Niezależnie od tego, gdzie patrzymy, chętnie lub niechętnie, jesteśmy zanurzeni w głębokiej warstwie informacji, która z kolei jest wypełniona tajemnymi symbolami i niesamowitymi znaczeniami.

I podczas gdy starożytne społeczeństwa, takie jak iluminaci, masoni, itp. Sięgają czasów starożytnych, w stuleciu komunikacji, ikon i log, które widzimy każdego dnia na naszych ekranach wydają się płacić subtelny hołd dla kilku takich tajnych stowarzyszeń…

Illuminci

Trzeba trochę czasu, aby zauważyć tajemnicę ukrytą w symbolach, które widzimy każdego dnia, ale gdy ją dostrzeżesz, stanie się jasne, że żyjemy w świecie tajemniczym pełnym tajemnic.

Symbole, masoneria, iluminaci i tajne stowarzyszenia

Jedną z podstawowych cech masonerii jest użycie symboli jako kanału komunikacji.

Poza bezpośrednim i oczywistym znaczeniem proste obrazy stają się symbolami łączącymi człowieka z zasadą, którą reprezentują i z której pochodzą.

Podobnie, firmy, które dominują na rynku uciekają się do podobnej filozofii przy projektowaniu swoich logo lub ikon.

Następnie przyjrzymy się kilku zdjęciom związanym z trzema najbardziej dominującymi firmami w świecie technologii i ich odpowiednikiem lub możliwym odniesieniem masońskim.

A ponieważ nie ma nic bez Facebooka …

Facebook jest bez wątpienia jedną z najbardziej znanych sieci społecznościowych na świecie, jeśli nie najbardziej znaną z nich wszystkich.

Ostatnio stało się również najbardziej kontrowersyjne ze względu na politykę prywatności i wyciek danych osobowych do stron trzecich w celach komercyjnych i politycznych.

Logo Facebooka to litera „f” umieszczona wewnątrz niebieskiego koła.

Można by rzec, że nie jest to bardzo logiczne logo i jest raczej uproszczone lub minimalistyczne. Muszę jednak przyznać, że minimalizm to czasami najlepsza droga.

Facebook logo

Tajemnicze logo Facebooka i sama firma mogą składać hołd symbolowi kamieniarza wewnątrz: „Two Ball Cane”, czyli wszyscy użytkownicy Facebooka nieświadomymi swej destrukcyjnej mocy są masonami 3 stopnia wtajemniczenia.

Zauważcie nikczemne podobieństwo?

Przerażające, prawda?

Ale Facebook nie jest jedynym symbolem ukrytym w tajemnicy, ponieważ na co dzień spotykamy o wiele więcej takich symboli.

Rzućmy okiem na Gmaila, słynną platformę pocztową.

Usługa e-mail Google jest prawdopodobnie najczęściej używana na świecie.

Na pierwszy rzut oka wygląda to jak zapieczętowana koperta, ale przy bardziej drobiazgowej inspekcji widać, że czerwone linie (i kolor użyty w logo nie jest przypadkiem), które krzyżują się i przechodzą przez fałdy tworzą „M” …

Oczywiście M oznacza Mail, jaka jest tajemnica więc?

Co za zbieg okoliczności, prawda?
Co za zbieg okoliczności, prawda?

Logo Gmaila ma oszałamiające podobieństwo do klasycznego fartucha masońskiego, kawałka materiału przymocowanego do ciała na wysokości pasa za pomocą liny lub wstążki.

Masoński fartuch jest przesiąknięty duchowymi i mistycznymi znaczeniami.

Jeśli spojrzymy na Księgę Rodzaju 3: 7 , czytamy, że Adam i Ewa zrobili fartuszki z liści figowych, aby ukryć to, czego najbardziej się wstydzili, obszar narządów płciowych ciała.

