Piramidy i antyczne miasta na księżycu. Czemu NASA ukrywa prawdę? [FOTO WIDEO]

,,Księżyc nie jest taki jak wam się wydaje, że jest. Wyobrażenia współczesnego świata na temat naszego satelity są wypaczone, ponieważ opierają się w znacznym stopniu o kłamstwa i manipulacje. Gdybym wam powiedział, jaka jest rzeczywistość z pewnością początkowo wyśmialibyście mnie, ponieważ tak głęboko zakorzenione w waszych głowach jest kłamstwo.’’

Scott J. Horowitz.

Piramidy Księżyc

Scott J. Horowitz to jedna z ważniejszych postaci w NASA. Jest on również znaną osobistością na świecie, chociażby z licznych wypowiedzi, które później nazywane są lapsusami słownymi i sam pan Horowitz musi się z nich bardzo szybko wycofywać. Od jednej z takich wypowiedzi rozpoczęliśmy dzisiejszy artykuł. Otóż słowa wyżej przytoczone padły w ramach komentarza do zdjęcia opublikowanego w sieci, zdjęcia, które podpaliło świat teorii spiskowych.

Pan Scott J. Horowitz bardzo interesuje się księżycem, w roku 2006 ogłosił światu, że NASA planuje najpóźniej do roku 2024 wybudować stałą bazę na księżycu. A zatem co jest na księżycu, że tak wszyscy tam ciągną, czy rzeczywiście tylko kamienie i kratery? W roku 2010 Barack Obama cofną fundusze przeznaczone na ten projekt, jednak nieoficjalnie NASA nadal otrzymuje ogromne pieniądze i realizuje swój plan. Tutaj działa zasada, że lepiej działać z ukrycia z pozycji tajemnicy, ponieważ wówczas można będzie więcej i szybciej.

Piramida Księżyc

Obecnie wiele źródeł w NASA oraz Pentagonie, potwierdza, że to nie planeta Mars jest głównym celem agencji kosmicznej, lecz właśnie nadal księżyc, dlatego też, aby odwrócić uwagę świata, która po roku 2006 zbyt mocno skupiła się na księżycu już 28 września 2007 roku administrator NASA Michael D. Griffin stwierdził, że NASA zamierza wysłać człowieka na Marsa w latach 2037 – 2057. Plan ten bardzo szybko przyjął się w światowej propagandzie, spychając temat księżyca na dalszy plan.

,,Powinniśmy obchodzić dwudziestolecie lądowania człowieka na marsie już za kilkadziesiąt lat. Nie spoczniemy dopóki ten cel nie zostanie zrealizowany. W NASA mamy wiele priorytetów, ale podbój Marsa to numer jeden.’’

Michael D. Griffin.

Istnienie piramid na księżycu to początek upadku wielkiego kłamstwa, jakim karmiło NASA cały świat. Niemniej jednak nie jest to już koniec, otóż piramidy to dopiero początek. 22 Listopada roku 1966 Washington Post zamieścił wymowny nagłówek, który brzmiał jednoznacznie. Później historia ta została również podjęta przez Los Angeles Times. Były to czasy, kiedy jeszcze wielkie koncerny medialne pisały prawdę i wiedziały, czym jest wolność wypowiedzi, wolność słowa.

,,Sześć tajemniczych cieni przypominających posągi sfotografowanych zostało na powierzchni Księżyca, przez Orbitera. (…) Czy są to cienie megalitycznych budowali, podobnych do tych znajdowanych na naszej planecie?’’

Washington Post rok 1966.

Napisaliśmy, iż jest to dopiero początek wielkiego kłamstwa, ponieważ księżyc to nie tylko piramidy, ale masa różnego rodzaju pytań, jakie wiążą się z tym odkryciem. Otóż skąd się tam wzięły? Jaki jest ich wiek i co zawierają? Czy stanowią formę przesłania i są w ścisły sposób powiązane z piramidami na naszej planecie? I wreszcie czy jest to coś odosobnionego czy może stanowi element większego miasta lub metropolii na księżycu? Na część z tych pytań otrzymaliśmy odpowiedź już w roku 1996 kiedy to liczne gazety powołując się na źródła w NASA donosiły iż ze względu na możliwy wstrząs istniejących reguł odkrycie z Księżyca należy za wszelką cenę utajnić, czytamy także.

,,Naukowcy i inżynierowie z NASA biorący udział w eksploracji Marsa i Księżyca przedstawili rezultaty swych odkryć na konferencji w Waszyngtońskim Narodowym Klubie Prasowym 21 marca 1996 r. Zostało po raz pierwszy ogłoszone, że struktury i obiekty stworzone przez człowieka zostały odkryte na Księżycu. (…) Trudno było przewidzieć reakcję ludzi na informację, że jakieś stworzenia były lub wciąż są na Księżycu. Dodatkowo, było kilka innych powodów tego, które były poza kontrolą NASA.’’

Można zadać pytanie, dlaczego tego typu informacje i rewelacje nie są ogłaszane we wszystkich stacjach naszego globu, lecz stanowią one element praktycznie ukrywanej prawdy? O marszach lesbijek czy ataku nożownika rozpisują się wszyscy, natomiast o rewelacjach dotyczących księżyca świat milczy. Mało tego, w sprawozdaniu prasowym pada stwierdzenie o istnieniu istot żywych na księżycu, jest to zaiste szokująca informacja, potwierdzająca istnienie kosmitów lub jeszcze czegoś innego. Na koniec chcemy także przytoczyć wypowiedź amerykańskiego astronauty Mitchell’a, który tak relacjonuje swój pobyt na księżycu, oraz zdjęcia z misji Apollo 17.

,,Moja szyja wciąż mnie boli, gdyż musiałem nieustannie obracać głowę, gdyż czuliśmy, że nie byliśmy tam sami. Nie mieliśmy wyboru jak tylko się modlić. Nasi chłopcy obserwowali ruiny księżycowych miast, przeźroczyste piramidy, kopuły i Bóg wie, co jeszcze, które są obecnie głęboko ukryte w sejfach NASA i czuli się jak Robinson Crusoe kiedy nagle natknęli się na odciski bosych stóp na piaskach bezludnej wyspy.’’

Piramidy Księżyc

Piramidy Księżyc

Piramida Księżyc

Piramida Księżyc

Zespół globalne-archiwum.pl
Wspomóż nasz rozwój i Udostępnij:

13
Dodaj komentarz

avatar
9 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
koniecMarioJurkurEmeryt chujownik ISISZielony Ufok Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Mario
Gość
Mario

Ba ha ha czysta komercha zbasniona kraina . A jak by tak napisac prawde o sposobach wspolczesnej likwidacji ludzkosci to ciekawsze.

Jurkur
Gość
Jurkur

Już wiecie do czego jest internet?
To wam powiem do manipulowania takimi imbecylami po gimnazjum jak ci którzy w to wierzą a po co po to żebyscie nie byli za mądrzy i czasem do władzy nie doszli

koniec
Gość
koniec

Czlowiek klamie, gazety klamia, telewizja klamie… na kazdym kroku jest manipulacja wiec co Ty sobie myslisz ze chocby NASA powie Ci prawde?? O miejscach w ktorych nikt nie był (chodzi o satelity i łaziki) badz byli astronauci??? Skoro wszyscy prawie manipuluja pod siebie to co dopiero moze byc zmanipulowany przekaz z miejsc w ktorych prawie nikt nie byl badz niewielu bylo w takich miejscach…. zastanow sie dobrze nad tym o czym piszesz… nie wierz we wszystko…

Emeryt chujownik ISIS
Gość
Emeryt chujownik ISIS

Ludzie co Wy kurwa ćpata?dawac adres tego szewca!

Zielony Ufok
Gość
Zielony Ufok

W dupie byliście i gówno widzieliście…. Pozdrowienia z księżyca xD

szylik
Gość
szylik

No właśnie,skorośty taki mądry to napisz co wiesz.

Reptilianin
Gość
Reptilianin

Ściema nad ściemami, przecież księżyc w ogóle nie istnieje.
To tylko kosmiczna FATAMORGANA, jak promienie słoneczne załamują się na dziurach ozonowych i taki obraz uśmiechniętej e motki ludzie widzą na niebie, ja tam nic nie widzę.

Tony
Gość
Tony

Że też są tacy co w to wierzą…

Bodzios
Gość
Bodzios

I w płaską Ziemię też huehue.

&
Gość
&

Jest coś takiego jak Roleplay. Taka niewinna zabawa która bywa szkodliwa. Obecnie życie w tym „cywilizowanym” świecie to jest właśnie Roleplay. Zasada jest taka, że nie wolno pisać nic co jest z Reallife.

Syriusm
Gość
Syriusm

Dobrze się bawisz?

Bo właśnie jest endgame i bazy w układzie słonecznym będą ujawniane. Widzisz, Amerykanie dawno już tam są i to za conajmniej 9 trilionów dolców jeśli wiesz ile to kasy. Które defraudowali na domniemane śrubki za kilka tysięcy czy sedesy… Od czasów samego Reagana.

Kriss
Gość
Kriss

Nie jestem związany z NASA ale wiem więcej niż oni sami , wiem co się dzieje na księżycu , Marsie itp. Wiem po co są tam piramidy i inne budowle ….. i co do czego służy i służyło.

Krisss
Gość
Krisss

No to się pochwal a nie puste słowa 😛