ONZ przyznaje i UJAWNIA całą prawdę o „uchodźcach”! „Oni mają jeden cel…”

Najnowszy raport Organizacji Narodów Zjednoczonych jasno i wyraźnie pokazuje jak naprawdę wygląda „kryzys migracyjny”. Tylko 30 proc. imigrantów z Libii faktycznie ucieka przed wojną w poszukiwaniu schronienia. Reszta przybywa do Europy tylko i wyłącznie w celu poprawy swojego statusu ekonomicznego. Tym samym raport udowadnia, że przybysze z Afryki nie są uchodźcami, a imigrantami ekonomicznymi.

Informacje te pochodzą z raportu Wysokiego Komisarza ONZ ds. Uchodźców. Według dokumentu spośród 84 tys. imigrantów, którzy przybyli do Włoch w tym roku, jedynie niespełna 25 tys. opuściło swój kraj ze względu na zagrożenia czyhające na miejscu. Reszta przybywa do Europy w celu poprawy swoich warunków życia.

Ponadto, z raportu wynika, że liczba imigrantów z roku na rok rośnie. W tym roku jest ich o 19 proc. więcej niż w analogicznycm okresie w poprzednim roku – podaje „Daily Mail”. Libia stała się swego rodzaju punktem tranzytowym, z którego Afrykańczycy przemieszczają się do Włoch. To świetna wiadomość, ponieważ zamknie raz na zawsze ustaw zwolennikom przyjmowania „uchodźców”. Prawda wreszcie znalazła oparcie w statystkach!

źródło: wRealu24.pl
Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.