Polacy obudźcie się i zacznijcie działać – imigranci już czekają na wasze domy

Polskie  „autorytety” w sprawie przyjmowania uchodźców:

Ponad 100 osób z państw z Europy Środkowej podpisało list nacisku by ich rządy przyjęły imigrantów. Wśród „polskiej części” sygnatariuszy znalazł się tak znany obrońca praw człowieka jak były oficer KBW żydowski zbrodniarz Zygmunt Bauman.

Oprócz niego list podpisali głównie postkomuniści oraz propagatorzy postępu tacy jak: Aleksander Kwaśniewski, Bronisław Komorowski, Marek Borowski, Adam Michnik, Tomasz Lis, Sławomir Sierakowski, Tomasz Lis, Adam Michnik, Michał Boni, Włodzimierz Cimoszewicz, Agnieszka Holland, Aleksander Smolar czy Andrzej Olechowski. Pełen tekst listu opublikowany został dzisiaj przez największy antypolski brukowiec – polskojęzyczną Gazetę Wybiórczą.

Sygnatariusze listu tak piszą o uchodźcach: „naszą odpowiedzią nie może być odmowa. Niestety zbyt wiele takich głosów słyszymy w naszym regionie”.

List jest krytyką na racjonalną reakcję państw Europy Środkowej które nie chcą przyjmować imigrantów.  Ci wyznawcy multi kulti chcą przyjąć nielegalnych imigrantów na koszt społeczeństw krajów Europy Środkowej. Żaden z nich nie złożył deklaracji, że chce przyjąć imigrantów pod swój dach na swój koszt.

Autorzy listu napisali:  „Odmawiając udzielenia pomocy zaprzeczamy idei europejskiej solidarności. Podważamy zarazem solidarność innych narodów z naszymi krajami. Oznacza to podkopywanie podstaw, na których budujemy od ponad ćwierćwiecza nasze bezpieczeństwo, szanse rozwoju, nadzieję na wyrwanie się z historycznego przekleństwa wojen, obcego panowania i biedy (…). Jest to również nasz obowiązek jako Europejczyków”.

Realne plany Sorosa dotyczące osiedlania imigrantów w Polsce 

W kontekście powyższego listu największych zdrajców naszego kraju przeraża informacja którą otrzymałem od jednego z klientów który podesłał mi taki oto link zachęcający do przyjmowania nielegalnych imigrantów do naszych prywatnych domów.

>> refugees-welcome.pl/

Proszę zauważyć, że projekt ma charakter kompleksowy, podpisała się pod tym organizacja  STOWARZYSZENIE REFUGEES WELCOME POLSKA współpracująca ścisłe z fundacją G Sorosa Program Obywatele dla Demokracji oraz z niemieckim MENSCH MENSCH MENSCH E.V.

Proszę zapoznać się z tymi adresami. Można zauważyć, że projekt jest całościowy i jest firmowany przez osoby o polsko brzmiących nazwiskach. O samym projekcie jest na razie medialnie cicho ale proszę tego nie bagatelizować. Strona jest wykonana bardzo profesjonalnie i uwzględnia wszystkie merytoryczne aspekty imigracyjne, zapewne ma swój przyszłościowy cel. Jest kopią wersji niemieckiej.

Niestety fakty są takie, że w Niemczech w wielu miastach administracja lokalna kwateruje na siłę uchodźców w lokalach które są prywatną własnością obywateli. Wbrew ich woli.,

Okazuje się, że może niedługo i w Polsce nie będzie to fikcja tylko obowiązek wynikający z nakazu lokalnych władz. Przerażające. Informujcie znajomych – zwłaszcza tych którzy myślą inaczej, wyznawców PO, Nowoczesnej.De oraz innych lewicowo liberalnych samobójców lub oszołomów.

Zdecydowane TAK dla referendum w sprawie imigrantów 

Na razie możemy być zadowoleni, że rządy w Polsce sprawuje PiS bo jednym z głównych i oficjalnych celów PO było sprowadzanie imigrantów. Niestety rządy PiS-u nie gwarantują nam, że nie ominą nas problemy wojny domowej które czekają państwa Europy Zachodniej. Niezależnie od tego czy rząd PIS jest z obywatelami czy może działa przeciwko nim – my jako Polacy chcący zapewnić bezpieczeństwo swoim dzieciom, żonom, matkom – musimy zdecydowanie wyjść na uliczne manifestacje antyimigracyjne aby domagać się bezpieczeństwa dla naszych rodzin. Jeśli rząd jest z Polakami to takie poparcie da mu legitymację do sprzeciwu wobec presji Berlina i Brukseli. Jeśli rząd będzie przeciwko Polakom to w wyniku takiego masowego sprzeciwu powinien zostać obalony.

Nie możemy pozostać obojętni wobec planów referendum w sprawie imigrantów oraz w kwestii wolnego dostępu do broni.

Dzisiejszy podział w Polsce nie powinien być sztuczny czyli albo za Kaczyńskim czy przeciwko tylko czy jesteś za Polską w której o naszych losach decydują Polscy obywatele czy też jesteś nowoczesny-europejski i chcesz aby do Polski sprowadzić miliony obcych kulturowo uchodźców i aby w wyniku tego procesu tak jak w Europie Zachodniej dochodziło niebawem do gwałtów, rabunków i wojen domowych. Jednym słowem trzeba się określić czy chce się Polski dla Polaków, Polski „zaściankowej”, tradycyjnej czy takiej która jest lansowana przez partie liberalno-lewicowe, nowoczesne które generują strach, zniszczenie i wojnę domową.

