Obiekt dwa razy większy od Jowisza leci w kierunku Ziemi

Planeta Nibiru

Różne źródła mówią, że ogromny obiekt zbliżający się do Ziemi, którego rozmiar jest dwa razy większy od Jowisza i jest już widoczny w amatorskich teleskopach, świecąc zielonym światłem w kosmosie.

Amatorscy astronomowie potwierdzają obserwację niezidentyfikowanego obiektu, a ich zdaniem jest to jakaś nieznana kometa. Astronom Michael Jager zaobserwował ten obiekt w swoim teleskopie i wierzy, że atmosfera komety ma 260000 km średnicy, która jest prawie dwa razy większa od planety Jowisz.

„Te niezwykłe rozmiary czynią ten obiekt stosunkowo łatwym celem dla teleskopów domowych”, mówi.

Obiekt dwa razy wiekszy od Jowisza zbliza sie do Ziemi

Ale ufolodzy na zachodzie uważają, że wszystko jest o wiele gorsze. Tyler Glockner zasugerował, że nie może to być kometa, ponieważ nie ma ogona. Dodał także, że dwa obiekty są widoczne a nie jeden.

Ufolodzy twierdzą, że obiekt ten może być najbardziej tajemniczą i mityczną planetą Nibiru. Jednakże uważano ją za mityczną wcześniej, kiedy wszyscy naukowcy kategorycznie zaprzeczyli jej istnieniu i twierdzili, że ta planeta istnieje tylko w mitach i legendach starożytnych Sumerów, a nie w rzeczywistości.

Ostatnio wszystko nagle się zmieniło. Na początku kilku naukowców ogłosiło, że w Układzie Słonecznym jest jeszcze inna nieznana wcześniej planeta, która podróżuje na bardzo wydłużonej orbicie i zbliża się do Ziemi tylko raz na 4500 lat, a potem cała oficjalna nauka uznała prawdopodobieństwo istnienia tej planety i nazwała ją planetą-9.

Ufolodzy twierdzą, że Nibiru ma już wpływ na planety Układu Słonecznego. Stąd, gwałtowna zmiana klimatu, wzrost liczby klęsk żywiołowych.

Ufolodzy poszli jeszcze dalej i już przyjmują założenia, że Nibiru zbliży się do Ziemi w sierpniu tego roku lub nieco później, ale to spotkanie będzie dla naszej planety i dla nas – katastrofalne.

Naukowcy z kolei nie potwierdzają jeszcze takiego prawdopodobieństwa rozwoju wydarzeń. Nie zaprzeczają, że w Układzie Słonecznym istnieje „dodatkowa” planeta, która w pewnym momencie będzie bardzo blisko Słońca i naszej niebieskiej planety, ale kiedy tak się stanie, nikt nie wie.

Mogę powiedzieć Ci tylko jedno, gdy zobaczysz na własne oczy na nocnym niebie czerwoną lub zieloną planetę, której wymiary będą takie, że możesz ją zobaczyć gołym okiem, to oznaczać to będzie, że ​​ufolodzy mieli rację …

źródło: planet-today.com

48
Dodaj komentarz

avatar
23 Comment threads
25 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
40 Comment authors
TCXTu Ziemiasex to nei pukafkabolkoARCTOS Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
TCX
Gość
TCX

kurde mogę już iść do domu?

ARCTOS
Gość
ARCTOS

Leci, leci, leci i jakoś go nie widzimy, a musiałby to być obiekt o jasności co najmniej -4 mag. Poza tym musiałyby się zmienić orbity planet znajdujących się na jego trajektorii. To jakaś ściema…

ascas
Gość
ascas

No i co Admin, już kometa zaginęła?

ibrahim ibn jakub
Gość
ibrahim ibn jakub

No i gdzie ta Nibiru….qwa mać ?

Paulinaaa1996
Gość
Paulinaaa1996

Zmiana w pogodzie przez (planetę zieloną) cholera nie trzyma się kupy … na rozsądne myślenie jeżeli planeta jest większa od Jowisza to dawno byśmy ją widzieli i to lepiej od księżyca …. zmiana na ziemi by dopiero wystąpiła po uderzeniu . Ta czerwona planeta to nic innego niż Mars który nic nie zrobi naszej planecie … bo nie raz ujawnił się na niebie ona nawet nie zbliża się do ziemi tylko oddala . Bardziej wieże koniec świata który będzie w 2135 roku i mają na to silne dowody a nawet jeżeli nie to słońce się wypali lub zbliży się na… Czytaj więcej »

grzegorz
Gość
grzegorz

a według mnie to na ziemię powraca bóg z całą swoją potęgom aby rozprawić się z wszystkimi którzy bluznią przeciwko niemu

Pietr
Gość
Pietr

Najgorsze jest to, że tacy jak ty się rozmnażają i to najczęściej dość licznie…

bolko
Gość
bolko

Weź leki i zmień lekarza!