7 A wtedy otworzyły się im obojgu oczy i poznali, że są nadzy; spletli więc gałązki figowe i zrobili sobie przepaski.

Najwcześniejsze przedstawienia Fartucha Masonu widnieją na grawerowanym portrecie Antoniego Sayera, pierwszego GM nowoczesnego rzemiosła. (1717) oraz na pierwszej ilustracji pierwszej księgi konstytucji Andersona (1723).

Ale Facebook i Gmail nie są jedynymi ukrywającymi okultyzm i tajemnice, ponieważ istnieje wiele innych symboli.

Rzućmy okiem na rynek aplikacji na Androida lub Sklep Google Play.

google play

Ikona Sklepu Google Play to strzałka skierowana w prawo, a wielu zgodzi się, że nie ma tu nic dziwnego, prawda?

Właśnie widzimy dobrze znany przycisk odtwarzania (Play).

Przyjrzyj się jednak uważniej, a zauważysz ciekawy wzór osadzony w samym symbolu.

Problem z porównywaniem takich symboli polega na tym, że musimy mieć coś, z czym można je porównać, a większość ludzi nie jest świadoma istnienia licznych starożytnych symboli używanych na całym świecie.

Jeśli porównamy logo sklepu Google Play z powyższym obrazem, widzimy niezaprzeczalne podobieństwo.

Na poniższym obrazie  widzimy po lewej stronie ikonę Google Play, a po prawej Sigil of Lucifer, znany również jako „Pieczęć szatana„, symbol używany głównie przez satanistów.

I pomimo tego, że przyjrzeliśmy się dwóm symbolom należącym do Google, które mogą być połączone z bardziej okultystycznymi znaczeniami, mamy kolejny trzeci symbol, który badamy.

Jedną z najbardziej znanych przeglądarek internetowych na Ziemi jest bez wątpienia Chrome, stworzony przez Google.

Chrome mystery

Według danych z 2016 roku Google Chrome jest używany przez około 2 miliardy ludzi.

I chociaż jest wielu, którzy nie zgadzają się z następującym podobieństwem, zdecydowaliśmy się jednak o tym wspomnieć.

To porównanie może również wynosić „999”. Sprawdź więcej o 999 tutaj .

google chrome

Chociaż jeśli weźmiemy pod uwagę powyższe logo i ich ciekawe znaczenie, łatwiej będzie nawiązać połączenie między chromem a numerami 666.

Numery 666 są również określane jako liczba bestii. Liczba bestii jest terminem z Księgi Objawienia Nowego Testamentu, która jest związana z Bestią Objawienia w rozdziale 13.

Światowa religia – iluminaci

Iluminaci będą rozszerzać swoje wpływy na cały świat. Ich muzyka i filmy docierają wszędzie. Głównie za pomocą mediów promują swoją organizację. Ich zadaniem jest zapanować nad umysłem człowieka. Planują prowadzić dziecko od przedszkola do dorosłości.

Dzisiejsza ekonomia upada bardzo szybko, co doprowadzi do sytuacji w której rodzice, aby utrzymać swoją rodzinę będą pracować po 10-12 godzin. Po pracy przychodząc do domu nie będą mieli czasu dla swoich dzieci. I to jest cel iluminatów. Wychować swoje pokolenie.

Planują skopiować pomysły nazistów i komunistów. Naziści oparli się na fałszywych zasadach biologii. Chcieli by nowa rasa aryjska miała niebieskie oczy i blond włosy, bez niepełnosprawnych osób i żydów. Komuniści oparli się na fałszywej socjologii. Natomiast iluminat ma być krzyżówką nazisty i socjalisty. Osoby, która idzie przez życie bez skrupułów, realizując cele organizacji.

Taki sposób postępowania został wdrożony w korporacjach. Pracowałem kilka lat w dużej korporacji międzynarodowej, gdzie schemat postępowania jest bardzo prosty i sprawdzony. Należy wybrać prostych ludzi, dać im większe pieniądze i władzę. Szef kieruje nimi jak psem na smyczy. W wyniku czego doskonale niszczą psychicznie każdą osobę.

