciemności, które okryją ziemie i wielu, wielu zginie od przerażenia i rozpaczy. 

 

 

Ci, którzy będą „walczyć” dla Mojej sprawy, otrzymają łaski z Mojego Najświętszego Serca, a pokorny płacz skruchy: „KTÓŻ JEST JAK BÓG” będzie ratunkiem dla wielu.

Jednakże, niezliczona ilość spłonie na otwartych polach jak wyschnięta trawa! Bezbożni zostaną unicestwieni, aby później sprawiedliwość narodziła się na nowo. W dniu, jak tylko nadejdą całkowite ciemności, nikt nie powinien opuszczać swojego domu lub wyglądać przez okno. Ciemności będą trwały dzień i noc, kontynuując kolejny dzień i kolejną noc i jeszcze jeden dzień, lecz następnej nocy gwiazdy znów wzejdą na niebie, a przy nadchodzącym dniu ponownie ujrzycie brzask słońca i będzie to CZAS WIOSNY!

 

 

W ciągu dni ciemności, Moi wybrani nie powinni spać, jak uczniowie w Ogrodzie Oliwnym. Muszą się modlić nieprzerwanie, a nie zawiodę ich. Zbiorę Moich wybranych! 

 

 

Piekło uwierzy, że włada całą ziemią, ale Ja ją odzyskam! Czy być może myślicie, że pozwoliłbym Ojcu na zesłanie takiej kary na cały świat, jeśli ludzie odwróciliby się od swoich zbrodni dla sprawiedliwości? 

 

 

Ale to z powodu Mojej wielkiej miłości, te cierpienia za Moim dozwoleniem zostaną zesłane na was. Wielu Mnie przeklnie, a mimo to tysiące dusz ocali się przez nich.

 

 

Żadne ludzkie rozumowanie nie jest w stanie pojąć głębin Mojej Miłości! Módlcie się! Módlcie się! Pragnę waszych modlitw. 

 

 

Moja Najdroższa Matka, Maryja, Św. Józef, Św. Elżbieta, Św. Konrad, Św. Michał, Św. Piotr, Mała Tereska, wasi Aniołowie Stróżowie niech będą waszymi rzecznikami. Błagajcie o ich pomoc! 

 

 

Bądźcie dzielnymi żołnierzami Chrystusa! Gdy powróci Światłość, niech wszyscy złożą dziękczynienie Świętej Trójcy za opiekę! Zniszczenia będą ogromne! Ale Ja, wasz Bóg oczyszczę ziemię. Jestem z wami. Miejcie ufność!’’

Koniec listu świętego Ojca Pio

Wizji opisujących trzy dni ciemności będących wypełnieniem się kary Bożej na zepsutej cywilizacji jest bardzo wiele, są one jednak spójne i w wielu przypadkach wzajemnie się uzupełniają. Kiedy natomiast owy czas sądu nadejdzie, tego nie wiemy, jedyne na co możemy zwrócić uwagę to znaki czasu, a jest ich bardzo dużo, i coraz więcej z nich realizuje się na naszych oczach we współczesnym świecie.

 

źródło: globalne-archiwum.pl

12
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
8 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
PawełGRAZYNAAlienar MacPiotrWOLNOŚĆ KORWIN Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paweł
Gość
Paweł

Prosze o pomoc w powrocie do zdrowia, bliższe info na stronie:

https://www.fundacjaavalon.pl/nasi-beneficjenci/pawel_chrostek_404.html
Program do rozliczania Pitów:
https://www.e-pity.pl/pity-2018/sub/program-online-epity-2019-KRS-0000270809–404

Pomóc również można mi po przez zakup twórczości mojej Mamy na aukcji allegro:
http://charytatywni.allegro.pl/antyki-i-sztuka?charityOrganizationPurposeId=725
https://www.art-malarstwo.pl/

Za wszelką pomoc bardzo dziękuję.

Alienar Mac
Gość
Alienar Mac

To słowa KK . Straszą ludzi, by ci nie odeszli od kościoła i nie zabrali im koryta, bo musieliby przestać pasożytować. Jest w tym prawda ale inna. Ci , którzy pracują nad sobą , podnoszą duchowość poprzez miłość, nie zginą. Stwórca nasz, nie chce by się go bać , padać na kolana i składać mu idiotyczne ofiary , zwłaszcza z naszych braci zwierząt. Owszem,przyjdzie dzień rozliczenia ale w innym już wymiarze. Nie tym. Tutaj- róbta co chceta,aż padnieta!

