Peruwiańscy szamani potwierdzają wizje Jackowskiego na 2016 rok

To niesłychane! Proroctwa peruwiańskich szamanów z dżungli amazońskiej są zbieżne z wizjami polskiego jasnowidza. Niestety, starzy czarownicy po odprawieniu swych tajemnych rytuałów ujrzeli serię zamachów w Europie. Dają nam jednak nadzieję!

szamani przepowiednie

Kiedy świat stanął na krawędzi, a zewsząd słychać ostrzeżenia przed zbliżającą się wielką wojną, najstarsi peruwiańscy szamani postanowili zebrać się w najdzikszych ostępach i odprawić rytuały przodków.

Odziani w tradycyjne, wielobarwne stroje, grali na zagadkowym instrumencie przypominającym muszlę i szeptali zaklęcia nad fotografiami światowych liderów, chcąc odgadnąć ich plany i natchnąć przywódców pragnieniem pokoju. Co orzekli na koniec rytuału? Otóż zupełnie jak Krzysztof Jackowski (52 l.) prorokują serię nowych zamachów w Europie!

– Będzie wiele niesprawiedliwych, bezsensownych śmierci, lecz to nieuniknione – wieszczą szamani. Ale ujrzeli światełko w tunelu! Po tragicznych zdarzeniach świat wkroczy według magów w erę pokoju.

Dopomoże w tym porażka Donalda Trumpa w amerykańskich wyborach prezydenckich i zwycięstwo bardziej zrównoważonego kandydata.

Oby tylko ten przewidywany przez peruwiańskich szamanów etap w dziejach nadszedł jak najprędzej!

źródło: se.pl

Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

2 thoughts on “Peruwiańscy szamani potwierdzają wizje Jackowskiego na 2016 rok”

  1. CZEGO MOŻNA SIĘ SPODZIEWAĆ W ROKU 2016? http://urbietorbi-apokalipsa.net/pl/bl/2016-01-02-2016.html oraz http://bit.ly/1B7IMoM

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...
  2. Zgadzam sie z magami, po wojnie przyjdzie pokoj a po burzy wyjdzie słonce. W tym roku bedzie gdzies na swiecie powodz i trzesienia ziemi ,mam wizje

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.