Palestyna w ogniu Izraelskiego okupanta. Żydzi dokonują Holocaustu na Palestyńczykach?!

Bombardowanie Palestyny

Armia Izraela, kraju położonego notabene na terytorium Palestyny, już od kilkudziesięciu lat okupuje ten teren, przy okazji, co jakiś czas dokonując kolejnych ataków na Strefę Gazy, która przez wielu publicystów z całego świata, nazywana jest „największym więzieniem na świecie”. Liczne ataki armii Żydowskiej są w gruncie rzeczy bezprawną odpowiedzią na trwające protesty Palestyńczyków. Protesty zbierają nawet do dwudziestu tysięcy osób, do których Państwo Izrael strzela niczym do kaczek.

W jednej o ostatnich manifestacji zginęło siedemnaście niewinnych osób, a blisko dwa tysiące zostało rannych. Po stronie agresora, to jest Izraela, żaden żołnierz nie został ranny. Żydzi są narodem, który okupuje tereny należące do Palestyny. Jest rzeczą niewiarygodną, iż oddolne inicjatywy Palestyńczyków, którzy najzwyczajniej w świecie pragną odzyskać utracone ziemie, są przez Państwo Izrael krwawo tłumione, przy jednoczesnym przyzwoleniu USA. To nie jest normalna sytuacja w światowej geopolityce, gdzie jeden naród może dosłownie dokonywać eksterminacji na drugim narodzie przy jednoczesnej aprobacie ONZ i UE.

Ten sam kraj, który notabene powstał prawnie w roku 1948 żąda od narodu Polskiego bajońskich sum za mienie utracone przed 1948 rokiem. Abstrahując od tego, iż naród Polski nie jest winien przysłowiowej złotówki żydom, to czy Państwo, które proklamowało niepodległość 14 maja 1948 roku, ma prawo do roszczeń z lat poprzedzających 1948 rok? Zdecydowanie nie ma takiej opcji prawnej. Polska nie może ugiąć karku przed bezprawnymi roszczeniami finansowymi Izraela, gdyż była by to jawna zgoda na ograbienie Rzeczpospolitej, a na to zgody być nie może.

,,Musimy raz na zawsze rozwiązać problem zwrotu majątku żydowskiego. Oddajmy, co im się należy i po kłopocie. Polska jest finansowo przygotowana na zwrot nawet sześćdziesięciu miliardów dolarów w 2015 roku. Umiejętna polityka finansowa sprawi, że wyjdziemy z twarzą wśród narodów świata a Polacy tego nie odczują.

Będę popierał, zatem zwrot mienia żydowskiego w walucie, ziemi i niesłusznie zabranych nieruchomości. Ci ludzie tyle wycierpieli, że należy im się zadość uczynienie i sowita rekompensata za krzywdy, jakie spotkały ich w Polsce od Polaków.’’

Grzegorz Schetyna.

Powróćmy jednak do makabrycznych poczynań militarnych Izraela w Palestynie. Mieszkańcy Palestyny protestują przeciwko kilkudziesięcioletniej okupacji ich własnego kraju przez żydowskich najeźdźców, którzy dzięki niegodziwej rezolucji ONZ z roku 1947 a następnie kłamliwego przemówienia Davida Ben Guriona z 14 maja 1948 roku, przeprowadzają na ziemiach należących do Palestyny holokaust. Niezależne media alarmują, iż Żydzi sprzedają światu nieprawdziwą historię o rzekomych barbarzyńskich ambicjach Hamasu, który de facto dąży do wyzwolenia Palestyny z rąk żydowskiego okupanta, co dla nikogo nie powinno być zaskoczeniem.

Żydzi, co jakiś czas sygnalizują gotowość do zrzutu kolejnych bomb na Strefę Gazy, co skutkuje mordem na setkach niewinnych i bardzo często nieświadomych tego, co się dzieje, istnień ludzkich. Makabrycznym jest również kolejny proceder stricte powiązany z falą bombardowań Strefy Gazy. Otóż ten amoralny atak to często dla żydowskich cywilów prawdziwa forma rozrywki.. Korespondenci obecni w Izraelu donoszą, że żydzi ustawiają się w sklepach po piwo i popcorn, na kilka godzin przed planowanym terminem ataku bombowego.

