Były badacz UFO z MoD ujawnia plany bitwy, które są przerażające jeżeli zaatakuje nas UFO

Inwazja obcych

Nick Pope, który kierował projektem UFO w Ministerstwie Obrony USA, uważa, że ​​zagrożenie inwazją obcych jest na tyle poważne, że powinniśmy przygotowywać się na najgorsze.

Nick Pope, który kierował projektem UFO w Ministerstwie Obrony, uważa, że ​​zagrożenie inwazją obcych jest na tyle poważne, że powinniśmy przygotowywać się na najgorsze.

Nick Pope, który kierował projektem UFO w Ministerstwie Obrony, uważa, że ​​zagrożenie inwazją obcych jest na tyle poważne, że powinniśmy przygotowywać się na najgorsze.

Opierając się na swoich doświadczeniach z MON, stworzył nawet plan wojenny, który odzwierciedla, w jaki sposób brytyjski rząd prawdopodobnie zareaguje na atak pozaziemski.

Badacz UFO powiedział Sun Online: „Oparłem ten dokument na odtajnionych planach wojny w Iraku, tak jak i mojej wiedzy o UFO i życiu pozaziemskim.”

„Dokumentu ten to działanie strategiczne na najwyższym poziomie, którego potrzebują najwięksi przywódcy świata aby podjąć bardzo szybkie i ważne decyzje.”

Nick Pope, były badacz UFO, przepowiedział, jak będzie wyglądał plan bitwy z obcą cywilizacją

Nick Pope, były badacz UFO, przepowiedział, jak będzie wyglądał plan bitwy z obcą cywilizacją

Jego prognozy przewidują, że Wielka Brytania sprzymierzy się z NATO i ONZ, i użyje naszych Sił Powietrznych i Marynarki Wojennej USA, by dobijać kosmitów za pomocą pocisków.

Nick twierdzi, że musielibyśmy polegać na naszej obronie nuklearnej w ostateczności, ale nawet wtedy z pewnością bylibyśmy pokonani przez naszych międzyplanetarnych zdobywców.

Plan wojenny informuje także, że powinniśmy również opracować broń biologiczną, która będzie mogła poradzić sobie z najeźdźcami z kosmosu lub użyć potężnych impulsów energetycznych, aby wyłączyć inwazyjne maszyny.

Tak czy inaczej perspektywy są ponure

Jak bardzo prawdopodobne jest, że kiedykolwiek zobaczymy prawdziwą inwazję kosmitów?

Chociaż prawdą jest, że NASA dostrzega prawdopodobieństwo, że wkrótce znajdziemy obce życie , szanse na inwazję są powszechnie uważane za bardzo nikłe.

Mimo to Nick uważa, że ​​skutki ataku będą tak katastrofalne, że i tak warto się przygotować na najgorsze. Rzeczywistość jest taka, że ​​super-zaawansowani obcy prawdopodobnie pojawią się jako handlarze niewolników lub kontrolerzy szkodników, przewiduje Nick.

Dodał: „Największą rzeczą, którą możemy zrobić, aby się chronić, jest przyznanie, że jest tu problem. Teraz, gdy NASA i inni otwarcie mówią o możliwościach znalezienia życia obcego, nie możemy już tego odrzucić jako sci-fi.”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6+9++++++++++9strategiczny najwyższego poziomu, którego potrzebują politycy i wyżsi urzędnicy, aby podjąć bardzo szybkie i ważne decyzje”.

g

Wspomóż nasz rozwój i Udostępnij:
  • 11
    Udostępnienia

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o