Ostrzeżenie IMGW dla 9 województw, uwaga na upały i zjawiska meteorologiczne

76
18

IMiGW wydał aktualizację ostrzeżeń dla dziewięciu polskich województw. Oprócz upałów może dochodzić do „niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych powodujących na znacznym obszarze bardzo duże szkody lub szkody o rozmiarach katastrof oraz zagrożenie życia”.

Upały uderzą głównie na południu i w centralnej Polsce. Dla województw śląskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego obowiązuje trzeci stopień ostrzeżenia. Drugi stopień ostrzeżenia obowiązuje dla województw dolnośląskiego, wielkopolskiego, mazowieckiego, opolskiego i lubelskiego.

Jak informuje IMGW, na obszarach objętych komunikatem trzeciego stopnia może dochodzić do „niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych powodujących na znacznym obszarze bardzo duże szkody lub szkody o rozmiarach katastrof oraz zagrożenie życia”. Niebezpieczne zjawiska uniemożliwią prowadzenie działalności. Zalecana najwyższa ostrożność, potrzeba częstego śledzenia komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej.

Ostrzeżenia trzeciego stopnia będą obowiązywać do godzin wieczornych piątego sierpnia. W objętych tym ostrzeżeniem województwach termometry pokażą w dzień maksymalnie nawet 33 stopnie. Natomiast maksymalna temperatura w nocy będzie wahać się od 20 do 22 st.

Ostrzeżenia drugiego stopnia będą obowiązywać do godzin wieczornych czwartego sierpnia. Temperatury w objętych nimi województwach wyniosą od 29 do 34 stopni Celsjusza w dzień, natomiast w nocy minimalna temperatura będzie wahać się od 18 do 22 st.

76 KOMENTARZE

 1. tteis77 i znów sie migasz z odpowiedzia ,bo jej nie ma dalej rozpisuj sie na 20 kometazy , a czym ty jesteś tak rozwiniety hę no czym ta twoja tajemnicza wiedza kturej nie chcesz wyjasnić bo jej nie ma bo cos sobie ubzdurałeś bo masz jakieś chyba skżywienia psychiczne , pozdrawiam pisz sobie nawet 100 komętaży ja już na ciebie nie trace czasu bo bez sensu jak bełkoczesz i nie odpowiadasz jak w normalnej rozmowie , i ten komputer wyłącz jak pisałem bo ci całkiem odwali ..;)

 2. cytuje tteis77 ” Ja będę sobie pisał o tym co ja chcę sobie pisać” to pisz sobie dzieciaku co chcesz tylko po co ? piszesz dla siebie samego jak nie wyjaśniasz bez sensu poza tym że ego chore sobie podbudowujesz? ehh na internetah jest na pęczki takich jak ty wybrany 😉 wyłacz komputer znajdź sobie dziewczyne i będzie dobrze przestaniesz siać farmazony

  • „szkoda że widzisz tylko siebie, ty, ty, ty, ty i jak mam robić to to to i tamto. Jak to mówią ” zmień płytę bo to się robi nudne dzieciaku. Dzieciak się odezwał. Kup mi kup mi kup mi kup mi kup mi.”

    • „to że masz pracę?, rodzinę?, pieniądze?, to że ukończyłeś jakąś tam szkołę? a może samochód masz to jesteś dorosły?, niee nie to nie to…. to pewnie przez prawo jazdy jesteś dorosły….. MMmm chyba tak. prawem jazdy określasz swoją dorosłość?.

     • jeżeli nie wiesz „jakie jest miano”, mógłbyś poczytać „różne historie o ludziach którzy byli na dnie a wybili się na szczyt rozumianym, względem ich”. to jest droga, bardzo trudna choćby „od bycia nikim, niczym do bycia mistrzem którego nikt nie jest w stanie pokonać i umiera niepokonany”.

