przyklejony… OSTRZEŻENIE PRZED TRZĘSIENIEM ZIEMI: Gigantyczne trzęsienie ziemi uderzy pod koniec lutego…

GIGANTYCZNE TRZĘSIENIE ZIEMI UDEZY W ZIEMIĘ

Katastrofa zostanie wywołana przez rzadkie planetarne wyrównanie, które nastąpi od 21 lutego do 7 marca.

Frank Hoogerbeets z Holandii, który wykorzystuje astrologię do ostrzegania o katastrofach, opublikował ostrzeżenie, które mówi że w ciągu 2 miesięcy dojdzie do przerażającego kataklizmu.

W filmie z YouTube pan Hoogerbeets mówi, że katastrofa zostanie wywołana przez rzadkie planetarne wyrównanie, które nastąpi od 21 lutego do 7 marca.

W tym czasie rzadka geometria planet wywoła znaczny wzrost sejsmiczny, z co najmniej jednym trzęsieniem ziemi o sile 7,8 – 8 magnitudo.

Istnieje jednak potencjał potężnego trzęsienia ziemi o sile 8 lub nawet 9

Pan Hoogerbeets stosuje nienaukowo uznany sposób przewidywania trzęsień ziemi w oparciu o planetarne wyrównania z Ziemią, które, jak twierdzi, „zwiększona siła grawitacji powoduje naprężenia na liniach uskokowych”.

Główni naukowcy potępili jego twierdzenia, ale nadal wydaje on swoje ostrzeżenia z mieszanym sukcesem.

Niektóre z planetarnych linii trasowania są podobne do tych, które miały miejsce w czasie bardzo dużych trzęsień ziemi, takich jak trzęsienie ziemi w Chile z 1960 r. (M9.5), trzęsienie ziemi w 1964 r. Na Alasce (M 9.2) i trzęsienie ziemi w Sumatrze w 2004 r. (M 9.3 ).

Hoogerbeets powiedział, wyrównania trzech planet przypadają na 21 lutego, co spowoduje wzrost aktywności sejsmicznej z 21 na 24.

Dodał kolejne trzy planetarne wyrównania w dniu 25 lutego „będzą kontynuować zwiększoną aktywność sejsmiczną od 25 do 28”.

Pan Hoogerbeets ostrzegł, że około 4 marca nastąpiło „zbiegnięcie się co najmniej sześciu wyrównań planetarnych”.

Jest to bardzo rzadkie i prawie nigdy nie występuje, co czyni go szczególnie wyjątkowym, to czterokrotne wyrównanie tego dnia  Merkurego, Słońca, Marsa i Jowisza, odpowiadające czterem z sześciu wyrównań dla dużej aktywności sejsmicznej.

„Dzięki tym wielu zbieżnością ten przedział czasowy jest silniejszy niż jakikolwiek inny, jaki widziałem w ciągu ostatnich trzech lat.”

Twierdzi on, że wcześniej przewidział szereg poważnych trzęsień ziemi na całym świecie, ale jest wyszydzany przez głównych naukowców, którzy twierdzą, że pozycja planet nie ma wpływu na aktywność sejsmiczną.

Ale pan Hoogerbeets poczynił kilka prognoz z wyraźnie różnymi wynikami.

źródło: express.co.uk

11 thoughts on “przyklejony… OSTRZEŻENIE PRZED TRZĘSIENIEM ZIEMI: Gigantyczne trzęsienie ziemi uderzy pod koniec lutego…”

 1. Troche jest w tym racji ale nie należy patrzec od strony naukowej bo naukowcy maja swoje wytlumaczenia. Dlaczego gdy jest pelnia zwykle noce sa zimne ? Znaki na niebie pochodzą od Boga, przecież w pismie jest napisane o tym.podam jako przyklad kolor niebieba przed zachodem slonca zwykle kilka dni przed wichurami.sprawdzone na 100 %.tak ze znaki rozne zwykle cos oznaczają.tak bylo z kometa na niebie i zaraz po niej mielismy powódz w 1997 roku

 2. A niech całą cywilizację rozpie…. zasługuje na to jak najbardziej

  1. nie, póki żyją normalni ludzie. Niech rozpier… jak już będą sami ”źli” ludzie na planecie.

 3. Putek zniszczył Rosję. napisał(a):

  Lutego którego roku, bo pewnie w lutym kiedyś będzie jakieś trzęsienie, to o to chodzi?

   1. Każdy komentarz ma sens, Adminie. Każdy. Proszę o kasowanie komentarzy wulgarnych, obrażających innych, nienawistnych. I niechże rozwija się dyskusja wreszcie.
    No to którego roku? Jeśli w ciągu 2 miesięcy, to znaczy że w tym roku. Trzęsienia na pewno będą. Także wybuchy wulkanów. Ja to mówię bez sięgania do astrologii, ino na podstawie logiki i statystyki.
    Nie obrażać się!
    Pozdrawiam i życzę wyrozumiałości 🙂

    1. No i było dziś w nocy trzęsienie ziemi 🙂

     Pozdrawiam

     1. System słoneczny działa jak czas. Wygląda jak naturalny zegar.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *