Piramidy i fortece na Księżycu? Dowód starożytnych struktur

piramidy na księżycu

Od informatorów po naukowców, a nawet byłych astronautów, w ostatnich latach ujawniono wiele informacji o księżycu.

Wielu zgadza się, że teraz jest czas, kiedy świat musi poznać raz na zawsze prawdę o istnieniu spektakularnych struktur piramidalnych na powierzchni Księżyca. Teoretycy spiskowi zgadzają się, że od wielu lat agencje kosmiczne na świecie i mocarstwa milczą na temat prawdy stojącej za strukturami na Księżycu. Na szczęście grupa byłych inżynierów NASA opublikowała serię obrazów, które ujawniły oszałamiające tajemnicze struktury na powierzchni naturalnego satelity Ziemi.

„Przeczytaj książki, przeczytaj lore, zacznij rozumieć, co się dzieje, i nie ulega wątpliwości, że jesteśmy odwiedzani. . . Wszechświat, w którym żyjemy, jest o wiele bardziej niezwykły, ekscytujący, złożony i dalekosiężny. . . . [Ludzkość długo zastanawiała się, czy jesteśmy] sami we wszechświecie. [Ale] tylko w naszym okresie mamy dowody. Nie, nie jesteśmy sami. „-  Dr Edgar Mitchell, ScD. Były astronauta NASA i szósty człowiek chodzący po księżycu.

Łowcy UFO i teoretycy spiskowcy – którzy są przekonani, że nie mówi się nam o tym, co naprawdę jest na Księżycu – rząd Stanów Zjednoczonych radzi sobie z tego rodzaju informacjami z nadmiernym poziomem tajności, do tego stopnia, że ​​astronomowie, astronauci i inni pracownicy NASA są zmuszani do przyjęcia przysięgi poufności.

Mimo to wielu wyszło z szeregu mówiąc o tym, co naprawdę jest na Księżycu.

Być może jednym z najbardziej znanych „demaskatorów” jest dr John Brandenburg, naukowiec, który ma doktorat z Fizyki Plazmy i mężczyzna, który działał jako konsultant w Morningstar Applied Physics LLC, a także jako wykładowca astronomii, fizyki i matematyki w Madison College.

Ale co czyni go tak wyjątkowym?

Dla tych, którzy nie wiedzą, dr Brandenburgia był mocno zaangażowany w misję NASA Clementine na Księżyc , która była wspólną misją kosmiczną, w której organizacja obrony rakietowej (BMDO) połączyła siły z NASA, aby zbadać Księżyc.

Misja Clementine ma ogromne znaczenie, ponieważ odkryła, że ​​na biegunach Księżyca znajduje się woda.

Jednak dr Brandenburg twierdzi, że misja nie tylko odkryła wodę

 

Ten obraz rzekomo dowodzi, że istnieją piramidy na powierzchni Księżyca: http://www.hq.nasa.gov/alsj/a17/AS17-135-20680.jpg

piramidy na księżycu

„To była misja rozpoznawcza (misja klementyńska), aby sprawdzić, czy ktoś rozbudowuje struktury na Księżycu.

„Ze wszystkich zdjęć, jakie widziałem z Księżyca, które pokazują możliwe konstrukcje, najbardziej imponujący jest obraz o szerokości milowej struktury prostokątno-liniowej. Wyglądało to na niewątpliwie sztuczne i nie powinno tam tego być. Patrząc na taką strukturę na Księżycu można łatwo dojść do tego, że nie ma możliwości, abyśmy mogli zbudować coś takiego. To znaczy, że ktoś tam jest. „

Oprócz Brandenburgii wielu innych ludzi przedstawiło niezwykle kontrowersyjne informacje na temat domniemanych struktur na Księżycu.

Pierwszą osobą, która powiedziała coś publicznie, był dr Ken Johnston, były dyrektor Departamentu Fotografowania Kosmicznego NASA, stwierdzając, że podczas pobytu w agencji był w stanie zobaczyć oryginalne fotografie niezliczonych ruin, a nawet piramid, na powierzchni księżyca.

Ponadto Johnston powiedział, że ważne odkrycia naukowe są  manipulowane poprzez robienie nakładek graficznych i filtrów by odkrycia nie trafiły to opinii publicznej.

NASA zaprzeczyła jakimkolwiek powiązaniom z Kenem Johnstonem.

Czy to tylko wzgórze?
Czy to tylko wzgórze?

Oryginalne zdjęcie struktury na księżycu (na powyższym zdjęciu) znajduje się w archiwum NASA pod numerem AS11-38-5564.

Obrazy takie jak te rzucają wielką tajemnicę na niektóre zdjęcia udostępnione przez NASA w ciągu ostatnich 50 lat i na pewno wzmacniają twierdzenia Johnstona i innych o masowym i trwałym zatarciu struktur na Księżycu.

Co myślisz?

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
dsad Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
dsad
Gość
dsad

myślę, że nic nie widać ..