sex to nei pukafka
Gość
sex to nei pukafka

obrażajom cie tu ale juz teraz płączom bo na niebie widać łogromny łobiekt a oni pańkujom i srajom bo siem bojom

Kopeć
Gość
Kopeć

A co jeśli to pozostałość po gwieździe (biały karzeł), która sobie tu „przywędrowała z dalekiej” przestrzeni kosmicznej? Nie wygląda mi to na normalną kometę, która w dodatku jest dwa razy większa od Jowisza? Już samo to, budzi moje zdziwienie.

ktos
Gość
ktos

Niezłą fantastykę z tego zrobiliście, a potem jakieś Janusze powielają te brednie 😀 Ale chociaż dobrze się uśmiałem 🙂
Tutaj normalny artykuł opisujący to zjawisko:
https://www.techtimes.com/articles/231945/20180709/exploding-green-comet-illuminates-night-sky-here-are-the-best-times-to-see-it-from-earth.htm

Majestic12SESQa
Gość
Majestic12SESQa

I STANIE SIĘ KONIEC

Mietex
Gość
Mietex

Hahahahhaha co to za Gówno ?

Gracjan
Gość

Gaia.com ma serie pt. |Deep Space|. Mówią tam o tym , że do układu słonecznego wdarło się zagubione słońce. Było na tyle daleko, że nie można było ocenić co to i nazwali to planetą X lub 9 jak kto woli.
Dziś okazuje się, że to faktycznie może być gwiazda, która sprowadzi zagładę na nas.

I to tłumaczy jej jasność.

Ktos
Gość
Ktos

Ja pindole obiekt 2 razy większy od Jowisza jego pole grawitacyjne już by nam się dało we znaki co to za kretyn wymyślił szok A komety owszem mają długie warkocze ale kometa to nie planeta czyli obwód tego czegoś ma prawie 900 000 km to jest 20 razy większy od ziemi 25 % Słonca haha widac go na domowych teleskopach noo imperium atakuje

Novichok
Gość
Novichok

Od kiedy komety mają swoje pole grawitacyjne głąbie kapuściany?

Dmn
Gość
Dmn

Od zawsze? Dziękuję za uwagę.

LGX
Gość
LGX

Każdy obiekt w przestrzeni nawet człowiek posiada pole grawitacyjne, jednak tak małe że nie wpływa na otoczenie.

Pedro
Gość
Pedro

Nie nastąpi to jeszcze w tym roku, ale w ciągu najbliższych 5-6 lat. To się sprawdzi. Jest w tym coś naprawdę niezwykłego, ponieważ kolejny już raz otrzymuję, w czwartym już śnie, informacje związane z jakąś obcą cywilizacją. Wcześniejsze trzy przeżycia senne opisywałem wielokrotnie i dzieliłem się z internautami na różnych forach i portalach. Od trzeciego snu, który miałem 22.01.2016 roku, minęło prawie 1,5 roku. Upływ czasu między kolejnymi snami, które dotyczą życia pozaziemskiego jest podobny. To również jest ciekawe i zastanawiające. Myślę, że chyba zaplanowane przez jakąś nieznaną siłę i prawdopodobnie według jakiegoś harmonogramu? W kosmosie czas płynie wolniej, są… Czytaj więcej »

Magiczny Marcin
Gość
Magiczny Marcin

Boziu święty, panie… przeczytałem całość i mogę powiedzieć tyle, że byłaby z tego niezła książka sci-fi z elementami fantasy. Jeśli coś wielkości księżyca lub większego się zbliżyłoby do ziemi to raczej klęski naturalne by nie ustępowały, z powodu zakłóceń pola grawitacyjnego, przez grawitacje innego masywnego obiektu.
Ale muszę Ci przyznać, masz niezłe te sny, dasz kontakt do dealera?

Pedro
Gość
Pedro

Poczekamy i zobaczymy czy to jest fantazja? Sny to nie scenariusz do filmu.”…Należy zastanowić się, skąd się biorą treści, obrazy, sceny w snach? Skoro mój sen, o którym pisałem na początku, dotyczył przyszłego zdarzenia w rzeczywistym świecie, to wynika z tego, że i inne sny są rzeczywistymi przeżyciami i nie stoi na przeszkodzie, by uznać, że przynajmniej ta część snów, w których widzimy zupełnie realistyczne sceny widoki, krajobrazy, miasta, domy, ulice, zdarzenia i ich szczegóły – ma rzeczywiście miejsce w którymś z tych równoległych wszechświatów (mam tu na myśli światy fizyczne), a sny w których latamy lub wykonujemy rzeczy „niemożliwe”… Czytaj więcej »

Stanisław
Gość
Stanisław

To złe duchy podszywają się pod obcą cywilizację gdy będą trzy dni ciemności piekło będzie zabierać wszystkich którzy wyjdą na zewnątrz gdyż będzie trzeba zasłonić okna i się modlić do jedynego Boga w owym czasie

Tomasz
Gość
Tomasz

Ale do którego? Czy uważasz że jest tylko jeden?
Bo jak mam domniemywać to każda religia ma Boga… wiec który jest właściwy

Maurycy
Gość
Maurycy

Kto to jest złe duchy i Bóg ? To postacie tak nazwane przez ludzi czyli… ? Obca cywilizacja

Maurycy
Gość
Maurycy

Troszkę Zagmatwałeś wypowiedź napisz lub zadzwoń mauritius84@interia.eu

bolko
Gość
bolko

Mi, gdy się gówna śnią, zawsze dostaję niespodziewaną gotówkę!

