Operacja czerwona flaga – zniszczenie instalacji nuklearnych Korei Północnej

Siły powietrzne USA i Korei Południowej przeprowadzą w październiku symulację ataku na instalacje nuklearne w Korei Północnej – podała w środę telewizja CNN, powołując się na źródła rządowe w Seulu.

Ćwiczenia pod kryptonimem „Red Flag” (Czerwona Flaga) odbędą się na Alasce w dniach 3-21 października. W ich trakcie samoloty obu krajów przeprowadzą symulowany atak na urządzenia nuklearne. W informacji przekazanej CNN przez Seul nie wymieniono Korei Północnej, ale stacja nie ma wątpliwości, że chodzi o ten kraj.

operacja-czerwona-flaga

Bombowce w powietrzu. Przygotowania do ataku

W ataku użyte będą bomby GBU-31, czyli tzw. inteligentne bomby wyposażone w urządzenia naprowadzające na cel zwane JDAM (Joint Direct Attack Munition). Zostały one już zastosowane przez siły powietrzne NATO w czasie interwencji w Kosowie i Libii.

We wtorek Pentagon poinformował, że dwa bombowce amerykańskie B-1B przeleciały wzdłuż strefy zdemilitaryzowanej na granicy między Koreą Południową a Północną.

Był to pokaz siły po tym, jak totalitarny reżim w Pjongjangu przeprowadził niecałe dwa tygodnie temu próbę z bombą atomową o sile co najmniej 10 kiloton, czyli takiej samej jak bomba zrzucona przez USA w sierpniu 1945 r. na Nagasaki.

Korea Północna poinformowała również, że zbudowała „zestandaryzowane” głowice nuklearne, w które może uzbroić swoje rakiety średniego zasięgu Hwasong.

W kwietniu Pjongjang przeprowadził test z wystrzeleniem rakiety SLBM – odpalonej z okrętu podwodnego – u wschodniego wybrzeża Półwyspu Koreańskiego. Rząd Korei Południowej ogłosił, że jest przygotowany na „najgorszy scenariusz”, czyli zbrojną konfrontację ze swym północnym sąsiadem.

Testy atomowe przeprowadzone w tym roku przez reżim Kim Dzong Una zdaniem amerykańskich ekspertów praktycznie pogrzebały szanse na porozumienie z Pjongjangiem w najbliższym czasie, choć Korea Płn. pilnie potrzebuje pomocy ekonomicznej z zagranicy.

Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

7 thoughts on “Operacja czerwona flaga – zniszczenie instalacji nuklearnych Korei Północnej”

 1. Co się zaczyna?

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 2. Usrańce nie lubią tych co nie dadzą się kontrolować .A kto kontroluje usrańców? Ktoś musi się postawić i nie dać się zastraszyć. Polska jest sprzedana i kontrolowana przez usrańców bez wojny. Usraniec i unia to cichy zaborca. Bez walki Polska nie ma nic co było polskie a to co po wojnie wypracowało społeczeństwo zostało za 1zł oddane w łapy okupanta. Oby jak najwięcej takich odważnych jak Kim Dzong Un bo inaczej to ścierwo opanuje świat. Europie zesłali terrorystów a sami zgodzili się tylko na kilka osób. Izrael i usa to zagłada świata, to jest największe zło naszej planety.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Zapewniam cię, że ten czesio kim dong pierd absolutnie niczym nie różni się od tego „naszego” zachodniego żydościerwa. Jedno kurewstwo warte drugiego. Ostatecznie ich wszystkich szlag trafi czego im z całego serca życzę.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 3. UWAGA!…Zaczyna się…

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. ładnie masz najebane pod kopułą, odważny kim haha ludzie są mordowani, tysiącami umierają z głodu, przesladowania, a ty go chwalisz, qrwa tą suke co cie wypluła z pizdy powinni powiesić ze takie niedjebane gówno poczeła.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
   1. „a ty go chwalisz” – a to do mnie ?
    po 1. Ch**j mnie obchodzi twoje pierdo***l*ne wykształcenie, ch**j mnie obchodzi jak sobie tam na bogato żyjesz, w całości ch**j mnie obchodzisz i gdy będzie kolejna wojna światowa, również będziesz mnie ch*j obchodził za twoje zachowanie wobec mej osoby. MYŚLISZ ŻE CO KURW*! MASZ DOM? RODZINĘ? MIESZKANIE? PIĘKNĄ PRACĘ? ŁADNE PIENIĄŻKI? ŻONĘ? DZIECI? FAJNY SAMOCHÓD? I CH*J WIE JAKIE NIESAMOWITE WYKSZTAŁCENIE I INTELIGENCJĘ, TO MYŚLISZ ŻE MOŻESZ ZE MNIE ROBIĆ SOBIE ŚCIERĘ DO PODŁOGI?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JAKIEŚ POPYCHADŁO ?!!!!!!!!!!! MYŚLISZ ŻE JESTEŚ LEPSZY?!!!!!!!!!!! GDY NADEJDZIE TEN DZIEŃ KOLEJNEJ WOJNY ŚWIATOWEJ, KONIEC ŚWIATA, A SIĘ SPOTKAMY, WIEDZ ŻE ZA POCIĄGNIĘCIEM SPUSTU NIE BĘDĘ SIĘ ZASTANAWIAŁ.

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...
    1. DLA TAKICH JAK TY, WŁAŚNIE CHCĘ TEJ WOJNY I KOŃCA ŚWIATA, BO TOBIE SIĘ WYDAJE ŻE CO TO TY ZA JAKIŚ KRÓLEWICZ JESTEŚ I MOŻESZ SOBIE Z RESZTY ŚWIATA ŚCIERKI DO PODŁÓG ROBIĆ.

     Jeszcze nikt nie zagłosował.
     Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.