Przed Europą lata bardzo krwawych wojen. Polacy – jeśli chcecie aby nasz wspólny dom – Polska była wolna od wojen domowych, gwałtów, krwi i przemocy to zacznijcie się interesować tym co się wokół was dzieje. Zacznijcie się interesować polityką i zacznijcie działać – organizować się w swoich lokalnych małych społecznościach bo w przeciwnym razie obudzicie się jak już będzie za późno. Jak na waszych oczach będą umierać wasi najbliżsi a wróg będzie siał terror już na naszej ojczystej ziemi. Jak będzie manifestacja antyimigrancka to trzeba po prostu zostawić pilota, wziąć rodzinę i ruszyć dupska żeby zamanifestować swoje wartości. Roczny koszt utrzymania 1000 uchodźców w Polsce to wg Amnesty International kwota 14 mln zl !!

Ten wydawałoby się niewinny link powyżej jest dowodem na to, że także nam, Polakom ktoś potajemnie planuje zorganizować krwawo naszą przyszłość – wojnę multi kulti w Polsce. Jak widać idą na to olbrzymie pieniądze i jest to organizacyjnie doskonale przygotowane.

Grzegorz Nowak serwis giełdowy amerbroker.pl 
Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

18 thoughts on “Polacy obudźcie się i zacznijcie działać – imigranci już czekają na wasze domy”

 1. Za tym wszystkim stoją żydosataniści iluminaci organizóją tą całą wycieczke tej chołoty na koszt europejczyków WYPIERDALAĆ

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 2. Trzeba pozbyć się na początek tej strony żeby ludziom wody z mózgu nie robili , a później zajebac wszystkich skurwysynow co zagrażają Polsce

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 3. Uruchomić niemieckie obozy śmierci i pędzić nierobow do roboty za chleb i miejsce do spania.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 4. Niech ich zaprosza do swoich domow.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 5. Ja te ułożone kobiety bym przyjmował, są gdzieś zdjęcia w bikini, czy kota w worku będą wciskać.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 6. http://petitiongo.org/en/petition/zdelegalizowac-w-polsce-dzialalnosc-wszystkich-fun

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 7. Ponad 60 lat temu, gdy byłem jeszcze małym chłopcem, usłyszałem od starszego wieśniaka następujące słowa: ja przeżyłem dwie duże wojny; ty doczekasz się następnej, bo ja nie. Będzie to wojna o wiarę i za broń chwycą także starcy i dzieci. Jej rezultatem będzie zdziesiątkowanie ludzkości ale ci, którzy przeżyją będą żyli w innym, lepszym świecie! Od siebie dodaję: mam nadzieję, że już bez islamu i szaria…

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. 60 lat temu taki scenariusz pewnie był i ten człowiek wiedział co mówi.
   Obecnie nie ma możliwości wywołania III wojny.
   Natomiast wspaniały świat już czeka, to bliska chwila, niektórzy już mieli możliwość poczuć niesamowite odczucia z nowego świata. Ludzi będzie zdecydowanie mniej przede wszystkim dlatego, że znikną wszyscy nie-ludzie, czyli ci, co wyglądają jak ludzie, a nie mają cząstki Stwórcy (potocznie duszy), jest ich bardzo dużo, dlatego tak zniszczyli Ziemię i to co na niej.
   Pozdrawiam, Wernyhoro 🙂

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 8. Wy chcieliście tego śmiesznego komorowskiego znowu na prezydenta. Tylko Duda!

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Duda to chuj

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 9. Chcą sprowadzić migrantów do Polski, bo sprowadzili ich miliony do Europy Zachodniej, aby wywołać wojnę religijną, a wojny wciąż nie ma. Europejczycy oddają swoje mieszkania, oddają co wypracowali przez dziesięciolecia, oddają d.py do zerżnięcia i grzecznie rozpraszają się na części przy wybuchach false flag.
  Nadzieja na wojnę jeszcze jest w Polsce, dlatego sorosowe ścierwo roznosi swój smród dla ludu i forsę dla szumowin polityczno-prawnych.
  Forsa sorosowa przemówiła już do KK i dlatego biskupi domagają się „korytarzy humanitarnych”

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 10. Niech to jebane ścierwo soros wreszcie wyciągnie kopyta.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. I niech jego ścierwo przygniecie tych, którzy podpisali się pod listem opisanym w artykule.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 11. Pojebało ich do reszty, żadnych muzułmanów, bo będziemy mieli to samo co się dzieje choćby w Angli

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 12. Smiecie jebane !ludzie czas się obudzić !!!

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 13. Bzdury totalne, raz brak socjalu dla nierobów,a dwa jeżeli i to duże jeżeli doszło by do zamachu to był by tylko jeden,a później byłą by bardzo krwawa noc gdzie populacja ‚uchodźców’ zredukowana by została o 70%, należy pamiętać że to nie zniewieściały zachód,a władza nawet nie kiwnęła by palcem tyle w temacie.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 14. jestem za POLEXITEM

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 15. Kurwy i zlodzieje masonscy wypierdalac

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.