Sprawdzone schematy w świecie „gwiazd” czy korporacjach, są wdrażane do społeczeństwa pod nazwą iluminaci. Będą niepostrzeżenie akceptowane przez ludzi. Przykładem tutaj jest homoseksualizm. Bóg w Biblii potępia homoseksualizm i lesbinizm, a świat oburza się sytuacją,  gdy ktoś ich krytykuje.

18
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
15 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
KtosKtosKtosJAROSLAWA ALBINIA KOLANKOWAPiotrek Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
JAROSLAWA ALBINIA KOLANKOWA
Gość
JAROSLAWA ALBINIA KOLANKOWA

Ja mam dla was Chipa,smycz,kaganiec obroze,bom tlusty masonsko-iluminacko-zydowski gnom ubecki.No kochane chrystusiatka,zydowskiego krolewicza slugi kurwy i dziwki.Jezusik,poprzez mnie chce wam dac nowa wolnosc,wy Polaczki lubicie gowno i szambo.Wystawicie tylko raczke w imie Jezusika,prawda?

Ktos
Gość
Ktos

Poczekaj, spokojnie. Bóg i o Ciebie się upomnie. Zobaczymy czy wtedy będziesz tak gegac…

Spor
Gość
Spor

Powiem tak, wszyscy jesteśmy tylko marionetkami tej całej nazistowskiej, masonskiej i kto wie jakiej jeszcze grupy. Najgorsze jest to, że większość się na to godzi i nawet nie zdaje sobie z tego sprawy.

David Icke może i nie jest dobrym przykładem, bo w wielu jego teoriach się nie zgadzam, ale w jednym się muszę z nim zgodzić. Jesteśmy manipulowani, a dokładniej to nasza świadomość jest manipulowana i przez nich wszystkich zmieniana.
Tv, prasa i inne media które pokazują nam to, co mamy zobaczyć.

jacek
Gość
jacek

Bog nie moze potepiac homoseksualizmu , poniewaz ,,,jest to wrodzone , nie nabyte.Czlowiek sie juz z tym rodzi ..To blad genetyczny ..Czyli kto ma w tym wine?Ten kto niby potepia?

Jacek
Gość
Jacek

Do Jacek.a kto Ci powiedział,że to wrodzone? To pierwszy błąd w tym założeniu.a potem to już samo się miesza a my błądzimy.Pan Bóg ostrzega, a my zawsze pod prąd…

Piotrek
Gość
Piotrek

A heteroseksualizm jest nabyty , czy wrodzony ?

ono
Gość
ono

a by ci kiche stolcową rozwalili

Jacek
Gość
Jacek

I po co to chamstwo? Masz argumenty to dyskutuj, a jeśli nie masz to milcz trolu

Piotrek
Gość
Piotrek

Trole tak mają , tzn. miast używać siły argumentów , uciekają się do argumentu siły , w tym wypadku do chamstwa.

Piotrek
Gość
Piotrek

Ono , seks analny uprawiają również heteroseksualisci z kobietami , ponieważ odbytnica jest ciasniejsza od vaginy , o czym powszechnie się nie mówi.
Stosunki doodbytnicze (analne) nie są wynalazkiem homoseksualistów.

Ktos
Gość
Ktos

Ale są stosowane, po zawarciu ślubu, o jakim mówi Biblia, między kobietą a mężczyzną jak Nakazuje się wiązać Bóg. I są urozmaiceniem po między dwoma płciami przeciwnymi które się kochają i tę miłość budują co zwiększa ich szanse na długie dobre malzenstwo. A nie między pedofilem, gejem, lezBa czy tytułowi homo nie wiadomo…