 3. ehh znowu do tteis77 , i widzisz mataczysz jak pisałem 😉 nie umiesz odpowiedzieć bo odpowiedzi nie ma bo coś sobie po prostu ubzdurałeś , kolejna sprawa jak byś był tak doświadczony etc to byś wiedział że po śmierci nie jest tylko piekło niebo do wyboru można też między innymi dostać nowe ciao tzw reinkarnacja lub też zostać tu na ziemi ( nie wierzysz ? duchy ,opętania etc a kościuł muwi tylko o piekle niebie i czysccu ? wiec jak ) piszesz komputer niejest zły a co dzięki niemu dobrego zrobiłeś ? bo ja dzięki pieniadzą tym złym jak ty to piszesz mogłem np dać na fundacje chorych dzieci czy to nie dobro? ps mówisz o piekle i niebie powiedz mi czemu umieraja np 1 roczne dzieci ? i gdzie maja pójśc jak nie sa jeszcze rozwiniete do piekła czy nieba ? powiem ci tak zebys czasamij sam się nie ździwił po śmierci duzo ludzi chadza do kosciułka , chca nawracac cały świat a po smierci często zostaja na ziemi albo właśnie do piekła bo np tylko obgadywali tylko komus źle życzyli etc tylko , w dalszym ciągu czekam na ta twoja wiedzę o kturej tak sie rozpisywałeś w polsce jest duzo ludzi rozwiniętych może ktoś cię zrozumie dawaj bezpośrednio 😉 masz ty w ogóle dziewczyne tak poza tematem ? może tu tkwi problem a nie że przez narkotyki tak ci się porobiło …;) żucisz jakiś tekst a później nie chcesz wytłumaczyc to dziecinada ile ty masz lat w ogóle

 4. do tteis77 znowu 😉 to wyżuc komputer to też materializm 😉 bogu stwożył wszystko piniądz też zależy jak sie go używa 😉 i znowu mataczysz i nie wyjaśniasz dokładnie tumacząc że niematerialne i że nie zrozumie , spróbuj może jednak wszystko da się jako tako określić ;)w dodatku piszesz że tylko trzy osoby oprócz ciebie o czymś wiedzą … a cha na ok 7 mld ludzi tylko wy 4 ludzi i to sie znacie … hm moze cos razem palicie …? 😉 w dodatku udajesz że jesteś jakos doświadczony cos wiesz a w poniższych kometażach strasznie sie wymądzasz w jednym nawet klniesz czy to wartościowsze od tego pieniądza ..;) doświadczałem OOBE wiec wydaje mi sie że bede potrafił zrozumieć to twoje niematerialne , no chyba że znów nie powiesz i będziesz mataczył i sie wymądzał jak nasz kochany prezes co też myśli że jest jakis lepszy wręcz prawie bóg 😉 więc jeszcze raz proszę o wyjaśnienie jako tako a jak nie to nie pisz jacy ludzie wszyscy źli a wasza 4 święta 😉 i wyżuć ten komputer panie nie materialisto 😉 no chyba ze masz go do przekazów ludziom ale jakos nie chcesz wytłumaczyć wiec chyba raczej nie , a tak w ogóle jesteś bardziej wiedzący a wchodzisz na taką stronke jak koniec swiata co cie skłoniło 😉

  • „nie musisz chodzić do kościoła wiedząc o trzech osobach”. Grzechem nie jest mieć zajęcie „komputer, bo nawet komputer może przynieść dobro a nie samo zło”. „klnę, to nie ciebie „będą obwiniać tylko mnie”. To sobie wierz w to”kto kim jest, nie mam z tym problemu. Zobaczymy się po śmierci, w tedy będę wiedział dokąd pójdziesz czy w prawo czy w lewo. Tylko że ty nie będziesz już o tym decydować w którą stronę masz iść, a taką drogą pójdziesz bo innej nie będziesz mieć. wyjaśni się czy to będzie niebo czy piekło cwaniaczku”.

  • rozumiesz o co tu chodzi?, Nie będę pisał o tym co ty chcesz żebym pisał. Ja będę sobie pisał o tym co ja chcę sobie pisać.

 5. do tteis77 , ciągle piszesz o ”pieniadzu ” i ze coś na cały świat jesteś obrażony tak jak byś znał wszystkich ludzi …, co cię to obchodzi ile kto ma kasy mi to tak wygląda że chyba masz mało albo tak ci się wydaje bo ktoś ma więcej i jesteś typowym zazdrosnym sfrustrowanym polaczkiem ,świeże powietrze świeżym powietrzem ale kontakty międzyludzkie są cenniejsze więc jak pisałem wyjdź do ludzi bo zbzikujesz , a jak o zbzikowaniu to może się rozpiszesz dokładnie i szczegółowo o co ci chodzi z tekstami typu ”nadejdzie dzień w którym, natura doszczętnie zniszczy ziemie polską” ”nie macie pojęcia, co się dzieje. A to czego nie widzicie, jest nieporównywalne z tym co widzicie ” co ty takiego widzisz co ty takiego wiesz? konkretnie jasno w podpunktach proszę a nie propagandy mataczenia , bo jak ci chodziło o jakieś końce świata kontrole nad ludzkością ufo etc to wiadomo że wszystko ma swój koniec i początek, że ludzi trzeba kontrolować bo są dzicy i bez tego byłoby jeszcze gorzej , pozdrawiam i proszę o to wytłumaczenie szczegółowe bez mataczenia 😉 i jak by dało rady w jednym komentarzu 😉

