Olbrzymia dziura w ziemi przed wejściem do domu w Kalifornii

Olbrzymi otwór otworzył się na jednej z posesji domu w Kornwalii – tylko kilka metrów od tylnych drzwi. Jego głębokością zadziwieni są sami naukowcy i jak twierdzą to cud, że nikt nie zginął.

Szokujące ujęcia filmowe przedstawiają głęboki na ponad 9 metrów dół, który powstał na zewnątrz posesji w Scorrier. Dziura pojawiła się po upadku zwału ziemi – dron filmowy przedstawia z góry, jak głęboki i szeroki jest to otwór.

dziury w ziemi

Mark Thomas, który opublikował film, napisał: „Ogromny szyb otwiera się pod garażem w pobliżu domu w Scorrier Redruth w Kornwalii. Wał ten jest naprawdę ogromny i mierzy około 9 metrów do wody i Bóg wie, jak głęboko jest stamtąd”.

Stuart Dann z Mining Eye przeprowadził inspektorów górniczych z Kornwalii, by zbadać przyczynę tego zjawiska. „Dziura powstała po interwencji górniczej, gdzie wiertnica była używana do sprawdzania pustek pod powierzchnią ziemi. Teraz inżynierowie zadecydują o przyszłości domku, ale pęknięcia sugerują, że może to być połączenie zalanego kawałka historii, setki metrów pod ziemią” – podkreślił Dann.

To jedno z wielu szybów, które niedawno otworzyły się na tym obszarze. Ostatnia dziura pojawiła się poprzedniego roku obok autostrady A30, powodując kompletny chaos komunikacyjny, zanim inżynierowie byli w stanie naprawić ubytek w jezdni.

źródło: krolowa-superstar
Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

2 thoughts on “Olbrzymia dziura w ziemi przed wejściem do domu w Kalifornii”

  1. http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/pokojowe-wybuchy-jadrowe-tak-w-zsrr-szukano-gazu-i-ropy,204838.html

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...
  2. No jak zawsze trzeba napisać, nic się nie dzieje, śpijcie spokojnie….

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.