th3ft
Gość
th3ft

pdnijcie na kolana HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHHA
w tylule bylo dodac „KOMEDIA” bo tak to brzmi.
kosciol to sekta, wiara to jedna wileka sekta ktora kontroluje ludzi, zyjemy w 21 wieku a ludzie dalej sa tak ciemni i zaslepieni
tak bardzo jest to smieszne jak tragiczne. nawet szkoda tracic czas.
nie ma boga. jestesmy my i prowadzimy do autodestrukcji ten swiat koniec kropka.
nikt nie przyleci z nieba chyba ze kosmici.
nikt wam nie da jedzenia, nie onjawi sie w swiecacym swietle XD
ciekawe kiedy to zrozumiecie

KimBury
Gość
KimBury

Prześmiewco, my ludzie też jesteśmy Kosmitami, gdyż Ziemia w Kosmosie położona jest. Jezus z Kosmosu przybędzie z armią swoją a wtedy oniemiejesz.

WOLNOŚĆ KORWIN
Gość
WOLNOŚĆ KORWIN

Niestety tylko 5% od JKM naśladuje Chrystusa,

95% was ! służy alkoholikom z euRopiejskiej komunii niszczącej Europę

SSponsorujecie własną zagładę, jeszcze nas ostatnich myślących w to wciągacie !

Piotr
Gość
Piotr

pokój Wam i temu co tak krzyczy

bill
Gość
bill

3 dni ciemnosci? Duzo z tych wydarzen ktore beda, maja poklad w apokalipsie Jana, ale tez nie wspomniane jest o 3 dniach , tym bardziej o tym aby siedziec w domu – tylko nawiac glownie w gory. Nie radze ufac matce bozej bo to tylko przykrywka szatana, w Biblii malo jest Maryi a duzo Jezusa wiec wniosek jest jeden – nie idzcie ta droga.; A to ze sie te 3 dni ciemnosci powielaja w przepowiedniach to tylko zasluga szatana, miesza prawde biblijna z falszem dlatego nie ufajcie nazbyt w proroctwa nowozytne. Maryja nie jest Bogiem i nigdy nie bedzie, jedyna… Czytaj więcej »

NIE BLUŹNIJ
Gość
NIE BLUŹNIJ

Nie bluźnji ! Biblia to nie sklep że można wybierać co pasuje a reszte wyrzucać do śmietnika . Twoja wrogość do Maryi jest wymysłem własnego umysłu i nienawiści do samego Boga , bowiem nie podałeś żadnych argumentów , mało tego napisałeś kłamstwa . Jezus nie prześladował swojej matki , Maryja i Jezus = ta sama krew i to samo serce . Dzięki Maryi Jezus przyjął ludzkie ciało i stał się dla nas widzialny . W kanie Galilejskiej gdy Maryja była z Jezusem na weselu powiedziała do sług: «Zróbcie wszystko, cokolwiek wam powie J2 5 . To Maryja . A wcześniej… Czytaj więcej »

Daniel
Gość
Daniel

Jeden wystarczajacy dowod to : Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie.Maryja to Bogini Poganstwa ,czytaj Biblie tam Bog przed nia ostrzega a nie wywyzsza ! Czytamy nie zmyslamy Ok ?

Sierściuch
Gość
Sierściuch

A dlaczego osoby, znajdujące się „blisko Boga” nie miałyby się wstawiać za nami, żyjącymi? Przecież już w ST żydzi prosili o to np. aniołów, którzy ukazywali się pod postacią wędrowców. Przecież nikt poważny nie stwierdzi, że chrześcijanie robią sobie z Maryi jakąś boginię. No może świadkowie jechowi, ale zwłaszcza adwentyści – ale te odłamy trudno traktować poważnie. Chodzi wyłącznie o wstawiennictwo, co jest zgodne z Biblią, a gdybyście Ty i Tobie podobni zadali sobie trud przeanalizowania modlitw i np. tajemnic różańca, to byście zobaczyli, że chodzi właśnie o Jezusa. Przecież w NT jest napisane, że mamy się modlić „jeden za… Czytaj więcej »

WOLNOŚĆ KORWIN
Gość
WOLNOŚĆ KORWIN

Niestety tylko 5% od JKM naśladuje Chrystusa,

95% was ! służy alkoholikom z euRopiejskiej komunii niszczącej Europę

SSponsorujecie własną zagładę, jeszcze nas ostatnich myślących w to wciągacie !

GRAZYNA
Gość
GRAZYNA

Jak sie modlę za pośrednictwem Maryji spokój i radość w sercu powraca Takie są owoce tej modlitwy . Cyt . „Po owocach ich poznacie”