  • 1. Nie jestem zazdrosny, bo nie ma o co „przynajmniej przyznajesz się się do boga pieniądza, a nie jak inni, którzy udają że go się wypierają gdy przyjdzie co do czego. Tak jak byś wyparł się „Boga ojca, albo swojej rodziny. Po co wam inny bóg skoro się wszystkich wyprzecie DLA WŁASNEJ KORZYŚCI?”
   2.A to co ja widzę, nie jest materialne. A, dopiero się materializuję.

  • gdzieś mam, to ile kto ma. Zastanawiam się, co bez tego wszystkiego zrobicie gdy tego nie będzie…”i chodzi mi o sytuacje: że jak ktoś będzie miał a wy nie będziecie mieć, to będziecie mordować by to mieć”?

   • powiesz, a co mnie to obchodzi co ty zrobisz. Tak, bardzo mnie to obchodzi bo : ja będę mieć a ty nie i będziesz wiedzieć że to mam, a będziesz bardzo tego chciał. To więc, co zrobisz, „zamordujesz mnie”? czy zdobędziesz to samo inną drogą?, a to już twoja sprawa jaką.

 6. JA PIERDYYYYYYYKAM… W psychiatryku mają internet czy pacjentów na przepustki wypuszczaja i szaleją teraz w internecie komentując nie na temat nie od rzeczy?

 7. i coś od siebie dodam jak ciągle walicie o tym samym : bycie czyjąś marionetką to fajna rzecz ? Politycy manipulują ludźmi by nimi kierować jak i z lewej tak i z prawej Jak by było średniowiecze to pewnie już by kraj spłynął krwią.

 8. a nie możesz w jednym komentarzu pisać tylko kilka ? mała twa wiara ona na pieniądzach a znasz mnie ? ja cię trochę tak w sensie po komentarzach są paranoiczne , może się mylę ale ty pewnie się nie mylisz nigdy co …;) zamiast bidolic wyjdź do ludzi na świeże powietrze

  • zostaw i nie karm ameby, osobnik coś sobie ujeb…. we łbie i nie przegadasz, taki typowy Janusz niech sobie żyje w swoim świecie

   • każdy może kogoś obrażać…a nie każdy chce być obrażany. „Dziwię się tobie że żyjesz jak zwierzę „traktując mnie w taki sposób”, skoro jesteś czymś więcej niż osobą”. „kim jesteś by mi ubliżać. Niewolnikiem?,”.

     • Właśnie sam pokazałeś jak niestety bezmyślnie postępujesz. Piszesz post, póżniej do niego odpowiedz, póżniej odpowiedz odpowiedzi itd,usiądz na dupsku przemyśl temat i napisz nawet dłuzszy wywód ale proszę jeden, póżniej dyskutuj bo niestety to śmiesznie wygląda, z drugiej strony jak widzę niektóre Twoje dyskusje to jak sobie coś wbijesz to głowy to nie da rady abyś z różnych stron obejrzał problem,naprawdę jeżeli chciałbym Cię obrazić spytał bym o cyfre 77, a na koniec jestem ssakiem z gatunku homo sapiens, to taki gatunek człowiekowatych

     • „Właśnie sam pokazałeś jak niestety bezmyślnie postępujesz. Piszesz post, póżniej do niego odpowiedz, póżniej odpowiedz odpowiedzi itd” A KIM ŻE JESTEŚ ŻEBYŚ MI MÓWIŁ CO I JAK MAM ROBIĆ?!. MOIM PANEM ? „PANEM NIEWOLNIKÓW”?

