Peruwiańscy szamani potwierdzają wizje Jackowskiego na 2016 rok

To niesłychane! Proroctwa peruwiańskich szamanów z dżungli amazońskiej są zbieżne z wizjami polskiego jasnowidza. Niestety, starzy czarownicy po odprawieniu swych tajemnych rytuałów ujrzeli serię zamachów w Europie. Dają nam jednak nadzieję!

szamani przepowiednie

Kiedy świat stanął na krawędzi, a zewsząd słychać ostrzeżenia przed zbliżającą się wielką wojną, najstarsi peruwiańscy szamani postanowili zebrać się w najdzikszych ostępach i odprawić rytuały przodków.

Odziani w tradycyjne, wielobarwne stroje, grali na zagadkowym instrumencie przypominającym muszlę i szeptali zaklęcia nad fotografiami światowych liderów, chcąc odgadnąć ich plany i natchnąć przywódców pragnieniem pokoju. Co orzekli na koniec rytuału? Otóż zupełnie jak Krzysztof Jackowski (52 l.) prorokują serię nowych zamachów w Europie!

– Będzie wiele niesprawiedliwych, bezsensownych śmierci, lecz to nieuniknione – wieszczą szamani. Ale ujrzeli światełko w tunelu! Po tragicznych zdarzeniach świat wkroczy według magów w erę pokoju.

Dopomoże w tym porażka Donalda Trumpa w amerykańskich wyborach prezydenckich i zwycięstwo bardziej zrównoważonego kandydata.

Oby tylko ten przewidywany przez peruwiańskich szamanów etap w dziejach nadszedł jak najprędzej!

źródło: se.pl

Wspomóż nasz rozwój i Udostępnij:

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Michał SybirakALIBI Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Michał Sybirak
Gość
ALIBI
Gość
ALIBI

Zgadzam sie z magami, po wojnie przyjdzie pokoj a po burzy wyjdzie słonce. W tym roku bedzie gdzies na swiecie powodz i trzesienia ziemi ,mam wizje