Pentagon obawiał się, że UFO jest pochodzenia „demonicznego”, albo wysłane przez Boga „

Jak donosi brytyjski tabloid Metro.uk , UFO są wynikiem „boskich” sił, lub też demonów, a nie kosmitów? Zgodnie z nowymi oświadczeniami urzędnicy Pentagonu i brytyjskie Ministerstwo Obrony MOD, obawiali się, że UFO były albo „demoniczne”, albo wysłane przez Boga.

Badacze, którzy badali programy UFO w Pentagonie i brytyjskim Ministerstwie Obrony, zostali powstrzymani przez rzekome przekonania religijne ludzi.

ufo-large

W przeszłości Stany Zjednoczone wdrożyły tajemniczy program poświęcony badaniu i obserwacji UFO, którego finansowanie sięgało 22 milionów dolarów rocznie. Luis Elizondo, były członek programu identyfikacji zagrożeń dla lotnictwa  (AATIP), ujawnił te informacje kilka miesięcy temu. Elizondo powiedział teraz, że kilku wyższych urzędników podważyło jego pracę w przekonaniu, że niezidentyfikowane obiekty latające są „demoniczne” lub „boskie”.

Luis Elizondo – były członek programu identyfikacji zagrożeń dla lotnictwa (AATIP)

Celem tak zwanego programu zaawansowanej identyfikacji zagrożeń lotniczych było badanie zagrożeń związanych z bronią niezidentyfikowanych pojazdów. Wiele raportów zawierało szczegóły dotyczące pilotów, którzy napotkali szereg UFO, które następnie zostawały potwierdzone na radarze.

UFO, boska technologia?

„Wiele razy odkryliśmy, że niezidentyfikowany samolot nie należy do nikogo” – powiedział Elizondo. „Czasami” – dodał – „pokazywane obiekty latające miały wygląd, którego zespół AATIP nie potrafił wytłumaczyć. Przeprowadzały niewiarygodne manewry  przecząc prawom fizyki „. W Wielkiej Brytanii Nick Pope, badacz UFO i były pracownik brytyjskiego Ministerstwa Obrony (MoD), potwierdził to, co powiedziała Elizondo. „Byłem świadomy, że wycofanie się Pentagonu z badań nad UFO częściowo wynikało z przekonań religijnych niektórych z zaangażowanych osób” – powiedział Nik Pope.

MiG-29_UFO

„To był bardzo ironiczne bądź śmieszne, że badania nad UFO były utrudnione z powodu  wiary ludzi w Boga, co oznaczało, że nie wierzą w istnienie życia pozaziemskiego lub którzy widzieli UFO i kosmitów jako demony”. Nic dziwnego, że religia często utrudnia badania nad UFO.

„Ludzie religijni często nie wierzą w istnienie istot pozaziemskich lub charakteryzują ich jako demony. To wydaje się być zakorzenione w biblijnym opisie szatana jako „księcia powietrznej potęgi”, „dodał Nick Pope.

Nie tak dawno temu, rzecznik Departamentu Obrony w Pentagonie potwierdził, że program badania UFO została zamknięta w 2012. Jednakże, New York Times stwierdził, że ta praca może być nadal prowadzona tylko w inny mniej jawny sposób.

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o