Proroctwa na lata 2013 – 2018 – Planeta X – Koniec Ameryki – Naukowe dowody na potop biblijny – oglądaj wykład

planeta X nibiru dowodyPlaneta X – Nibiru (marduk= czerwony krzyż)
która co pewien czas przelatuje niedaleko Ziemi powoduje na naszej planecie zmiany klimatu, wzmożoną aktywność wulkanów, trzęsienia ziemi, tsunami i wiele kataklizmów.

Po raz pierwszy o jej istnieniu naukowcy ogłosili światu w roku 1987.
Posiada wiele imion: Nibiru, Marduk, Nemesis, Hercolubus, Boska Planeta, Cesarska Planeta, Planeta Krzyża, Czerwona Planeta, Eris. (LINK! – Planeta X – Nibiru)

Nibiru jest cały czas obserwowana przez naukowców. Ostatni raz była najbliżej Ziemi 3600 lat temu podczas Wyjścia Żydów z Egiptu. 7200 lat temu podczas potopu Noego nagle na Ziemi zmieniła się temperatura, gwałtowne sztormy i lawiny wody z Antarktydy uwolniły lodowce co stało się przyczyną potopu (spekulacje naukowców).

część 1 Proroctwa zapisane w znakach na niebie na lata 2013 – 2018

część 2 Planeta X & Koniec Ameryki & Naukowe dowody na potop biblijny

Podziel się
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 18
 •  
 •  
  18
  Udostępnienia

Dodaj komentarz

7 komentarzy do "Proroctwa na lata 2013 – 2018 – Planeta X – Koniec Ameryki – Naukowe dowody na potop biblijny – oglądaj wykład"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
oduk
Gość

Nemezis mityczną planetą, a nie przypadkiem hipotetyczną gwiazdą w układzie podwójnym z naszym słońcem?

orzelek77
Gość
ja wiem tylko tyle ,że będzie wojna religijna ,tak jak to opisuje biblia ,równocześnie albo druga wojna albo ta religijna ,przyczynią się do konfliktu prawdopodobnie nuklearnego ,w stopniu nie dużym ,ale z wielkim efektem bo przyczyni się to do erupcji wulkanów i innych kataklizmów .Reakcją łańcuchową dołączy do tego wszystkiego prawdopodobnie Słońce ,które da nam popalić przez uszkodzoną atmosferę po wybuchach jądrowych i wulkanicznych .a potem ma być ciemno .Równocześnie na świecie będzie rozprzestrzeniać się epidemia ,prawdopodobnie sami stworzymy tego wirusa ,może zmutujemy w każdym bądź razie bardzo mu pomożemy w mega szybkim tempie opanowac świat .Właściwie to większość indian… Czytaj więcej »
Krzysiek
Gość

Izrael zgarnął palestyńskie tereny w strefie Gazy. W pierwszej części filmu jest o tym mowa.

artur
Gość

Ostatni raz była najbliżej Ziemi 3600 lat temu o to już w tedy mieli teleskopy etc … 😉