Tu Ziemia
Gość
Tu Ziemia

Co do budowy istnienia. Dzieli się ono na przestrzenie. Nasza przestrzeń zawiera naszą galaktykę, gromadę galaktyk, gromady gromad galaktyk, dokładnie na Ziemi nie wiemy, jak wielka jest. W naszej przestrzeni istnieją podprzestrzenie czyli światy wirtualne, na przykład nasze prymitywne światy wirtualne internetu, ale także bardziej zaawansowane podprzestrzenie tworzone przez inne cywilizacje, do których podpinanie się następuje telepatycznie na jawie bądź w snach. Istnieją też nadprzestrzenie, w tym ta, w której nasza przestrzeń jest światem wirtualnym. Najbliższa nadprzestrzeń jest miejscem, w którym stworzono naszą przestrzeń. Z nadprzestrzeniami i innymi ich podprzestrzeniami może być łączność telepatyczna w jawie i snach. I w… Czytaj więcej »

Maurycy
Gość
Maurycy

Znam te sny z resztą sam widywałem dziwne obiekty. W dobie dzisiejszej cywilizacji Ktoś świadomie lub nie, zataił zagłuszył całą mistyczną wiedzę o której wiedzieli starożytni kapłani mnisi klasztoru Shaolin. Nawet z Niego zrobili sobie żarty. Jednak potęgi obcej cywilizacji, potęgi Boga nie będą w stanie pokonać i zagłuszyć. Ci to dopiero posikają się ze strachu.

bolko
Gość
bolko

Nie pij tyle, nie będziesz miał koszmarów!

Jezus
Gość
Jezus

Mam nadzieję, że jeszcze w tym roku pierdzielnie w Ziemię.

Szlafrok
Gość
Szlafrok

a ja mam nadzieje ze jak je bnie to tylko raz

pabloS
Gość
pabloS

Amen.

bolko
Gość
bolko

Gdy doleci, zmniejszy sie do wielkości cegły i jebnie w kaczora!

Prawie Ekspert
Gość
Prawie Ekspert

„Tyler Glockner zasugerował, że nie może to być kometa, ponieważ nie ma ogona.”
1. Ten gość jest jednym z najbardziej nienormalnych „badaczy UFO”.
2. Komety tworzą ogon gdy zbliżą się do słońca. Do tego wielkośći tych organów mogą się znacznie różnić.

Sssmyk
Gość
Sssmyk

Jak pięknie że z „wiarygodnych źródeł” przez astronomów amatorów dotarliśmy do ufologow, a ostatecznie nazwaliśmy ich wszystkich „naukowcami”.

ile można czekać
Gość

NARESZCIE

Oliwia
Gość
Oliwia

Ja 20 sierpnia obchodzę 12 urodziny i Nie zamierzam zginąć jak Andzia w ogródku

Hrabia Kaczula
Gość
Hrabia Kaczula

Trzymasz…, przepraszam – hodujesz andzię w ogródku? Dlaczego chcesz ją „zginąć” (zdeptać)? Tak się nie robi…

A sam obiekt, to zwykła kometa. Chociaż ciekawa, bo zielona. Ostatnio było takich kilka.

Jakuś
Gość
Jakuś

To zbuduj rakietę i się wypowiedzieli w kosmos

Mroczny
Gość
Mroczny

Lepiej byłoby niestresować ludzi przed kolejną katastrofą.

ktoś
Gość
ktoś

„Różne źródła” artykuł pokazuje jak bardzo jest wiarygodny w dwóch pierwszych słowach.

Paweł
Gość
Paweł

Różne…Wypadałoby z 5 wymienić…

Hello
Gość
Hello

XD nie mogę z tego robią takie artykuły specjalnie żeby ludzie bardziej się bali a oni żeby mieli więcej przyrostu co oczywiście=pieniądze

Franz
Gość
Franz

Bóg jedynie wie kiedy bd koniec on stworzył świat

Dudu
Gość
Dudu

Lol, dziwię się że ktoś serio z takim fanatyzmem potrafi gadać o bogu xD

KimBury
Gość
KimBury

To może być także Nemezis lub Niszczyciel.

Hrabia Kaczula
Gość
Hrabia Kaczula

To może być także święty mikołaj lecący na wozie zaprzężonym w renifery. Prawdopodobieństwo praktycznie identyczne.

KimBury
Gość
KimBury

Nie potrafisz obliczać prawdopodobioeństwa.