     • Postaram się napisać naprawdę prosto może wtedy zrozumiesz. Pisz ile chcesz tego Ci nikt nie broni, ale pisz z jakimś chociaż najmniejszym sensem, bo teksty typu ja coś wiem a ty nie dobre są na poziomie piaskownicy, ja rozumiem ja wiem, ty nie tak samo,konstruktywność a nie pierdoły, fakty i logika a nie bzdury.Poziom i sens wypowiedzi a nie chaotyczność, to już nawet nie drażni to po prostu śmieszy a ośmieszacz tylko Siebie.

     • a dlaczego cę obchodzę, skoro jestem nikim ważnym dla ciebie?. Więc to ja zapytam ciebie, o co ci ku*** chodzi skoro masz mnie gdzieś ?. wpie**** się w moje słowa, zrozumiał bym że masz pretensje, ale nie masz moich słów praw.”ja zaczołem, to sie nie wpie**** jak nie pasuje.”? „to rozumiewsz?”

     • a nie, wywody masz” do mnie”, „po chu*** czytasz jak masz problem” „nie czytaj i nie będzie problemu”

     • „nie czytaj nie pytaj, jak tobie nie pasuje.jesteś nikim ważnym dla mnie żebym był dla ciebie kimś lub nikim. po prostu ch*** mnie obchodzisz…to rozumiesz?, skończyłem. poć się nad klawiaturą jak masz ochotę”

     • teraZ Widze jakie to DZIECINNE Z TWOJEJ STRONY…. „ŁEEEEEEEEEEE!!!, ON NIE GRAM PO MOJEMU!!! , ŁEEEEEEEEEEEE!!!!”

     • TYLKO SIE NIE POPŁACZ CZŁOWIEKU Z POWODU ŻE KTOŚ NIE GRA „TWOIMI ZASADAMI. ŁEEEEEEEEEEEEEEEEE. hahahahah”

  • nie myli się ponoć ten, co nic nie robi. Tak, masz rację, nie znam cię. Poznaję świat, a raczej go nie poznaję. Wolę wyjść na świerze powietrze, Niż „do ludzi zakłamanych w pieninądzu który jest ich bogiem”.

    • gdzie ty widzisz zrozumienie…człowieku.”JAK KTOŚ KOGOŚ CIĄGLE OKŁAMUJE?, A MOŻE TRAKTOWANIE LUDZKIEGO ISTNIENIA JAK RZECZ, TU WIDZISZ ZROZUMIENIE?” MOŻE „W WYKORZYSTYWANIU DRUGIEGO CZŁOWIEKA DLA WŁASNYCH KORZYŚCI? „GDZIE TY WIDZISZ ZROZUMIENIE „DOROSŁY CZŁOWIEKU, W PIASKOWNICY”

     • Głupotę leczy się książką, ignorancje strzelbą i szpadlem.Jeszcze raz w milczeniu pochylę głowę i po prostu odpuszczę.

     • gdy nadejdzie”koniec świata, kolejna wojna światowa” nie będę się zastanawiał nad takimi ludźmi jak ty.

     • Naprawdę kusi mnie aby napisać w prostych słowach takich żebyś zrozumiał ale to nie pomoże, może więc delikatnie. Nikt tutaj nie ma do Ciebie za złe że cokolwiek piszez tylko o sens i tyle, piszesz zdania wyrawane nawet nie z kontekstu tylko po Twojemu chuj wie skąd, miej odwagę, napisz coś co choć trochę beðzie podparte jakims dowodem, coś z czym można polemizować bo na razie wygląda to tak „spał kotek na zapiecku i dym wypuszczał z fajki Ty wierzysz w to od dziecka bo bardzo lubisz bajki” Napisz coś pod czym się podpiszesz, bo ku….wa każdy wie że będzie kolejna wojna,syf zniszczenie i nieszczęścia i uj wie co jeszcze, a Ty JEDYNY WSZYStkOWIEDZĄCY PRZEŻYJESZ, tylko co Ty wiesz???????????

     • zapytasz, z jakiego powodu zatrute. A z takiego „że nie jest stworzone „naturalnie” „tylko modyfikowane,zatrute”

     • „rozróżniasz zdrowe jedzenie od modyfikowanego”? „więc, co powinniśmy spożywać a czego nie. A jeśli nie ma tego zdrowego jedzenia, to mam jeść to modyfikowane zatrute”? i to było by moje zaniechanie jeść „modyfikowane, zatrute jedzenie”?

