Państwo Islamskie: „Będą kolejne zamachy w Hiszpanii. Za pozwoleniem Allaha Al-Andalus ponownie stanie się tym, czym był, ziemią kalifatu.

Państwo Islamskie zapowiada kolejne zamachy w Hiszpanii. 

– Za pozwoleniem Allaha Al-Andalus ponownie stanie się tym, czym był, ziemią kalifatu. Chrześcijanie hiszpańscy, nie zapominajcie o krwi muzułmańskiej przelanej podczas inkwizycji hiszpańskiej. Pomścimy rzeź, którą obecnie dokonujecie na Państwie Islamskim

– można usłyszeć w najnowszych nagraniu terrorystycznej organizacji.

W mediach było dziś głośno o zapowiedziach ISIS o zamachach, które planowane są na terenie całej Europy. Bojownicy udostępnili również nagranie, w którym bezpośrednio grożą Hiszpanom.

– Za pozwoleniem Allaha Al-Andalus ponownie stanie się tym, czym był, ziemią kalifatu – zapowiadają terroryści.

Al-Andalus to nazwa Półwyspu Iberyjskiego używana powszechnie w latach 711-1492, kiedy panowanie nad nim sprawowali muzułmanie. Zdaniem bojowników przyszedł czas zemsty za utracone ziemie oraz „rzeź na Państwie Islamskim”, która dokonuje się obecnie.

– Chrześcijanie hiszpańscy, nie zapominajcie o krwi muzułmańskiej przelanej podczas inkwizycji hiszpańskiej. Pomścimy rzeź, którą obecnie dokonujecie na Państwie Islamskim– zapowiadają przedstawiciele Państwa Islamskiego.

źródło: polsatnews.pl

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Tusk DonaldsTylko Jezus Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tylko Jezus
Gość
Tylko Jezus

Muzułmańscy kłamcy, a co było przed rokiem 700 ? Cała Afryka Północna była Chrześcijańska, tak samo jak Azja mniejsza i cała Hiszpania. Później oni najechali te tereny i zabijali i gwałcili. Tak samo jak dziś, bo głupie białasy odeszli od Boga i dziwią się czemu Europa jest taka lapsowata.

Tusk Donalds
Gość
Tusk Donalds

Zamknij dziob tandeciazu i wez do reki zamiast kutasa ksiazke do historii