Pierwsza „globalna” konferencja na temat płaskiej ziemi odbyła się przyciągając setki ludzi

Płaska ziemia

Setki ludzi wzięło udział w pierwszej Międzynarodowej Konferencji na temat Płaskiej Ziemi w Stanach Zjednoczonych, a tysiące, dla których zabrakło miejsca zgromadziło się tam, przedstawiając swoje pomysły na temat, dlaczego nasza planeta jest „PŁASKA”.

Pierwsza „globalna” konferencja „Płaska Ziemia” właśnie się odbyła i wzięły w niej udział setki ludzi.

Setki Amerykanów zebrało się na pierwszej Międzynarodowej Konferencji na temat Płaskiej Ziemi w listopadzie 2017 r. W Raleigh w Północnej Karolinie w Stanach Zjednoczonych.

Stany Zjednoczone są jednym z krajów o największej liczbie zwolenników teorii Płaskiej Ziemi, mimo że jest to również jeden z niewielu krajów, które były w stanie wysłać astronautów w kosmos, aby potwierdzić sferyczny kształt Ziemi.

Czy ziemia jest płaska?

Uważa się, że około 400 osób wzięło udział w konferencji przylatując z praktycznie każdego regionu świata. Bilety na udział w debacie wahały się od 109 $ do 249 $.

Uczestnicy odrzucili teorię, że planeta Ziemia ma kulisty kształt i zapewnili, że ​​”to największy błąd stworzony przez szatana”.

Grawitacja na płaskiej Ziemi

Grawitacja na płaskiej Ziemi

Inny z uczestników konferencji powiedział, że ​​”sprawdzał, czy Ziemia jest płaska przy użyciu linijki i mierzeniu horyzontu”.

Pierwsza Międzynarodowa Konferencja Płaskiej Ziemi składała się z kilku prezentacji i wystaw produktów związanych z teorią, że Ziemia nie jest tak naprawdę okrągłą planetą.

James McIntyre, członek Flat Earth Society, twierdzi, że „ziemia jest mniej więcej dyskiem o średnicy 40090 km” i dodaje, że „oczywiście nie jest idealnie płaska, ze względu na zjawiska geologiczne, które stworzyły doliny i góry. ”

McIntyre powiedział także, że zdjęcia z kosmosu ukazujące obwód Ziemi „są fałszywe” i że „światowe agencje kosmiczne są zaangażowane w międzynarodowy spisek, aby oszukać społeczeństwo w pogoni za ogromnymi zyskami.”

W wywiadzie udzielonym dla staacji BBC jedna z uczestniczek powiedziała, że ​​po prostu przyszła na konferencję, by spotkać innych podobnie myślących ludzi.

płaska ziemia

Niektóre z powodów, dla których uczestnicy konferencji uważają, że Ziemia jest płaska to:

Słońce i Księżyc poruszają się po niebie w skupiony sposób, dlatego oświetlają tylko niektóre części płaskiej ziemi.

– Ziemia daje wrażenie, że jest okrągła, ponieważ jest ułożona w taki sposób, że symuluje grupę koncentrycznych promieni. Ponadto horyzont zawsze wydaje się idealnie płaski – z wyjątkiem obrazów NASA i innych agencji kosmicznych, które są oczywiście sfałszowane (jako część globalnego spisku)

– Gdy samolot leci, leci całkowicie poziomo, Jeśli Ziemia byłaby „okrągła”, wlatywałyby w przestrzeń kosmiczną.

-Oh, oto jeden z moich ulubionych (lol) Jeśli nasza Ziemia byłaby naprawdę kulista, helikoptery byłyby w stanie unosić się w miejscu i czekać, aż  znajdą się w miejscu docelowe na skutek obrotu Ziemi

Konferencja „Płaskiej ziemi” zawierała także przemówienie wybitnego płaskiego Earthera i YouTubera Marka Sargenta, który powiedzieli: „Myślę, że jesteśmy prawie w punkcie, w którym nauka i naukowcy  będą musieli rozwiązać problem płaskiej Ziemi, bo teoria ta ma już miliony wyznawców na świecie. Nie mogą nas wiecznie unikać.”

Płaska ziemia

źródło: www.ancient-code.com
Wspomóż nasz rozwój i Udostępnij:
  • 37
    Udostępnienia

7
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
AdiBumBumArturKimBuryMag Chaosuttteis77 Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Artur
Gość
Artur

Oficjalny film spaceX Elona Muska – 56 minuta – czekam na wyjaśnienia gdzie się podziały kontynenty ?;) – https://youtu.be/aBr2kKAHN6M

AdiBumBum
Gość
AdiBumBum

Pd Pacyfik?

KimBury
Gość
KimBury

Autorze, notorycznie mylicie okrągłość z kulistością. Jeśli Ziemia jest okrągła to może być jednocześnie płaska; kulistość wyklucza się z płaskością.

Mag Chaosu
Gość
Mag Chaosu

Najdurniejsza teoria wymyślona przez ludzi.

ttteis77
Gość
ttteis77

„jeśli było by tak, że stacje zataczają okrąg ale nie tak jak wam ukazują”?https://ibb.co/iTug7m

vvvvv
Gość
vvvvv
&
Gość
&

Szkoda, że w budynku nie było wycieku tlenku węgla, takie oczyszczenie by było. Może ktoś tych idiotów przeniósł z przeszłości albo to reinkarnacje dawnych księży?

Nienawidzę tego głupiego języka dla dzieci, ó u ch h rz ż no kurw@, jak przedszkole. Irytujące jak cholera. To nie służy to porozumiewania tylko jakiegoś treningu, czy pamiętasz zasady pisowni.