Ostrzeżenie dla ludzkości: W tle miliony rodziny Rockeffeler oraz Exxon Mobil

Rockefeller

W listopadzie pojawiły się na całym świecie mrożące krew w żyłach nagłówki po tym, jak Unia zatroskanych naukowców napisała kolejne ostrzeżenie skierowane do ludzkości. W tym czasie podpisało je 15 000 naukowców, obecnie liczba ta wzrosła, do 20 000, dzięki czemu pojawi się jeszcze więcej apokaliptycznych tytułów prasowych. Jaki jest dokładny cel wysiłków Związku Zainteresowanych Naukowców?

,,Od 1992 roku, z wyjątkiem stabilizacji stratosferycznej warstwy ozonowej, ludzkość nie osiągnęła wystarczających postępów w ogólnym rozwiązywaniu przewidywanych wyzwań ekologicznych i, co alarmujące, większość z nich jest coraz gorsza, lub zostaje wstrzymywana przez państwa nie rozumiejące dostatecznie kwestii ocieplenia klimatu.

 

Co więcej, rozpętaliśmy masowe wymieranie, szóste w ciągu około 540 milionów lat, w którym wiele aktualnych form życia może zostać unicestwionych lub przynajmniej zobowiązanych do wyginięcia do końca tego stulecia. Człowiek staje się głównym czynnikiem wpływającym na obumieranie naszej planety. Nie możemy na to pozwolić.

Aby zapobiec rozpowszechnionej nędzy i katastrofalnej utracie różnorodności biologicznej, ludzkość musi stosować bardziej zrównoważoną środowiskowo alternatywę niż dotychczasowo.

 

 

Wkrótce będzie za późno, aby zmienić kurs z naszej nieudanej trajektorii, a czas ucieka. Musimy rozpoznać w naszym codziennym życiu i w naszych instytucjach zarządzających, że Ziemia z całym swoim życiem jest naszym jedynym domem, w związku z tym należy podjąćwszelkie możliwe środki, aby ograniczyć negatywne oddziaływanie człowieka na planetę.’’

,,Ostrzeżenie naukowców świata wobec ludzkości: drugie ostrzeżenie.’’

Chociaż nie sądzę, aby ktokolwiek mógł się nie zgodzić, że topnienie lodowców jest zagrożeniem, to jednak zmiany klimatu są już kwestią dyskusyjną, są niezwykle zawiłym narzędziem władzy politycznej. Obecnie doszło do sytuacji, w której zmiany klimatu, czy też przede wszystkim ocieplenie klimatu, stały się czymś w rodzaju religii, wyznawanej także przez papieża Franciszka, który jako głowa chrześcijaństwa nie przestrzega przed piekłem, ale odpowiednim segregowaniem śmieci. Do takich paradoksów dochodzi. Co na to NASA?

,,Matematyczny model obliczeniowy aktywności słonecznej, wyliczył, że z prawdopodobieństwem 97 procent nadejście tak zwanej mini epoki lodowcowej jest kwestią czasu a konkretnie najbliższych dziesięcioleci.’’

Oficjalny komunikat NASA.

Nie dawno na jaw wypłynęły fakty, ukazujące, że za pośrednictwem kilku przedstawicieli, Unia Związku Zainteresowanych Naukowców opłacana jest przez firmy naftowe. Opublikowano 72-stronicowy raport zatytułowany ,,Klimat kontroli korporacyjnej: w jaki sposób korporacje wpłynęły na amerykański dialog na temat nauki i polityki klimatycznej.’’ Raport w całości staje po stronie wielkich korporacji. Co istotne ów raport otrzymał dofinansowanie od Fundacji Grantham na rzecz Ochrony Środowiska. Z kolei Fundacja Grantham jest powiązana z Exxon MobilReasumując, świat działa pod dyktando ogromnych korporacji, tutaj nie chodzi o ochronę klimatu, lecz o miliardy dolarów i czynienie z kłamstwa prawdy.

To jednak nie wszystko. Fundacja Grantham posiadania milionów udziałów w spółkach produkujących paliwa kopalne, takich jak wyżej wspomniany Exxon Mobil. Z kolei Exxon Mobil jest powiązany z Rockefeller’s Standard Oil. Reasumując, owa Unia zatroskanych naukowców faktycznie generuje dochody poprzez generowanie nagłówków prasowych o określonej tendencji kreowanej przez globalne elity jak chociażby rodzina Rockefeller. Drodzy Czytelnicy, w taki sposób funkcjonuje wiele dużych rzekomo, niezależnych instytucji. Otóż konieczne jest śledzenie śladu pieniędzy, aby zobaczyć, kto tak naprawdę chce przeforsować program.

 

źródło: globalne-archiwum.pl

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
SierściuchpoldekJ35X4 Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
poldek
Gość
poldek

widac ze ziemia ma jeden jedyny prblem ,to sa superbogaci…..

J35X4
Gość
J35X4

Może nie wiecie ale kraj poddany chemitrails nabywa odporności na wszystko. Ludzie żyją dłużej i nie chorują. Prawdopodobnie miało być inaczej ale fakt jest faktem.

Sierściuch
Gość
Sierściuch

Ja nie wiem, ale gdybym miał pewność, że po 18 dniach jeszcze tu zajrzysz, to zapytałbym, skąd to wiesz…