FAST_NIBIRU

Badacz w National Astronomical Observatory został zabity po odkryciu NIBIRU? Jak donosi chińska agencja informacyjna Xinhua, policja rozpowszechnia nazwiska ofiar tajemniczego ataku. Wszystko to dotyczy szokującej tajnej informacji, która pokazuje, w jaki sposób dokonano ostatnio dziewiętnastu morderstw, ukrywając niesamowity motyw.

Początkowo policja uważała, że ​​to był spór finansowy, ale wtedy pojawił się inny powód. Wszystko to miało związek z potencjalnym odkryciem Nibiru i uciszeniem badacza, który odkrył jej orbitę i położenie.

China: National Astronomical Observatory
China: National Astronomical Observatory

Ofiarą był Kum Hia Nao, asystent naukowy w Chińskim Narodowym Obserwatorium Astronomicznym, które jest częścią Chińskiej Akademii Nauk.  Kum Nao pracował w The Fast Five Hundred teleskopu – Meter Telescope Aperture sferycznym i został skarcony dwukrotnie przez osoby odpowiedzialne za rozpoczęcie dochodzenia w sprawie odkrytej tajemniczej planety Nibiru. Kim Nao odkrył, że gwiazda, brązowy karzeł była w jednej linii, a więc są gdzieś na granicy naszego Układu Słonecznego.

Sprzeczne doniesienia sprawiają, że trudno dokładnie określić, kiedy Kum Nao udało się namierzyć Nibiru. Niezależnie od tego, Nao chciał podzielić się odkryciem w kraju, w którym rząd zmusza swoich obywateli, by nie mówili o wszystkim – takie wytyczne posiada prawo chińskie. Jego przełożeni nie zauważyli jego buntowniczego zachowania, bo jeśli wszystkie informacje są rzetelne, chińskie służby skomplikowały jego plan ujawnienia odkrycia.

27 września 2016 r. Nao odwiedził swoich dziadków w odległej wiosce na południowym zachodzie chińskiej prowincji Yunnan. Na kilka dni przed wyjazdem, poinformował pracodawcę lub jednego z szefów teleskopu FAST  o przypuszczalnym odkryciu Planety X, określając dokładnie, gdzie się znajdują, współrzędne i czasy podróży, a także przybliżenie i oddziaływanie grawitacyjne z planetami Układu Słonecznego, w tym z Ziemią.

planeta X

„Mogli z łatwością monitorować jego ruchy,” powiedział Kum Nao do źródła, które pozostaje ukryte ze względów bezpieczeństwa. Wiele osób w Chinach jest zmuszonych przedłożyć szczegółowy raport przed podjęciem okresu zwolnienia z pracy. Najmniejsze odstępstwo od surowych zasad chińskiego prawa ma fatalne konsekwencje.

Wieczorem w dniu 30 września, badacz Kum Nao był na wakacjach w domu swoich dziadków, ciesząc się spokojną kolację, gdy nagle ktoś włamał się do domu Yang Qingpei. Kum Nao został zabity i zmasakrowany wraz z resztą jego rodziny.

W kolejny dziwny i niewytłumaczalny sposób ginie kolejny wysoko postawiony naukowiec na świecie.

FAST_NIBIRU

Zalecane włączenie napisów PL

6
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
LipaNIexPedroelipsaKto nie skacze ten za Tuskiem Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Pedro
Gość
Pedro

Zostało już tylko 5-6 lat do spotkania z Obcą Cywilizacją.

NIex
Gość
NIex

Zgadzam się z tobą. Potem złoty wiek ale najpierw trzeb a wycierpieć. Pozdrawiam.

elipsa
Gość
elipsa

Nubiru od początku do końca jest totalną bzdurą na użytek mediów i idiotów którzy się tym zajmują oraz tych którzy w to wierzą Pamiętajmy że mamy „bardzo mało wymagających czytelników i internautów” Lemingi łykną wszystko : Nubiru , płaską Ziemię , bazy na Księżycu , koniec świata itd.No czymś ludzi trzeba po pierwsze przyciągnąć, po drugie zaskoczyć , po trzecie przestraszyć , po czwarte cieszyć się że kupili albo odwiedzili stronkę (z tego żyją no nie?)

Kto nie skacze ten za Tuskiem
Gość
Kto nie skacze ten za Tuskiem

Jednego nie rozumie… Skoro potrafią wykryć planety w galaktykach oddalonych o kilka tysięcy lat świetlnych to co do cholery jest nie tak z Nibiru?

Lipa
Gość
Lipa

Nibiru nie istnieje i pewnie za chęć ujawnienia tego faktu zatłukli naukowca.

KimBury
Gość
KimBury

Nibiru to maleńka kropka na niebie. Kropek jest nie do zliczenia. Ale ta kropka staje się większa. Jeśli będzie taka jak Wenus czy Jowisz (a to są już duże kropki) to panika stanie się powszechna, bo tak duża kropka będzie wpływać na naszą grawitację.
Wielkie kropki, takie jak Słońce i Księżyc, nie budzą paniki, bo się do nich przyzwyczailiśmy, i Ziemia też się przyzwyczaiła. Ale każda nowa kropka coraz bliżej Ziemi zmieni spokój i zakłóci równowagę.