FakeN33ws
Gość
FakeN33ws

Homoseksualizm nie jest zgodny z naturą człowieka. Niektórzy nazywają to chorobą, czymś nabytym i złym. Ja twierdzę, że jest to zagubienie w własnej tożsamości. Poprostu jest to osoba zagubiona, która doświadczyła w życiu coś co spowodowało wejście w homoseksualizm. Niektóre rządy popierają homoseksualistów, bo są łatwo zdani do szerzenia zła na świecie . Te osoby robią to nawet nieświadomie. ” Spójrzcie jak was odrzucają, nikt was nie lubi. My zatem wam jedynie pomagamy i wspieramy ” są łatwiej zdatni do robienia zła bo heteroseksualiści ich nienawidzą. Trują świadomie/nieświadomie naturę ludzką i przyszłe pokolenie. Łatwiej nimi manipulować bo są zagubieni.

Piotrek
Gość
Piotrek

Z naturą fizyczną i owszem , ale jak to się ma do natury psychicznej/duchowej osób homoseksualnych ?
Pytam , ponieważ każdy człowiek , to nie tylko układ fizjologiczny , ale również , a może przede wszystkim duchowy , dlatego seks nigdy nam (ludziom) nie zastąpi miłości.

JAROSLAWA ALBINIA KOLANKOWA
Gość
JAROSLAWA ALBINIA KOLANKOWA

Zadnego ducha w sobie nie masz.Pusty jestes w srodku jak cep.A psyche to ci ryja moii koloratkowi przyjaciele ogorem na okraglo.Ja Karakanek gnomiasty tlusty naczelnik z zydkowatym wurstem wiem cos o tym.Spytaj moich Masonsko-Iluminacko-Zydowskich przyjaciol.Albo mnie osobiscie.Na zolibozu info dostaniesz gdzie mnie szukac

JAROSLAWA ALBINIA KOLANKOWA
Gość
JAROSLAWA ALBINIA KOLANKOWA

Jest.Jam ci tego przykladem.Zapraszam do szpitala w ktorym leze.Na zolibozu popytaj.A jak przyjdziesz to ci kiszke swoja pokaze.I hadre wielka

Piotrek
Gość
Piotrek

Jacku , wśród większości seksuologów jest pełna zgoda co do tego , że ludzie z orientacją hetero , homo i biseksualną się rodzą , a nie ją nabywają , czego najlepszym przykładem są rodzeństwa z tego samego ojca i matki , wychowywane w tym samym domu , w tej samej kulturze , w identycznym systemie wartości , itd. , a mimo to jedno z rodzeństwa jest heteroseksualne , a drugie homoseksualne. A zatem wpływ na orientację seksualną mają czynniki dziedziczne. Oczywiście okoliczność , że człowiek rodzi się homoseksualistą wcale nie oznacza , iż Bóg (biblijny Bóg) nie potępia homoseksualizmu .… Czytaj więcej »

JAROSLAWA ALBINIA KOLANKOWA
Gość
JAROSLAWA ALBINIA KOLANKOWA

Ja ciebie przytule.Zapraszam do szpitala.Poczujesz Boskosc.Nie gwarantuje komfortu,bedzie pieklo i bolalo /taka boska natura\ ale doznasz oswiecenia

Ktos
Gość
Ktos

Guzik jest wrodzone. Tak samo jak i wirusy istnieją w mediach, laboratorium i w szpitalach, a kiedy gościu udowodnił że nie istnieją, tylko nic innego jako bakterie unoszące się w powietrzu, to go wysmieli i zrobili z niego wariata. Jak Polak już nie jeden pokazał lekarstwo na raka, to nie pozwolili mu opatentować i zabronili kara więzienia jakie kolwiek ogłaszanie tego. Masońskie media, masońskie korporacje, i wszystko co rządzi tym światem nie należą do ludzi którzy chcą nam pomoc, tylko potajemnie zniszczyć. W masonerii mają zasadę, możesz wierzyć we wszystko co chcesz, ale nie może to być Jezus. Czyli tacy… Czytaj więcej »