Państwo Islamskie posiada bardzo groźną broń chemiczną

Media dowiedziały się o testowaniu przez Państwo Islamskie silnie odziaływującej na ludzi substancji chemicznej.

Dżihadyści z Państwa Islamskiego przeprowadzają doświadczenia na ludziach z użyciem nowej broni chemicznej. Substancja o silnym działaniu  może posłużyć do zatruwania wody i pożywienia – pisze „Times”.

Z dokumentu, który znaleźli iraccy żołnierze na terenie wyzwolonego Uniwersytetu w Mosulu, wynika, że dżihadyści testują talowy siarczan w połączeniu ze związkami na bazie nikotyny. Oba środki wykorzystywane są do produkcji pestycydów i zdobycie ich nie stanowi większej trudności.

Substancję nazwano „idealną śmiercionośną trucizną”, bo trudno ją wykryć, a jej działania nie ujawnia się zaraz po zatruciu organizmu. W jednym z udokumentowanych eksperymentów mężczyzna o wadze około 100 kg zmarł po 10 dniach spożywania zatrutego pożywienia i wody.

Według dokumentu ISIS „posiada taką ilość substancji, która pozwala na zaspokojenie potrzeb” dżihadystów. „Times” pisze, że istnieje ryzyko użycia tej trucizny w atakach terrorystycznych w krajach zachodnich.

Ekspert ds. broni chemicznej Hamish de Bretton-Gordon, opisując doświadczenia ISIS, porównuje je pod względem okrucieństwa do eksperymentów przeprowadzanych w III Rzeszy.

źródło: sputnik
Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

3 thoughts on “Państwo Islamskie posiada bardzo groźną broń chemiczną”

 1. Brawo, jak oni stali się posiadaczami technologii rodem z Jamesa Bonda? A zapomniałem, to nie oni tylko będzie na kogo zwalić. Tak zupełnie przypadkowo posiadają zapewne laboratoria, których nie powstydziłby się nie jeden uniwerek i tak zupełnie przypadkowo mieli wszystko do produkcji. Ludzie, otwórzcie swoje umysły. TO NIE ONI!

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 2. „Ekspert ds. broni chemicznej, opisując doświadczenia ISIS, porównuje je pod względem okrucieństwa do eksperymentów przeprowadzanych w III Rzeszy.”
  Może niech ten ekspert wypowie się w sprawie okrucieństwa obowiązkowych szczepień w Polsce, bo wygląda na to, że dr mengele nie zakończył eksperymentów medycznych w Polsce.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 3. Takie rzeczy to maja nawet tak zwani chrzescijanie,katolicy,wiec to nie jest nic nowego.A jak im spieszno do lepszego swiata,to niech juz teraz ta „bronia” uderza,przecierz,”islam” to „czysta nieskalana rasa”,prawda?

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.