Bombardowanie Palestyny,
Bombardowanie Palestyny, to dla żydowskich dzieci ,,niewinna” okazja do tego aby dokonać wpisu z pozdrowieniami skierowanymi do palestyńskich rówieśników, którzy de facto niebawem zostaną rozerwani na strzępy.
Makabrycznym jest również kolejny proceder stricte powiązany z falą bombardowań Strefy Gazy. Otóż ten amoralny atak to często dla żydowskich cywilów prawdziwa forma rozrywki. Korespondenci obecni w Izraelu donoszą, że żydzi ustawiają się w sklepach po piwo i popcorn, na kilka godzin przed planowanym terminem ataku bombowego.

Izrael bombarduje stację telewizyjną Hamas w Gazie:

 

źródło: globalne-archiwum.pl

7
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
JanekKrzysztofJanekWojtekCesiu Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Janek
Gość
Janek

Izrael broni się przed siłami szyickimi sterowanymi przez Iran w Syrii, Libanie i Palestynie. Palestynie należy się niepodległe państwo i Izrael już dawno by się na nie zgodził tylko wtedy byłby niemal bezbronny wobec ataków z Palestyny. Pokój na Bliskim Wschodzie to porozumienie Izraela z Saudami, Iranem. Na razie Izrael może liczyć na Rosję, USA, Turcję, Jordanię i Egipt. Gdyby Izrael się nie bronił miałby drugi holocaust. Co się tyczy mienia żydowskiego to powinno być zwrócone prawowitym właścicielom i powinno się wypłacić odszkodowanie jeśli takiego mienia już nie ma (Schetyna ma rację :)). Nacjonalizm arabski, irańsko, izraelski, fundamentalizm religijny to… Czytaj więcej »

Krzysztof
Gość
Krzysztof

Żydy wiecznie nieszczęśliwe

Janek
Gość
Janek

Znak zapytania z wykrzyknikiem w tytule jest najlepszą odpowiedzią. Podzielam więc wątpliwości autora, że nie … ataki na Palestyńczyków to nie holocaust. Co się tyczy mienia żydowskiego w Polsce to bardzo się dziwię, bo mamy tajne układy Gomułki z 1960 r. z rządami USA, Wielkiej Brytanii i Szwajcarii, na mocy których Polska wypłaciła pieniądze. Poza tym jest polskie prawo, które uniemożliwia zwrot mienia prawnie uregulowanego. Izraelowi chodzi bardziej o to, aby wytargować z Polską napływ żydowskich imigrantów do Polski gdy w wyniku zmiany klimatycznych na Bliskim Wschodzie po prostu nie da się żyć. Nie mam nic przeciwko temu aby w… Czytaj więcej »

Wojtek
Gość
Wojtek

Sami doświadczyli holokaustu i obecnie też Palestyńczyków w ten sam sposób traktują. Wybudowali getto, przejmują tereny, dokonują eksterminacji, dokonują prowokacji itp. A siebie wiecznie przedstawiają jako cierpiętników. Czy nikt tego nie widzi, czy może jest tak wygodnie. Jednym słowem wygląda na to, że kto ma kasę i lobby wysoko postawione w innych krajach – nawet jak popełnia ZBRODNIĘ jest bezkarny!!! ;(

Cesiu
Gość
Cesiu

Dlaczego „notabene” pisane jest Z uporem maniaka kursywą? Wygląda to na tyle niepoważnie, że odstrasza od czytania tego artykułu

Pycha kroczy przed upadkiem
Gość
Pycha kroczy przed upadkiem

Ten obecny i współczesny Izrael od czasów odrzucenia , wyszydzenia , ukrzyżowania Boga Człowieka Jezusa Chrystusa nie jest już więcej Biblijnym Izraelem o którym była mowa w Starym Testamencie . Bóg nazwał Jakuba Izraelem „ponieważ walczyłeś z z Bogiem i ludzmi odtąd nie będziesz nazywał się Jakub lecz Izrael” . Bóg wybrał Jakuba bo był wierny . Lud który odrzucił i ukrzyżował Boga i odwraca się plecami do Niego , który prześladuje prawdziwy duchowy lud wybrany przez Jezusa – Kościół Chrystusa , nie może być więcej „ludem wybranym” . Bo taki sposób każdy niewierny , bałwochwalca odrzucający Boga może się… Czytaj więcej »

Bartek
Gość
Bartek

Izrael jest jak Islam. Nic dodac ,nic ujac.