     • Twojego tylko i wyłącznie,masz (choć w Twoim przypadku to wątpliwe) móżg więc go używaj to nie boli

     • „dobrze więc, zakładanie farm zdrowego jedzenia, żeby założyć plantację musisz coś mieć a jeśli i tego nie będzie” to czy wciąż jest to zaniechanie z mojej strony?? mówią że nawet z kamienia da się wycisnąć kroplę wody. Jeśli nie będzie żadnego „takiego kamienia dzięki któremu mógłbym stworzyć sobie jedzenie, i umrę z głodu szkukając?? WCIĄŻ JEST TO MOJA WINA ZANIECHANIA?

     • ALBO INACZEJ, GDY GLEBA NIE NADAJE SIĘ NA CAŁEJ PLANECIE DO TWORZENIA ZDROWEGO JEDZENIA, WCIĄŻ JEST TO MOJE ZANIECHANIE?

     • I NIGDY NIE BĘDZIE SIĘ NADAWAĆ…WIĘC Z Z GÓRY JESTEM SKAZANY NA GŁÓD, A MÓWISZ ŻE Z MOJEJ WINY?

     • Trochę teoretyki i prawdy, dla 4 osobowej rodziny wystarczy 10 akrów żeby byłą samowystarczalna, wiem że ciężko, rozumiem że chodzi o kasę, ale nie narzekajmy. Dostaliśmy takie możliwości i wiedzę i co robimy marnujemy je. Można narzekać można biadolić, ale można mieć też „jaja” i coś robić. Tak nie każdy da radę i nie każdy chce, ale jakbyś spotkał głodnego………………

     • „bardzo słusznie zwróciłeś uwagę, jeżeli nie jest mą winą to że głoduję i nie jestem nic w stanie z tym zrobić, wciąż jest wiara i nadzieja A poprosić o coś Boga nie jest grzechem nawet gdy jestem grzesznikiem” „i tu jest moje rozumowanie którego nie zrozumiesz:A to co ja widzę, nie jest materialne. A, dopiero się materializuję.”

     • Twoje rozumienie i Twoja głupota.Uproszczę więc ne miej pretensji. będziesz jebał zdrowaśki ale nic z tym nie zrobisz. po co ty żyjez?, tyle powietrza w chuj zmarnowanego, będę prosił ale nie bęðe działał, no weż sie ……

     • „przed upałami w Polsce i na całym świecie, wyobraziłem dłoń i podmuch” (jak to robi się nad ogniskiem) „skierowałem cały żar słońca na ziemię. to wyobraziłem ja”

     • „wyobraziłem sobie że pęka lód, i odłamał się lodowiec”, „wyobraziłem sobie trzęsienia ziemi, wybuchy wulkanów, od chcę zniszczyć całą planetę bo szczerze mam was wszystkich serdecznie dość. nie będzie już kto jaki jest, nie będziecie się kłócić o to kto więcej czego ma”. „ludzie żyją przeciw sobie, a nie wspólnie. człowiek zabija człowieka, i to jest zrozumiałe? Wybieracie z pośród siebie kto będzie najlepszym pachołkiem dla was żeby za was robić coś czego wam się nie chce” „zaparłem się, powiedziałem coś za coś”

     • „ludzie wokół mnie kłócą się, i myślisz e mnie to nie dotyka?” „ktoś kogoś rozgniewa i ten rozgniewany powie tak, i ja też cierpię przez was” mam tego serdecznie dość. „ludzie nic nie mogą wskórać by było dobrze? to będę wyobrażał sobie dalej jak niszczę doszczętnie planetę. „nie jesteście nic w stanie zrobić”

     • „możesz nazywać mnie psychicznie chorym, psychopatą, powinienem się leczyć. Na ziemi nie ma takiego prawa które może ochronić was przed czymś czego nie ma, co nie istnieje. A jednak się dzieje” Bóg wie co to za „prawo” i podda mnie sądowi.

     • nawet odpowiem z wyprzedzeniem, tam gdzie idę pieniądze i inne rzeczy materialne nie są mi potrzebne.

  • „nadejdzie dzień w którym, natura doszczętnie zniszczy ziemie polską. I gdzie w tedy będą, tacy ludzie jak Sorosz?, ze swoimi radami i pieniędzmi, pomocą i takich tam….bla,bla”. „Zapomną o was i tyle. cześć”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.